Závody
Seznam závodů pro datum 7.5.2022
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
07.05.2022 | Sobota |
N
Břeclav - Jihomoravský Název: Včelín |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Hulín - změna začátku - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Choryně - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Roudnice nad Labem - Ústecký Název: rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Velký Osek - Středočeský Název: CT RETRO RYBÁŘSKÉ ZÁVODY VELKÝ OSEK 7.5.2022 |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Ostřešany - Pardubický Název: Vesnická liga |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Luže - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Tylov (Tylovský rybník) - mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Veselí nad Lužnicí - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Horka nad Sázavou - pískovna - Jihočeský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2022 |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Vranovská Ves - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Český Těšín - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Mileč - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Kněževes u Rakovníka - Středočeský Název: Rybářské závody - Kněževes 2022 |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Božice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U10 - Královéhradecký Název: Prut na udici |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Litomyšl (Janov) - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Syrovice - mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Mokrovraty mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Chrastava mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Chrastava - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Brniště mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Česká Lípa - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Jablunkov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Nasavrky - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Nový Dvůr u Písku - Jihočeský Název: Tradiční rybářské závody Nový Dvůr |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Bělušice - Středočeský Název: |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Slavičín mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Vysoké Mýto - Knířov - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Šenov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Lipec - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U15 - Královéhradecký Název: Prut na udici |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U18 - Královéhradecký Název: Prut na udici |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Slavičín mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Slavičín mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Vysoké Mýto - Knířov - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U10 - Královéhradecký Název: Prut na udici |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Mileč - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Jablunkov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Jablunkov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
07.05.2022 | Sobota |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: Rybářské závody |