Závody
Seznam závodu pro 2017 - Závody jednotlivců
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
01.09.2017 | Pátek |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký Název: MEMORIÁL VLASTIMILA VONDRY |
||
01.09.2017 | Pátek |
N
Sobáčov - Olomoucký Název: Sobáčovský candát 24h |
||
01.09.2017 | Pátek |
N
Liběchov plavaná - Středočeský Název: Krajský přebor |
||
01.09.2017 | Pátek |
N
Chabařovice - Ústecký Název: 4. ročník carpmaratonu Liščí jezero |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Kostelany nad Moravou - mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Pňovany plavaná - Plzeňský Název: Rive CUP |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Nymburk - Středočeský Název: Středočeská juniorka |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina Název: Humpolecká třicítka |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Dolní Lysečiny - mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Luže (Voletice) - Pardubický Název: Rybářské závody dvojic |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Letiny - Plzeňský Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Kvasice - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Svitavy - senioři - přeloženo na 9.9. - Pardubický Název: Rybářské závody seniorů |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Hrochův Týnec - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Hrochův Týnec - mládež - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Hosty mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Prosenická Lhota - Středočeský Název: O pohár předsedy ČRS Středočeského územního svazu |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Litoměřice - Ústecký Název: 2.kolo Divize/KP SvÚS feeder |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Pasohlávky feeder - Jihomoravský Název: 3.kolo II.Liga sk B feeder |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Sedlčánky feeder divize - Středočeský Název: 2. kolo Divize |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Český Šternberk - Středočeský Název: centrální divize A |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: dětské závody o pohár starosty Velkého Oseka |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Božice - Jihomoravský Název: Božický kaprařský maraton 25 hod. |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem ,mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Kfely - Karlovarský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOJIC KFELY 6.ROČNÍK |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Miletín (Jordánek) - Královéhradecký Název: 1. ročník 24hodinovky |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Drozdice - Pardubický Název: Rybářské závody žen 9.ročník |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Kondrac - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Litultovice - Moravskoslezský Název: Noční rybářské závody |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Bernartice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Plánice mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Čečkovice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Sedlčánky feeder KP - Středočeský Název: KP SÚS feeder |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Liběchov plavaná KP - Středočeský Název: Krajský přebor |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Vsetín muška týmy - Zlínský Název: Krajská divize týmy |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Nová Včelnice plavaná KP - Jihočeský Název: Krajský přebor |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Kondrac - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
03.09.2017 | Neděle |
N
Podůlšany veteráni - Pardubický Název: Mistrovství Klubu veteráni |
||
03.09.2017 | Neděle |
N
Podůlšany - ženy - Pardubický Název: Mistrovství Klubu ženy |
||
03.09.2017 | Neděle |
N
Podůlšany mládež - Pardubický Název: Mistrovství Klubu mládež |
||
03.09.2017 | Neděle |
N
Měřín - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
03.09.2017 | Neděle |
N
Žirovnice mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
03.09.2017 | Neděle |
N
Bystřice nad Úhlavou - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
03.09.2017 | Neděle |
N
Kravsko - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
07.09.2017 | Čtvrtek |
N
Velký Přelov - Královéhradecký Název: Mutan CUP 3 - 72 hodin |
||
07.09.2017 | Čtvrtek |
N
Sykovec (Tři studně) - ZRUŠENO - Vysočina Název: |
||
07.09.2017 | Čtvrtek |
N
Letny - Vysočina Název: BIG CARP LETNY BORABAITS 2017 |
||
07.09.2017 | Čtvrtek |
N
Chlumec nad Cidlinou - Královéhradecký Název: 52 hodin nonstop |
||
07.09.2017 | Čtvrtek |
N
Frýdek-Místek muška - Moravskoslezský Název: Velká cena Severní Moravy juniorů |
||
08.09.2017 | Pátek |
N
Luže (Voletice) - Pardubický Název: Voletická padesátka |
||
08.09.2017 | Pátek |
N
Svratka - Vysočina Název: 46. Mezinárodní muškařské závody - Svratecký lipan |
||
08.09.2017 | Pátek |
N
Bohušice - Vysočina Název: Dafishing – Lastia cup Bohušice 2017 |
||
08.09.2017 | Pátek |
N
Brandýs nad Labem - Středočeský Název: MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY LRU FEEDER |
||
08.09.2017 | Pátek |
N
Mělice přívlač - Pardubický Název: II. liga sk. B 3. kolo |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Žamberk mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Žamberk - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Všenory plavaná - Středočeský Název: II. liga - 3. kolo - A |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Štětí - Ústecký Název: II. liga - 3. kolo - B - COLMIC |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Přerov plavaná - Olomoucký Název: II. liga - 3. kolo - C |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Dolní Lysečiny - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Luhačovice - Zlínský Název: Podzimní rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Kvasice - mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Bezděkov - Plzeňský Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Napajedla - Spytihněv - Zlínský Název: Noční rybářské závody v lovu dravců |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Ostřešany - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Libčeves - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Brandýs nad Labem - Středočeský Název: MiČR feeder |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Šluknov - mládež - Ústecký Název: O pohár předsedy SÚS ÚL |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Chrastava mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Břeclav - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina Název: Měřínský kapr |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Hostákov - Vysočina Název: 4. ročník hostákovské sele |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Týniště nad Orlicí - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Velká Jesenice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Veselá - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Koloveč - Plzeňský Název: Podzimní rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Dolní Metelsko - Plzeňský Název: rybářské závody o prase |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Kvasiny - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Potštát mládež - Olomoucký Název: Hastrmanův škrpál 2017 |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Dománovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Zámrsk - na Prváku - Pardubický Název: Závody dospělých na Prváku v Zámrsku |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: tradiční „POSLEDNÍ NAHOZENÍ „ |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Šenov u Nového Jičína mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Svitavy - senioři - Pardubický Název: Rybářské závody seniorů |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Kravsko mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Trutnov (Dolce) - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Písek přívlač U14 - Jihočeský Název: MMiČR dětí a mládeže |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Písek přívlač U18 - Jihočeský Název: MMiČR dětí a mládeže |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Smolnice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Svitavy - senioři - Pardubický Název: Rybářské závody seniorů |
||
10.09.2017 | Neděle |
N
Lejšovka - Královéhradecký Název: Rybářské závody Lejšovka |
||
10.09.2017 | Neděle |
N
Břeclav - mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
10.09.2017 | Neděle |
N
Týniště nad Orlicí - mládež kat. starší - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
10.09.2017 | Neděle |
N
Týniště nad Orlicí - mládež kat. s pomocí - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
10.09.2017 | Neděle |
N
Humpolec mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
10.09.2017 | Neděle |
N
Letonice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
14.09.2017 | Čtvrtek |
N
Jestřabice - Zlínský Název: 1. ročník L&M Baits cup Jestřabice 2017 |
||
14.09.2017 | Čtvrtek |
N
Sedlčánky ženy - Středočeský Název: GIRLS CUP LABE 2017 v položené |
||
15.09.2017 | Pátek |
N
Hracholusky - Plzeňský Název: Jackson TROPHY 2017 - II |
||
15.09.2017 | Pátek |
N
Zdechovice - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
15.09.2017 | Pátek |
N
Božice - Jihomoravský Název: Božická kaprařská Padesátka 2017 |
||
15.09.2017 | Pátek |
N
Machač (Stéblová) - Pardubický Název: MACHAČ CARP CUP 2017 - 2.ROČNÍK |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Štětí plavaná - Ústecký Název: Štětský pohár |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Šumperk - Olomoucký Název: I liga - 4. kolo |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina Název: Humpolecké cejnobraní - podzimní kolo |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Luhačovice mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Sobáčov - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Ostrava - Nová ves - Moravskoslezský Název: Podzimní kaprový závod |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Nymburk - Středočeský Název: Středočeská juniorka - podzimní kolo |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Rožmberský pohár muška - Jihočeský Název: |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Ledečko - Středočeský Název: Čtyřboj 2 0 1 7 závod rybářské všestrannosti |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Třebíč - Vysočina Název: Podzimní košíček dvojic feeder |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Dolní Bukovsko - Jihočeský Název: OPEN TOUR feeder |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - Středočeský Název: II.liga sk A 3.kolo přívlač |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Letiny - ZRUŠENO - Plzeňský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY LETINY - obsazenost 13/32 |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Darkovice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Obědovice - Královéhradecký Název: Rybářské závody U Vavřince |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
České Budějovice - ZRUŠENO - Jihočeský Název: feederové rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Strachovice (Dívčice) - přeloženo na 23.9. - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Milovy - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Jetenovice - Plzeňský Název: 4. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Chuchel mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (MMtalian) - ZRUŠENO - Moravskoslezský Název: rybářské závody dvojic |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Nový Hrozenkov - Zlínský Název: XVIII. rybářské závody v lovu ryb udicí |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Ostrata - Zlínský Název: Kaprové závody 24 hod |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Horažďovice - Plzeňský Název: Horažďovický pohár |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Borovany - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Štoky - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Obříství mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Bezdružice - Plzeňský Název: |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Dolní Benešov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Myslín - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Bylany (Most) - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Vatín - Vysočina Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Vatín mládež - Vysočina Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Svratouch - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Březůvky ženy - Zlínský Název: 3. ročník memoriálu Viléma Mojžíše |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Olbramovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Blížejov - Plzeňský Název: Memoriál Jardy Sekereše |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Řeřišský kapr |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Zbilidy - Vysočina Název: ZMordovaný kapr III |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Sedmpány - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Bohušovice nad Ohří - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Praha přívlač - Středočeský Název: Extraliga přívlač 3.kolo |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Butov - Plzeňský Název: 14.rybářské klání Butov 2017 - výsledky |
||
17.09.2017 | Neděle |
N
Dřenice - - Pardubický Název: Rybářské závody 3.VOLNÁ MÍSTA. |
||
17.09.2017 | Neděle |
N
Zdislavice mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody O pohár starosty |
||
17.09.2017 | Neděle |
N
Nový Hrozenkov mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
20.09.2017 | Středa |
N
Borek - Středočeský Název: II. CARP MARATON BOREK |
||
21.09.2017 | Čtvrtek |
N
Ostrava - Nová ves - Moravskoslezský Název: Podzimní benátský blinker |
||
22.09.2017 | Pátek |
N
Letny - Vysočina Název: PUNK CARP TOUR, Pátá jízda 2017 |
||
22.09.2017 | Pátek |
N
Dešná - Jihočeský Název: 2.PODZIMNÍ HULÍN CUP ,,50,, O PUTOVNÍ POHÁR |
||
22.09.2017 | Pátek |
N
Přáslavice - Olomoucký Název: Hard carp weekend 2017 |
||
22.09.2017 | Pátek |
N
Řečice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina Název: 3.kolo AWA-S CUP 2017 feeder |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Rataje nad Sázavou feeder - Středočeský Název: Šternberský Feeder CUP feeder |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Herálec - Vysočina Název: 3.ročník závodů v lovu pstruhů a okounů |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Loučovice mládež - Jihočeský Název: dětské rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Pávov - Vysočina Název: PODZIMNÍ DUBÁK 2017 24 hodinový závod dvojic |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Trhová Kamenice - Pardubický Název: Podzimní rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Holubov - Jihočeský Název: Rybářské závody - II.memoriál Josefa HURDY |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Močerady - Plzeňský Název: 5.ročník rybářských závodů |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - Středočeský Název: Podzimní rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Rajhrad muška - Jihomoravský Název: I. liga, podzim |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Drozdice - Pardubický Název: Memoriál Honzy Švandy 4.ročník |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Žitná - Jihočeský Název: Žitenský návesák |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Žitná mládež - Jihočeský Název: Žitenský návesák |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: O posvícenskou husu |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Strachovice (Dívčice) - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Choceň (Peliny) - Pardubický Název: O pohár starosty města |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Otovice u Karlových Varů - Karlovarský Název: Rybářské závody na Kocandě |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Dražice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Dražice - mládež - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Vrčeň - Plzeňský Název: Soutěž v chytání ryb |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Vrčeň mládež - Plzeňský Název: Soutěž v chytání ryb |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Hostinné - mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Plzeň feeder - Plzeňský Název: PLZEŇSKÝ FEEDERCUP |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Litultovice - Moravskoslezský Název: 3. podzimní rybářský maraton |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Slaný mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Čerčany mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Ovčáry - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Litovel mládež - Olomoucký Název: Dětské rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Hranice na Moravě - Olomoucký Název: II. liga "B", podzim |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Pavlov - Jihomoravský Název: II. liga "C" - 4. kolo |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Mělník - Ústecký Název: II. liga - 4. kolo - B - COLMIC |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Hracholusky plavaná - Plzeňský Název: II. liga - 4. kolo - A |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Chýnov přívlač - Jihočeský Název: Chýnovská vydra |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Rataje nad Sázavou feeder - Středočeský Název: Šternberský Feeder CUP feeder |
||
24.09.2017 | Neděle |
N
Slatiňany - Kunčí - Pardubický Název: Podzimní rybářské závody |
||
24.09.2017 | Neděle |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: O putovní pohár KS-FISH Jaroměř 3.kolo |
||
24.09.2017 | Neděle |
N
Grunty u Brna - Jihomoravský Název: 10.ROČNÍK BS CUP GRUNTY U BRNA |
||
24.09.2017 | Neděle |
N
Plzeň mládež feeder - Plzeňský Název: Krajský přebor mládeže ve feederu |
||
24.09.2017 | Neděle |
N
Ptenín - Plzeňský Název: Rybářské závody Ptenín |
||
27.09.2017 | Středa |
N
Poděbrady - Středočeský Název: Poděbradský kaprmaraton 2017 |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Božejov - Vysočina Název: Božejov cup 72 hod |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Štěchovice (Buš) - Středočeský Název: IX.ročník Memoriálu V.Hladíka |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Lejšovka "Pohár šampionů" - Královéhradecký Název: Champions CUP (Pohár šampionů) |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Květoňov muška - Jihočeský Název: Svatováclavský pohár |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Planá nad Lužnicí mládež feeder - Jihočeský Název: Dětský náborový závod feeder |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: O pohár děkana Královédvorského a O pohár starosty obce Vítězná |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Potštát - Olomoucký Název: POTŠTÁTSKÁ ČTYŘIADVACETIHODINOVKA |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
České Budějovice - Jihočeský Název: memoriál Miroslava Erharta |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Horka u Chrudimi - Pardubický Název: Horecky kapřik |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Ledce - Plzeňský Název: PODZIMNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Planá nad Lužnicí mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Slavičín mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Sloupečník mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Trhový Štěpánov mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody-obsazeno |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
České Budějovice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Ledce - Plzeňský Název: PODZIMNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY |
||
29.09.2017 | Pátek |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: 50 hodinové závody |
||
29.09.2017 | Pátek |
N
Křížkový Újezdec - Středočeský Název: Rybářské závody dvojic |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Mělník - Ústecký Název: Pohár kněžny Ludmily - 22. ročník |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Libkov - Plzeňský Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Polička přívlač - Pardubický Název: VII. ročník VÁCLAVSKÁ TROFEJ |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Poděbrady - lodní liga - Středočeský Název: Lodní liga 3. kolo |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Domanín feeder - Jihočeský Název: 4.kolo 1. LIGA feeder |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Mohelnice - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Loket - Karlovarský Název: Podzimní kaprařské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (MMtalian) - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Choteč - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Loučky - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Cizkrajov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Chýnov přívlač - Jihočeský Název: Rybářské závody přívlač |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Litovel - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Kladruby - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Mozolov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Jablunkov (Návsí) - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Senomaty - Středočeský Název: Senomatský kapr |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Stará Ves nad Ondřejnicí mládež - Moravskoslezský Název: o Zatou šupinu mikroregionu povodí Ondřejnice |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Dražíč - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Nové Město na Moravě - Vysočina Název: KOUPALIŠTĚ 2017 |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Tichá - Moravskoslezský Název: PODZIMNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Hlinsko mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Hlincova Hora (Mrhal) - Jihočeský Název: Rybářské závody memorial Petra Čejky 4.ročník |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Kněževes (Závlaha) - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Slavičín - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Horní Planá přívlač - Jihočeský Název: Mistrovství Horní Plané |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Blížejov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Polička muška - Pardubický Název: VII. ročník VÁCLAVSKÁ TROFEJ |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Kloužovice - Jihočeský Název: Přívlačový závod |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Loket - Karlovarský Název: Podzimní kaprařské závody |