Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 45 termínů závodů
V minulosti zadáno 8196 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 11.9.2021

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Září 2021
11.09.2021 Sobota N Dolní Lysečiny - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Hostákov - Vysočina
Název: Hostákovské sele - 8. ročník
11.09.2021 Sobota N Uhersko OBSAZENO - Pardubický
Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník OBSAZENO
11.09.2021 Sobota N Chrastava - Liberecký
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Jemnice - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Bylany u Mostu - Ústecký
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Medlešice - Pardubický
Název: II.Medlešická Udice VOLNÁ MÍSTA!!!
11.09.2021 Sobota N Příbram mládež revír Stržený - Středočeský
Název: NÁBOROVÝ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD O POHÁR MO ČRS PŘÍBRAM
11.09.2021 Sobota N Bohdalec - Vysočina
Název: Rybářské závody - Memoriál Václava Skryji
11.09.2021 Sobota N Vrbno - Středočeský
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Tylov (Tylovský rybník) - Moravskoslezský
Název: Podzimní rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Týniště nad Orlicí - mládež s pomocí - Královéhradecký
Název: O pohár řeky Orlice
11.09.2021 Sobota N Koloveč - Plzeňský
Název: Rybářské závody KOLOVEČ 2021
11.09.2021 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: "Krumlovská 24 hodinovka" podzimní - poslední volná místa
11.09.2021 Sobota N Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký
Název: Kocourák
11.09.2021 Sobota N Tůň u Loukova - Středočeský
Název: Podzimní rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Tůň u Loukova - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Tample u Svojku - ZRUŠENO - Liberecký
Název: Tample - ZRUŠENO
11.09.2021 Sobota N Dražíč - Jihočeský
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Tři Sekery - Karlovarský
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Velký Bílichovský rybník - Středočeský
Název: Rybářské závody Bílichov
11.09.2021 Sobota N Mirotice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Mladá Boleslav - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Šenov - mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Milín - rybník Stržený mládež - Středočeský
Název: DĚTSKÉ NÁBOROVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
11.09.2021 Sobota N Velký Osek mládež - Středočeský
Název: Velkoosecký trojzubec -pohár starosty Velký Osek mládež
11.09.2021 Sobota N Týniště nad Orlicí - mládež bez pomoci - Královéhradecký
Název: O pohár řeky Orlice

 

 


Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.