Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 45 termínů závodů
V minulosti zadáno 8196 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2021

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Září 2021
02.09.2021 Čtvrtek N Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody
04.09.2021 Sobota N Vrchlabí - - Královéhradecký
Název: Poslední nahození - jen pro členy MO
04.09.2021 Sobota N Pěkov - Hony - Královéhradecký
Název: CEJNOBRANÍ
04.09.2021 Sobota N Dolní Lysečiny mládež - Královéhradecký
Název: O Krakonošův pohár
04.09.2021 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody dvojic
04.09.2021 Sobota N Uhlířská Lhota - !!!Zrušeno!!! - Středočeský
Název: 3. Rybářské závody Uhlířská Lhota
04.09.2021 Sobota N Ostrov nad Ohří - Karlovarský
Název: O Krále Betoňáku
04.09.2021 Sobota N Malá Skála - Liberecký
Název: Rybářské závody
04.09.2021 Sobota N Hradec Králové mládež U10 - Královéhradecký
Název: Prut na udici
04.09.2021 Sobota N Veselí - Běhařov - Plzeňský
Název: Úslavský pohár
04.09.2021 Sobota N Havlíčkův Brod-Perknov. OBSAZENO! - Vysočina
Název: Gulášovka
04.09.2021 Sobota N Měřín - Vysočina
Název: Měřínský kapr
04.09.2021 Sobota N Třeboň - U Sv. Víta - Jihočeský
Název: Rybářské závody - Pohár MO ČRS Třeboň
04.09.2021 Sobota N Bravantice - Moravskoslezský
Název: Podzimní závody dětí a dospělých
04.09.2021 Sobota N Čistá u Rakovníka - Středočeský
Název: Rybářské závody
04.09.2021 Sobota N Neveklov - Středočeský
Název: Cejnobraní
04.09.2021 Sobota N Bohdalín - Vysočina
Název: Rybářské závody Bohdalín 2021
04.09.2021 Sobota N Praha Kolovraty - Praha
Název: kolovratské rybářské závody
04.09.2021 Sobota N Praha Kolovraty mládež - Praha
Název: kolovratské rybářské závody
04.09.2021 Sobota N Břeclav - Jihomoravský
Název: Včelín
04.09.2021 Sobota N Vrbová Lhota u Poděbrad - Středočeský
Název: Rybářské závody
04.09.2021 Sobota N Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský
Název: Rybářské závody Chotěšov
04.09.2021 Sobota N Pokojov mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
04.09.2021 Sobota N Svitavy - Pardubický
Název: Rybářské závody
04.09.2021 Sobota N Pacov - Vysočina
Název: Pacovská 24
04.09.2021 Sobota N Telce mládež - Ústecký
Název: Dětské rybářské závody
04.09.2021 Sobota N Lázně Bohdaneč - Pardubický
Název: Master Cup
04.09.2021 Sobota N Hradec Králové mládež U15 - Královéhradecký
Název: Prut na udici
04.09.2021 Sobota N Hradec Králové mládež U18 - Královéhradecký
Název: Prut na udici
05.09.2021 Neděle N Malá Skála - mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
05.09.2021 Neděle N Měřín - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
05.09.2021 Neděle N Třeboň mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
05.09.2021 Neděle N Choceň mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Dolní Lysečiny - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Hostákov - Vysočina
Název: Hostákovské sele - 8. ročník
11.09.2021 Sobota N Uhersko OBSAZENO - Pardubický
Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník OBSAZENO
11.09.2021 Sobota N Chrastava - Liberecký
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Jemnice - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Bylany u Mostu - Ústecký
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Medlešice - Pardubický
Název: II.Medlešická Udice VOLNÁ MÍSTA!!!
11.09.2021 Sobota N Příbram mládež revír Stržený - Středočeský
Název: NÁBOROVÝ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD O POHÁR MO ČRS PŘÍBRAM
11.09.2021 Sobota N Bohdalec - Vysočina
Název: Rybářské závody - Memoriál Václava Skryji
11.09.2021 Sobota N Vrbno - Středočeský
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Tylov (Tylovský rybník) - Moravskoslezský
Název: Podzimní rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Týniště nad Orlicí - mládež s pomocí - Královéhradecký
Název: O pohár řeky Orlice
11.09.2021 Sobota N Koloveč - Plzeňský
Název: Rybářské závody KOLOVEČ 2021
11.09.2021 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: "Krumlovská 24 hodinovka" podzimní - poslední volná místa
11.09.2021 Sobota N Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký
Název: Kocourák
11.09.2021 Sobota N Tůň u Loukova - Středočeský
Název: Podzimní rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Tůň u Loukova - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Tample u Svojku - ZRUŠENO - Liberecký
Název: Tample - ZRUŠENO
11.09.2021 Sobota N Dražíč - Jihočeský
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Tři Sekery - Karlovarský
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Velký Bílichovský rybník - Středočeský
Název: Rybářské závody Bílichov
11.09.2021 Sobota N Mirotice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Mladá Boleslav - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Šenov - mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Milín - rybník Stržený mládež - Středočeský
Název: DĚTSKÉ NÁBOROVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
11.09.2021 Sobota N Velký Osek mládež - Středočeský
Název: Velkoosecký trojzubec -pohár starosty Velký Osek mládež
11.09.2021 Sobota N Týniště nad Orlicí - mládež bez pomoci - Královéhradecký
Název: O pohár řeky Orlice
12.09.2021 Neděle N Jemnice - Vysočina
Název: O putovní pohár Barchanu
12.09.2021 Neděle N Medlešice ženy - Pardubický
Název: II.Medlešická Udička ŽENY (VOLNÁ MÍSTA!!!!)
12.09.2021 Neděle N Medlešice mládež - Pardubický
Název: II.Medlešická Udička DĚTI (VOLNÁ MÍSTA !!!)
12.09.2021 Neděle N Holýšov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
12.09.2021 Neděle N Rožmitál pod Třemšínem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
12.09.2021 Neděle N Sendražice - Královéhradecký
Název: Liga Týmů Rybářských žebříčků - 4.kolo
12.09.2021 Neděle N Dražíč mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
17.09.2021 Pátek N Letny - Vysočina
Název: Letny Kami cup 2
18.09.2021 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: Humpolecké cejnobraní - podzimní kolo
18.09.2021 Sobota N Mimoň - Liberecký
Název: O pohár starosty
18.09.2021 Sobota N Skuteč (Štěpánov) - Pardubický
Název: Memoriál Františka Lorence
18.09.2021 Sobota N Častolovice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 13. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 2. KOLO
18.09.2021 Sobota N Světlá nad Sázavou - Vysočina
Název: Rybářské závody Světlá nad Sázavou 2021
18.09.2021 Sobota N Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Dobřany - Plzeňský
Název: Rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka
18.09.2021 Sobota N Tursko - Středočeský
Název: Rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Lukavice u Letohradu - Pardubický
Název: O živého čuníka - XV. ročník
18.09.2021 Sobota N Ždírec okr.Jihlava - Vysočina
Název: Ždírecký kapřík
18.09.2021 Sobota N Víceměřice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Hroznětín - Karlovarský
Název: Závody na Farském rybníce
18.09.2021 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Kněževes u Rakovníka - Středočeský
Název: Rybářské závody - Kněževes
18.09.2021 Sobota N Choceň - Tichá Orlice (Peliny) - Pardubický
Název: O pohár starosty města Chocně
18.09.2021 Sobota N Protivín - Jihočeský
Název: Rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Řeřišský kapr
18.09.2021 Sobota N Trutnov (Dolce) - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Odolena Voda - Středočeský
Název: Rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Skalice u Znojma - Jihomoravský
Název: Rybářské závody pro veřejnost
18.09.2021 Sobota N Rohle - Olomoucký
Název: Rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Vatín - Vysočina
Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN
18.09.2021 Sobota N Vatín mládež - Vysočina
Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN
18.09.2021 Sobota N Svitavy - senioři - Pardubický
Název: Rybářské závody seniorů
19.09.2021 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický
Název: Rybářské závody o Pohár starosty Města Slatiňany
19.09.2021 Neděle N Častolovice mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
19.09.2021 Neděle N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 13. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 3. KOLO
19.09.2021 Neděle N Dobřany mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka 2019
19.09.2021 Neděle N Velké Meziříčí - Vysočina
Název: rybářské závody
19.09.2021 Neděle N Velké Meziříčí mládež - Vysočina
Název: rybářské závody
19.09.2021 Neděle N Kocanda Otovice - Karlovarský
Název: rybářské závody
25.09.2021 Sobota N Mohelnice zrušeno - Olomoucký
Název: Rybářské závody
25.09.2021 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody 2020
25.09.2021 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Memoriál Honzy Švandy
25.09.2021 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: Václavák
25.09.2021 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Cejnobití
25.09.2021 Sobota N Letny - Vysočina
Název: Method Feeder CUP CZ 2021 - Letny - SUPERFINÁLE
25.09.2021 Sobota N Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský
Název: Podzimní šupinka 6 ročník závod jednotlivců
25.09.2021 Sobota N Strážov - Plzeňský
Název: Úslavský pohár
25.09.2021 Sobota N Pšánky - Královéhradecký
Název: Rybářské závody dospělých - Pšánky 2021
25.09.2021 Sobota N Lužec nad Vltavou - Středočeský
Název: Rybářské závody
25.09.2021 Sobota N Lužec nad Vltavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
25.09.2021 Sobota N Česká Lípa - Středočeský
Název: Rybářské závody
25.09.2021 Sobota N Malešovice - Jihomoravský
Název: Podzimní rybářské závody
25.09.2021 Sobota N Velká Jesenice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
25.09.2021 Sobota N Vrčeň - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
25.09.2021 Sobota N Senomaty - Středočeský
Název: Senomatský kapr
25.09.2021 Sobota N Telce - Ústecký
Název: 7 ročník Závody o pohár ředitele Ekostaveb Louny
25.09.2021 Sobota N Myslín - Jihočeský
Název: rybářské závody
25.09.2021 Sobota N Holubov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
25.09.2021 Sobota N Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
25.09.2021 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY
25.09.2021 Sobota N Hrobice - Pardubický
Název: Rybářské závody
25.09.2021 Sobota N Jarošov nad Nežárkou mládež - Jihočeský
Název: Dětské podzimní závody s Lubošem
25.09.2021 Sobota N Třešť - Vysočina
Název: Rybářské závody
25.09.2021 Sobota N Bácovice - Vysočina
Název: Milotičky u Pelhřimova
25.09.2021 Sobota N Litovel - Olomoucký
Název: Rybářské závody
25.09.2021 Sobota N Nižbor mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
25.09.2021 Sobota N Slavičín mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
25.09.2021 Sobota N Chuchel - Pardubický
Název: Rybářské závody Chuchel
26.09.2021 Neděle N Zdislavice - Středočeský
Název: Q pohár Starosty - děti
26.09.2021 Neděle N Polnička u Žďáru nad Sázavou - Vysočina
Název: Polničské Sele
26.09.2021 Neděle N Jaroměř - Královéhradecký
Název: O posvícenskou husu
26.09.2021 Neděle N Polouvsí - mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské závody v lovu ryb udicí s očky a navijákem
26.09.2021 Neděle N Robčice- Útušice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
26.09.2021 Neděle N Slavičín - Zlínský
Název: Rybářské závody
28.09.2021 Úterý N Lázně Bohdaneč - Pardubický
Název: Běloba CUP 2021
28.09.2021 Úterý N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: O pohár Děkana Královédvorského a O pohár starosty obce Vítězná
28.09.2021 Úterý N Skupá - Obsazeno - Středočeský
Název:

 

 


Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.