Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 10 termínů závodů
V minulosti zadáno 7726 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2020

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Říjen 2020
03.10.2020 Sobota N Dehtín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2020
03.10.2020 Sobota N Vrchlabí zrušeno - Královéhradecký
Název: XVI. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s. Závody se nekonají z důvodu dlouhodobé nemoci hlvního pořadatele velice se omlouvám všem co už byli přihlášeni !!!!!
03.10.2020 Sobota N Dřenice POZOR ZMĚNA TERMÍNU !!!! - Pardubický
Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 3.ROČNÍK
03.10.2020 Sobota N Arnolec ZRUŠENO - Vysočina
Název: 4.Arnolecký žabák 8h ZRUŠENO
03.10.2020 Sobota N Pěkov - Hony - ZRUŠENO - Královéhradecký
Název: Cejnobraní - ZRUŠENO
03.10.2020 Sobota N Kloužovice - Jihočeský
Název: Přívlačový závod
03.10.2020 Sobota N Miřetice - Pardubický
Název: Rybářské závody
03.10.2020 Sobota N Senomaty - Středočeský
Název: Senomatský kapr
03.10.2020 Sobota N Hlinsko - mládež ZRUŠENO - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
03.10.2020 Sobota N Loket - Karlovarský
Název: Rybářské závody
03.10.2020 Sobota N Nový Hrozenkov - Zlínský
Název: rybářské závody v lovu ryb udicí
03.10.2020 Sobota N Myslín - Jihočeský
Název: rybářské závody
03.10.2020 Sobota N Bílovec - Moravskoslezský
Název: Setinská ploutev
03.10.2020 Sobota N Velký Bílichovský rybník - Středočeský
Název: Rybářské závody Bílichov
03.10.2020 Sobota N Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
03.10.2020 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY
03.10.2020 Sobota N Pohořelice - Zlínský
Název: Rybářské závody o pohár starosty obce Pohořelice
03.10.2020 Sobota N Jaroměř - Královéhradecký
Název: O posvícenskou husu
03.10.2020 Sobota N Stráž pod Ralskem - Liberecký
Název: Rybářské závody
03.10.2020 Sobota N Semněvice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
04.10.2020 Neděle N Kameničky - Pardubický
Název: Rybářské závody
04.10.2020 Neděle N Nový Hrozenkov mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
04.10.2020 Neděle N Polouvsí - mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské závody v lovu ryb udicí s očky a navijákem
10.10.2020 Sobota N Herálec - Vysočina
Název: závody v lovu pstruhů a okounů
10.10.2020 Sobota N Skuteč ZRUŠENO - Pardubický
Název: Skutečský pstroužek
10.10.2020 Sobota N Vranovská Ves ZRUŠENO - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
10.10.2020 Sobota N Třebechovice pod Orebem ZRUŠENO - Královéhradecký
Název: Rybářské závody 2020
10.10.2020 Sobota N Zrušeno! Uhlířská Lhota !Zrušeno! - Středočeský
Název: 2.Rybářské závody Uhlířská Lhota Zrušeno
10.10.2020 Sobota N Telce (Peruc) - Ústecký
Název: Rybářské závody o putovní pohár starosty městyse Peruc
10.10.2020 Sobota N Mirovice - Jihočeský
Název: Podzimní rybářské závody Mirovice
10.10.2020 Sobota N Štoky - Vysočina
Název: Ukončení rybářské sezóny na Tyšláku
10.10.2020 Sobota N Telce ZÁVODY ZRUŠENY!!!! - Ústecký
Název: 7.Ročník o pohár starosty městyse Peruc
10.10.2020 Sobota N Brušperk ZRUŠENO - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
10.10.2020 Sobota N Slaný mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
10.10.2020 Sobota N Dobřany, Dolní Kotynka - ZRUŠENO - Plzeňský
Název: Rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka
10.10.2020 Sobota N Chotěšov ZRUŠENO - Plzeňský
Název: Rybářské závody Chotěšov
10.10.2020 Sobota N Tichá (Frenštát pod Radhoštěm) ZRUŠENO - Moravskoslezský
Název: Podzimní rybářské závody
10.10.2020 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody na dravce
10.10.2020 Sobota N Třešť - Vysočina
Název: Rybářské závody
10.10.2020 Sobota N Klimkovice ZRUŠENO - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
10.10.2020 Sobota N Králíky (Horní Lipka) přeloženo na 24.10. - Pardubický
Název: Memoriál ing.Michala Konče
11.10.2020 Neděle N Kravaře - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
11.10.2020 Neděle N Třebechovice pod Orebem mládež ZRUŠENO - Královéhradecký
Název: Dětské závody
11.10.2020 Neděle N Dobřany mládež - ZRUŠENO - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody - závod je zrušen
11.10.2020 Neděle N Velký Přelov (Černožice) - přeloženo na 21.11., přihlášky zůstávají - Královéhradecký
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
16.10.2020 Pátek N Rataje nad Sázavou ZRUŠENO - Středočeský
Název: Mazec Cup
17.10.2020 Sobota N Nová Ves u ČB ZRUŠENO - Jihočeský
Název: Novoveská plavaná
17.10.2020 Sobota N Ostrava-Svinov ZRUŠENO - Moravskoslezský
Název: 24 hodinovy rybarsky zavod
17.10.2020 Sobota N Jarošov nad Nežárkou 27hodin ZRUŠENO! - Jihočeský
Název: Winter Carp 27. hod.
17.10.2020 Sobota N Předhradí - Středočeský
Název: O POHÁR PŘEDSEDY
17.10.2020 Sobota N Trhová Kamenice ZRUŠENO - Pardubický
Název: 1-cena TELEVIZE -98cm
24.10.2020 Sobota N odlozeno! - Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: ODLOŽENO - 12. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 4. KOLO
24.10.2020 Sobota N Strážov na šumavě - Plzeňský
Název: Pohár MK
24.10.2020 Sobota N Jarošov nad Nežárkou ZRUŠENO - Jihočeský
Název: Podzimní šupinka 3 ročník závod jednotlivcu ZRUŠENO
24.10.2020 Sobota N Králíky (Horní Lipka) ZRUŠENO - Pardubický
Název: Memoriál ing.Michala Konče
31.10.2020 Sobota N Uhersko ZRUŠENO - Pardubický
Název: Play-off ligy Rybářské žebříčky - finále

 

 


Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.