Závody
Seznam závodů pro datum 27.4.2019 - Závody týmů
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Duben 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
27.04.2019 | Sobota |
N
Hruškov - Středočeský Název: 5.ROČNÍK HRUŠKOV CUP 24H. JEDNOTLIVCI |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Malá Skála - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Újezd nad Lesy - mládež - Praha Název: Dětské rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Kostelany nad Moravou - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Příbram - Středočeský Název: O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY MO ČRS |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - Liberecký Název: Jarní rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Šenov u Nového Jičína - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Šenov - mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Hustopeče nad Bečvou - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Kostelec nad Labem - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Lanškroun - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Mikulovice Náves - Pardubický Název: Vesnická Liga |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - Středočeský Název: BĚLSKÝ KAPR 12. ROČNÍK |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Domažlice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Chroustovice - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Rajhrad - Jihomoravský Název: Tradiční rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Lednice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický Název: Skutečský kapřík |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Veselí nad Lužnicí mládež - Jihočeský Název: Veselská zlatá udice |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Kladruby - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký Název: Rybářské závody Krčmařík Červený Kostelec - Přijď si seknout |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Olešná - Středočeský Název: Rakovnický kapr |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Dehtín - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019 |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Svídnice u Chrudimě - Pardubický Název: Tradiční rybářské klání |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Dymokury ženy - Středočeský Název: 3. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY ŽEN O POHÁR STAROSTKY OBCE DYMOKURY |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Močerady - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Beroun - Středočeský Název: Memoriál Františka Hlaváčka |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Horka nad Sázavou - Středočeský Název: Rybářské závody Písník Horka nad Sázavou 2019 |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Černá u Bohdanče - Pardubický Název: Bohdanečská vydra |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Myslín - Jihočeský Název: 20. rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Týnec nad Labem - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Lubenec - Ústecký Název: Rybářské závody jednotlivců |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Čakovice - Praha Název: GULÁŠOVKY V ČAKOVICÍCH |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Miletín - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Dubňany - Jihomoravský Název: memoriál M. Dvořáka |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Třinec - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Velký Šenov - Ústecký Název: „Plavaná 2019“ |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Tři Dvory - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Nymburk mládež - Středočeský Název: Místní kolo Zlaté udice 2017 RYBÁŘSKÉ ZÁVODYMLÁDEŽE |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Kosova Hora - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Čakovice mládež - Praha Název: GULÁŠOVKY V ČAKOVICÍCH |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Chlumec nad Cidlinou - mládež - Královéhradecký Název: Pamětník 2019 |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Nové Město na Moravě - Vysočina Název: KOUPALIŠTĚ |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Syrovice - mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Lošany - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Olbramovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Šlapanice v Čechách - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Bystřice nad Olší - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Jevíčko mládež - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Trhové Sviny - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Trhové Sviny ženy - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský Název: 14.ročník R.Z. pouze pro členy MO |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Loučovice - Jihočeský Název: FEEDER CUP Loučovice |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Mezholezy u Horšovského Týna - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Svídnice u Chrudimi mládež - Pardubický Název: Tradiční rybářské klání |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Syrovice - mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Olešná - Středočeský Název: Rakovnický kapr |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Miletín - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Miletín - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Bystřice nad Olší - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Syrovice - mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - Liberecký Název: Jarní rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Týnec nad Labem - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Tři Dvory - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Trhové Sviny - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Trhové Sviny ženy - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Kladruby - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Chlumec nad Cidlinou - mládež - Královéhradecký Název: Pamětník 2019 |