Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 151 termínů závodů
V minulosti zadáno 7372 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 27.6.2020

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Červen 2020
27.06.2020 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Hraštice - Královéhradecký
Název: Závody dvojic téměř 24 hodin
27.06.2020 Sobota N Popice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Dřenice - Pardubický 
Název: Vesnická liga
27.06.2020 Sobota N Řeřichy mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Uhlířská Lhota 2 volna místa - Středočeský
Název: 1.Ročnik rybářských závodů Uhlířská Lhota Už jen náhradnici
27.06.2020 Sobota N Mirovice - Obsazeno - Jihočeský
Název: Jarní Rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Králíky mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody pro děti a mládež
27.06.2020 Sobota N Chřibská - Ústecký
Název: Rybářské závody Tubertiny Day
27.06.2020 Sobota N Svitavy - ženy - Pardubický
Název: Závody žen
27.06.2020 Sobota N Svitavy - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Hnanice - Jihomoravský
Název: O POHÁR HNANICKEHO VODNÍKA
27.06.2020 Sobota N Hluboká nad Vltavou - Jihočeský 
Název: Duo feeder cup 2020
27.06.2020 Sobota N Kravsko - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Letkovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody - Cortina Letkovice
27.06.2020 Sobota N Otěšice - Plzeňský
Název: Rybářské závody v plavané - Otěšice
27.06.2020 Sobota N Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký
Název: Kocourák
27.06.2020 Sobota N Křesetice - Středočeský
Název: KŘESETICKÁ DĚLIČKA OBSAZENO
27.06.2020 Sobota N Královice mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Dolní Bousov - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Březí - Plzeňský
Název: Březská vydra
27.06.2020 Sobota N Vedrovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Nakvasovice - Středočeský
Název:
27.06.2020 Sobota N Neuměř - Plzeňský
Název: Rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Králíky - Pardubický
Název: 24 hodinové závody dvoučlenných týmů

 

 


Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.