Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 151 termínů závodů
V minulosti zadáno 7372 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 20.6.2020

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Červen 2020
20.06.2020 Sobota N Zdislavice mládež - ZRUŚENO - Středočeský
Název: dětské závody ,odpoledne dětský den
20.06.2020 Sobota N Dešná - Jihočeský
Název: o dešanské sele
20.06.2020 Sobota N Ptenín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
20.06.2020 Sobota N Šlapanice v Čechách - Středočeský
Název: Rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Kolešov - Středočeský
Název: Tajné dvojice - ZRUŠENO!!!!
20.06.2020 Sobota N Hrobice - Pardubický
Název: hasičský kapr OBSAZENO
20.06.2020 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 12. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 2. KOLO
20.06.2020 Sobota N Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
20.06.2020 Sobota N České Budejovice - České Vrbné - Jihočeský 
Název: Krajský Přebor ve feederu
20.06.2020 Sobota N Vlasatice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Vlasatice mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Nesuchyně - Středočeský
Název: Rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Rumburk - Obsazeno - Ústecký
Název: Rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Bystřice u Benešova mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Mladá Boleslav - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Tovačov mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N České Velenice mládež - Jihočeský
Název: dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Čenkov - Vysočina
Název:
20.06.2020 Sobota N Mikulovice - Pardubický 
Název: Vesnická Liga Náhradní místo za Medlešice-nedostatek vody
20.06.2020 Sobota N Dačice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Kácov mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Staré město mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Svobodné Hamry - Pardubický
Název:
20.06.2020 Sobota N Polička mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.