Závody
Seznam závodu pro 2019
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
01.09.2019 | Neděle |
N
Třeboň - mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
01.09.2019 | Neděle |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký Název: Liga Rybářské žebříčky - 3.kolo Pozor změna |
||
05.09.2019 | Čtvrtek |
N
Spytihněv - Zlínský Název: Rybářské závody dvoučlenných týmů v lovu kaprů - 69 hodin |
||
05.09.2019 | Čtvrtek |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: Poslední nahození |
||
05.09.2019 | Čtvrtek |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: Poslední nahození |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Vrbno mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Vrbno - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina Název: HUMPOLECKÁ TŘICÍTKA |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Luže - Pardubický Název: Rybářské závody dvojic |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Luhačovice - Zlínský Název: Podzimní rybářské závody |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Libčeves - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Strážov - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019 |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: Poslední nahození |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Velký Osek - mládež - Středočeský Název: Velkoosecký trojzubec |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Žamberk mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Žamberk - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Dolní Rožínka - Vysočina Název: !!ZRUŠENO!! Fishing Cup Na Háčku 1.Ročník ZRUŠENO |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Hradec Králové - Královéhradecký Název: Pohár prodejny Rybářský ráj Hradec Králové |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Týniště nad Orlicí - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Ždírec okr.Jihlava - Vysočina Název: Ždírecký kapřík |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Kynšperk nad Ohří - Karlovarský Název: MISTR LIBOCKÉHO RYBNÍKU |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Velešín - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Kvasiny mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Trstěnice - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Chuchel - Ostružno - Pardubický Název: Podzimní rybářské závody Chuchel 2019 |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Skály u Protivína - Rybník náves - Jihočeský Název: Rybářské závody ve Skalách |
||
08.09.2019 | Neděle |
N
Slatiňany - Kunčí - Pardubický Název: Podzimní rybářské závody |
||
08.09.2019 | Neděle |
N
Týniště nad Orlicí - mládež s pomocí - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
08.09.2019 | Neděle |
N
Lázně Bohdaneč - Pardubický Název: Mistr rybář MO Přelouč |
||
08.09.2019 | Neděle |
N
Týniště nad Orlicí - mládež bez pomoci - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
08.09.2019 | Neděle |
N
Lázně Bohdaneč - Pardubický Název: Mistr rybář MO Přelouč |
||
13.09.2019 | Pátek |
N
Starý Ples u Jaroměře - Královéhradecký Název: Free carp baits Cup |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Lužec nad Cidlinou mládež - Královéhradecký Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky - OPEN |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Lužec nad Cidlinou ženy - Královéhradecký Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky - OPEN - POZOR ZMĚNA ČASU |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Lužec nad Cidlinou veteráni - Královéhradecký Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky - OPEN |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Havířov mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - Středočeský Název: Podzimní rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Luhačovice mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Hostákov - Vysočina Název: Hostákovské sele - 6. ročník |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Dolce - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019 |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Kvasice - mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Svratouch - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Hostinné - mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: 11.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 3. KOLO |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Lužec nad Cidlinou týmy - Královéhradecký Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky týmy - OPEN |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Častolovice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (MMtalian) - Moravskoslezský Název: rybářské závody dvojic |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Víceměřice (okr.Prostějov) - Olomoucký Název: Rybářské závody 2019 |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Mirotice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Vrčeň - Plzeňský Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Police u Jemnice - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Olbramovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Víceměřice (okr.Prostějov) - Olomoucký Název: Rybářské závody 2019 |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Zámrsk - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Dolní Metelsko - Plzeňský Název: rybářské závody o prase |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Milovy - Vysočina Název: Rybářské závody dvojic |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Radovesnice II - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Netřebice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Velká Jesenice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Šlapanice v Čechách - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Darkovice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody plavaná |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Mělník - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Uhersko - Pardubický Název: Rybářské závody Uhersko |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Cizkrajov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Vrčeň - Plzeňský Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
15.09.2019 | Neděle |
N
Havířov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
15.09.2019 | Neděle |
N
Holýšov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
15.09.2019 | Neděle |
N
Lužec nad Cidlinou jednotlivci - Královéhradecký Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky |
||
20.09.2019 | Pátek |
N
Podnovoveský rybník - Jihočeský Název: Magic Cup |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ - PODZIMNÍ KOLO |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Most - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Arnolec - Vysočina Název: 28 hodin v ARNOLCI |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Řeřišský kapr |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Brušperk - POZASTAVENO - Moravskoslezský Název: Feeder Ostrava a okolí |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Dolní Bukovsko - Jihočeský Název: STRHANÁ HRÁZ - 24H 2019 - ZMĚNA TERMÍNU!!!! |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
BlÍŽEJOV - Dolní rybník - Plzeňský Název: Memoriál Jardy Sekereše |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: O pohár Děkana Královédvorského a O pohár starosty obce Vítězná |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina Název: Měřínský kapr |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Trutnov (Dolce) - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Koloveč - Plzeňský Název: Rybářské závody KOLOVEČ |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Hnanice - Jihomoravský Název: O POHÁR HNANICKEHO VODNÍKA |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Nedvědice - ženy - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Předhradí - Středočeský Název: O POHÁR PŘEDSEDY |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Ctidružice - Jihomoravský Název: Ctidružický kapr |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Bohušovice nad Ohří - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Myslín - Jihočeský Název: 21. rybářské závody |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Vlasatice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Choceň - Tichá Orlice (Peliny) - Pardubický Název: O pohár starosty města Chocně |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Herálec - Vysočina Název: 4.ročník závodů v lovu pstruhů a okounů |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Most - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Semily (Chuchelna) - Liberecký Název: ZÁVODY " O CENU KAMARÁDA " |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Hnanice - Jihomoravský Název: O POHÁR HNANICKEHO VODNÍKA |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Předhradí - Středočeský Název: O POHÁR PŘEDSEDY |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Nedvědice - ženy - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Ctidružice - Jihomoravský Název: Ctidružický kapr |
||
22.09.2019 | Neděle |
N
Dřenice - Pardubický Název: Rybářské závody OBSAZENO !!!!!!!! |
||
22.09.2019 | Neděle |
N
Měřín - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
22.09.2019 | Neděle |
N
Zdislavice mládež - Středočeský Název: dětské závody |
||
22.09.2019 | Neděle |
N
Loučky Nové Sedlo - Karlovarský Název: Rybářské závody !!!!! obsazeno !!!!! |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Mohelnice - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Loket - Karlovarský Název: Podzimní kaprařské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický Název: Cejnobití |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Drozdice - Pardubický Název: Memoriál Honzy Švandy 6.ročník |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Polička - Pardubický Název: 9. ročník Václavská trofej - přívlač + muška |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
České Budějovice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Holubov - Jihočeský Název: Rybářské závody - memoriál Josefa HURDY |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Dešenice - Plzeňský Název: Rybářské závody Hoŕák 2019 ZRUŠENO |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: O posvícenskou husu |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Tample - Liberecký Název: 6. závody dvojic v Tampli |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Žitná, okr. Prachatice - Jihočeský Název: Žitenský návesák |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Dražíč - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Zdislavice - Středočeský Název: 1. Memoriál Karla Kovandy |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Kochánky - Středočeský Název: Kačovský kapr 2019 |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Senomaty - Středočeský Název: Senomatský kapr |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Milevsko (rybník Kadoch) - Jihočeský Název: 8. ročník o pohár předsedy MO ČRS Milevsko |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Litomyšl mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Jablunkov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Litovel - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Litultovice - Moravskoslezský Název: podzimní rybářský maraton |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Litultovice mládež - Moravskoslezský Název: podzimní rybářský maraton |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Obříství mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Slavičín mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Strážov na Šumavě - Plzeňský Název: Strážovský pohár 2019 |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Brzotice - Středočeský Název: 4. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Blansko mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Brušperk mládež - Moravskoslezský Název: O Zlatou šupinu mikroregionu povodí Ondřejnice |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Třešť - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Jasenná - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Chuchel - Pardubický Název: Memoriál Josefa Syrovce |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Žitná, okr. Prachatice mládež - Jihočeský Název: Žitenský návesák |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Jablunkov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Jablunkov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
29.09.2019 | Neděle |
N
Mohelnice mládež - Olomoucký Název: Dětské rybářské závody |
||
29.09.2019 | Neděle |
N
Hulín - Champions CUP 2019 - Středočeský Název: Pohár šampionů OBSAZENO |
||
29.09.2019 | Neděle |
N
Dražíč mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
29.09.2019 | Neděle |
N
Jablunkov mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
29.09.2019 | Neděle |
N
Podůlšany ženy - Pardubický Název: Rybářské závody ženy |
||
29.09.2019 | Neděle |
N
Sepekov - Jihočeský Název: XXIV. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA DURAJE |
||
29.09.2019 | Neděle |
N
Jablunkov mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
29.09.2019 | Neděle |
N
Jablunkov mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |