Závody
Seznam závodů pro datum 19.9.2020
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
19.09.2020 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina Název: Humpolecké cejnobraní - podzimní kolo |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Řeřišský kapr |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Blížejov - Plzeňský Název: Memorial Jardy Sekereše |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Hradec Králové - Královéhradecký Název: Pohár prodejny Rybářský ráj Hradec Králové |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Častolovice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Protivín - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Kácov - Středočeský Název: O pohár Hospodáře |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Hnanice - Jihomoravský Název: O POHÁR HNANICKEHO VODNÍKA |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Nižbor mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Odrovice - Malešovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Mimoň mládež - Liberecký Název: O pohár starosty |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Kladno mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Sedlčany mládež - Středočeský Název: Sedlčanský cejn |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Dobrá voda u Březnice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Ponětovice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Cizkrajov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Svratouch - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Slavičky - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Slavičky mládež - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Trutnov (Dolce) - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: 12. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 3. KOLO |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Ostrava-Svinov - Moravskoslezský Název: Klasika pro veřejnost |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Most - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Horka nad Moravou - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Horka nad Moravou mládež - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Brno - Opatovice - mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Stráž pod Ralskem mládež - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - Středočeský Název: Podzimní rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina Název: Cejnobraní |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Bořetice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Dubňany - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Chotěboř mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Bohušovice nad Ohří - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Svitavy - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Choceň - Tichá Orlice (Peliny) - Pardubický Název: O pohár starosty města Chocně |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Netřebice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: Velkoosecký Trojzubec o pohár PČR |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Bohušovice nad Ohří - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Dobrá voda u Březnice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Most - Ústecký Název: Rybářské závody |