Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 215 termínů závodů
V minulosti zadáno 8733 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 28.5.2022

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2022
28.05.2022 Sobota N Pokojov - Vysočina
Název: Pokojovsky kapr
28.05.2022 Sobota N Lysá nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
28.05.2022 Sobota N MEDLEŠICE DOSPĚLÍ VOLNÁ MÍSTA !!! - Pardubický
Název: III.Medlešická Udice
28.05.2022 Sobota N Solnice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 14. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 1. KOLO
28.05.2022 Sobota N Holice - Pardubický
Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH
28.05.2022 Sobota N Kácov - Středočeský
Název: Noční rybářské závody - Kácov 2022
28.05.2022 Sobota N Lukavice u Letohradu - Pardubický
Název: O živého čuníka - XV. ročník
28.05.2022 Sobota N Vranovská Ves mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Protivín - Jihočeský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Vojice - Královéhradecký
Název: Vojický kapr
28.05.2022 Sobota N Vstiš - Plzeňský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: "Krumlovská 24 hodinovka" jarní
28.05.2022 Sobota N Telce - Ústecký
Název: 11.Ročník Chy-tep cap Telce 2022
28.05.2022 Sobota N Miletín - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Dobroměřice - Ústecký
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Dobroměřice mládež - Ústecký
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Rožďalovice,obec Hasina - Středočeský
Název: 4.Veřejný závod rybník,,Babínek" Rožďalovice
28.05.2022 Sobota N Dobrá voda u Březnice - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Lednice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Lednice - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Šlapanice mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Trutnov - Královéhradecký
Název: Peklo
28.05.2022 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: Rybářské závody pouze pro členy MO
28.05.2022 Sobota N Svratouch - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Hostěradice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Kostelecké přehrádky
28.05.2022 Sobota N Studénky - Vysočina
Název: STUDÝNSKÝ ČERVEŇÁK
28.05.2022 Sobota N Markovice - mládež - Pardubický
Název: MARKOVICKÝ HÁČEK
28.05.2022 Sobota N Dražíč - Jihočeský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Kroměříž - Zlínský
Název: Rybářské závody na revíru ŠLAJZA
28.05.2022 Sobota N Ledenice - mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Slavkov u Brna - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Veliká Ves mládež - Ústecký
Název: Dětský závod
28.05.2022 Sobota N Hřebeč - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Heřmanova Huť - Plzeňský
Název: Rybářské závody Heřmanova Huť
28.05.2022 Sobota N Tursko - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Týnec - Jihomoravský
Název: Jarní rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Čkyně - Jihočeský
Název: Rybářské závody
28.05.2022 Sobota N Pustějov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.