Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 45 termínů závodů
V minulosti zadáno 8196 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 18.9.2021

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Září 2021
18.09.2021 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: Humpolecké cejnobraní - podzimní kolo
18.09.2021 Sobota N Mimoň - Liberecký
Název: O pohár starosty
18.09.2021 Sobota N Skuteč (Štěpánov) - Pardubický
Název: Memoriál Františka Lorence
18.09.2021 Sobota N Častolovice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 13. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 2. KOLO
18.09.2021 Sobota N Světlá nad Sázavou - Vysočina
Název: Rybářské závody Světlá nad Sázavou 2021
18.09.2021 Sobota N Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Dobřany - Plzeňský
Název: Rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka
18.09.2021 Sobota N Tursko - Středočeský
Název: Rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Lukavice u Letohradu - Pardubický
Název: O živého čuníka - XV. ročník
18.09.2021 Sobota N Ždírec okr.Jihlava - Vysočina
Název: Ždírecký kapřík
18.09.2021 Sobota N Víceměřice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Hroznětín - Karlovarský
Název: Závody na Farském rybníce
18.09.2021 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Kněževes u Rakovníka - Středočeský
Název: Rybářské závody - Kněževes
18.09.2021 Sobota N Choceň - Tichá Orlice (Peliny) - Pardubický
Název: O pohár starosty města Chocně
18.09.2021 Sobota N Protivín - Jihočeský
Název: Rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Řeřišský kapr
18.09.2021 Sobota N Trutnov (Dolce) - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Odolena Voda - Středočeský
Název: Rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Skalice u Znojma - Jihomoravský
Název: Rybářské závody pro veřejnost
18.09.2021 Sobota N Rohle - Olomoucký
Název: Rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Vatín - Vysočina
Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN
18.09.2021 Sobota N Vatín mládež - Vysočina
Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN
18.09.2021 Sobota N Svitavy - senioři - Pardubický
Název: Rybářské závody seniorů

 

 


Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.