Závody
Seznam závodů pro datum 4.9.2021
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
04.09.2021 | Sobota |
N
Vrchlabí - - Královéhradecký Název: Poslední nahození - jen pro členy MO |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Pěkov - Hony - Královéhradecký Název: CEJNOBRANÍ |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Dolní Lysečiny mládež - Královéhradecký Název: O Krakonošův pohár |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Luže - Pardubický Název: Rybářské závody dvojic |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Uhlířská Lhota - !!!Zrušeno!!! - Středočeský Název: 3. Rybářské závody Uhlířská Lhota |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Ostrov nad Ohří - Karlovarský Název: O Krále Betoňáku |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Malá Skála - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U10 - Královéhradecký Název: Prut na udici |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Veselí - Běhařov - Plzeňský Název: Úslavský pohár |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Havlíčkův Brod-Perknov. OBSAZENO! - Vysočina Název: Gulášovka |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina Název: Měřínský kapr |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Třeboň - U Sv. Víta - Jihočeský Název: Rybářské závody - Pohár MO ČRS Třeboň |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Bravantice - Moravskoslezský Název: Podzimní závody dětí a dospělých |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Čistá u Rakovníka - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Neveklov - Středočeský Název: Cejnobraní |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Bohdalín - Vysočina Název: Rybářské závody Bohdalín 2021 |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Praha Kolovraty - Praha Název: kolovratské rybářské závody |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Praha Kolovraty mládež - Praha Název: kolovratské rybářské závody |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Břeclav - Jihomoravský Název: Včelín |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Vrbová Lhota u Poděbrad - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský Název: Rybářské závody Chotěšov |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Pokojov mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Svitavy - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Pacov - Vysočina Název: Pacovská 24 |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Telce mládež - Ústecký Název: Dětské rybářské závody |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Lázně Bohdaneč - Pardubický Název: Master Cup |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U15 - Královéhradecký Název: Prut na udici |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U18 - Královéhradecký Název: Prut na udici |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Břeclav - Jihomoravský Název: Včelín |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Luže - Pardubický Název: Rybářské závody dvojic |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Dolní Lysečiny mládež - Královéhradecký Název: O Krakonošův pohár |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Veselí - Běhařov - Plzeňský Název: Úslavský pohár |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U10 - Královéhradecký Název: Prut na udici |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Praha Kolovraty mládež - Praha Název: kolovratské rybářské závody |
||
04.09.2021 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina Název: Měřínský kapr |