Závody
Seznam závodů pro datum 28.9.2017 - Závody mládeže
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Božejov - Vysočina Název: Božejov cup 72 hod |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Štěchovice (Buš) - Středočeský Název: IX.ročník Memoriálu V.Hladíka |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Lejšovka "Pohár šampionů" - Královéhradecký Název: Champions CUP (Pohár šampionů) |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Květoňov muška - Jihočeský Název: Svatováclavský pohár |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Planá nad Lužnicí mládež feeder - Jihočeský Název: Dětský náborový závod feeder |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: O pohár děkana Královédvorského a O pohár starosty obce Vítězná |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Potštát - Olomoucký Název: POTŠTÁTSKÁ ČTYŘIADVACETIHODINOVKA |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
České Budějovice - Jihočeský Název: memoriál Miroslava Erharta |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Horka u Chrudimi - Pardubický Název: Horecky kapřik |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Ledce - Plzeňský Název: PODZIMNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Planá nad Lužnicí mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Slavičín mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Sloupečník mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Trhový Štěpánov mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody-obsazeno |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
České Budějovice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Ledce - Plzeňský Název: PODZIMNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY |