Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 102 termínů závodů
V minulosti zadáno 6915 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Září 2019
01.09.2019 Neděle N Třeboň - mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.09.2019 Neděle N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Liga Rybářské žebříčky - 3.kolo Pozor změna
05.09.2019 Čtvrtek N Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody dvoučlenných týmů v lovu kaprů - 69 hodin
07.09.2019 Sobota N Vrbno mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
07.09.2019 Sobota N Vrbno - Středočeský
Název: Rybářské závody
07.09.2019 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: HUMPOLECKÁ TŘICÍTKA
07.09.2019 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody dvojic
07.09.2019 Sobota N Luhačovice - Zlínský
Název: Podzimní rybářské závody
07.09.2019 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody
07.09.2019 Sobota N Strážov - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
07.09.2019 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: Poslední nahození
07.09.2019 Sobota N Velký Osek - mládež - Středočeský
Název: Velkoosecký trojzubec
07.09.2019 Sobota N Žamberk mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
07.09.2019 Sobota N Žamberk - Pardubický
Název: Rybářské závody
07.09.2019 Sobota N Dolní Rožínka - Vysočina
Název: !!ZRUŠENO!! Fishing Cup Na Háčku 1.Ročník ZRUŠENO
07.09.2019 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký
Název: Pohár prodejny Rybářský ráj Hradec Králové
07.09.2019 Sobota N Týniště nad Orlicí - Královéhradecký
Název: O pohár řeky Orlice
07.09.2019 Sobota N Ždírec okr.Jihlava - Vysočina
Název: Ždírecký kapřík
07.09.2019 Sobota N Kynšperk nad Ohří - Karlovarský
Název: MISTR LIBOCKÉHO RYBNÍKU
07.09.2019 Sobota N Velešín - Jihočeský
Název: Rybářské závody
07.09.2019 Sobota N Petřvald u Mošnova mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
07.09.2019 Sobota N Kvasiny mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
07.09.2019 Sobota N Trstěnice - Karlovarský
Název: Rybářské závody
07.09.2019 Sobota N Chuchel - Ostružno - Pardubický
Název: Podzimní rybářské závody Chuchel 2019
07.09.2019 Sobota N Skály u Protivína - Rybník náves - Jihočeský
Název: Rybářské závody ve Skalách
08.09.2019 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický
Název: Podzimní rybářské závody
08.09.2019 Neděle N Týniště nad Orlicí - mládež s pomocí - Královéhradecký
Název: O pohár řeky Orlice
08.09.2019 Neděle N Lázně Bohdaneč - Pardubický
Název: Mistr rybář MO Přelouč
08.09.2019 Neděle N Týniště nad Orlicí - mládež bez pomoci - Královéhradecký
Název: O pohár řeky Orlice
13.09.2019 Pátek N Starý Ples u Jaroměře - Královéhradecký
Název: Free carp baits Cup
14.09.2019 Sobota N Lužec nad Cidlinou mládež - Královéhradecký
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky - OPEN
14.09.2019 Sobota N Lužec nad Cidlinou ženy - Královéhradecký
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky - OPEN - POZOR ZMĚNA ČASU
14.09.2019 Sobota N Lužec nad Cidlinou veteráni - Královéhradecký
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky - OPEN
14.09.2019 Sobota N Havířov mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Tůň u Loukova - Středočeský
Název: Podzimní rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Tůň u Loukova - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Luhačovice mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Hostákov - Vysočina
Název: Hostákovské sele - 6. ročník
14.09.2019 Sobota N Dolce - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
14.09.2019 Sobota N Kvasice - mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Svratouch - Pardubický
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Hostinné - mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 11.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 3. KOLO
14.09.2019 Sobota N Lužec nad Cidlinou týmy - Královéhradecký
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky týmy - OPEN
14.09.2019 Sobota N Častolovice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (MMtalian) - Moravskoslezský
Název: rybářské závody dvojic
14.09.2019 Sobota N Víceměřice (okr.Prostějov) - Olomoucký
Název: Rybářské závody 2019
14.09.2019 Sobota N Mirotice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Vrčeň - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
14.09.2019 Sobota N Police u Jemnice - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Olbramovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Víceměřice (okr.Prostějov) - Olomoucký
Název: Rybářské závody 2019
14.09.2019 Sobota N Zámrsk - Pardubický
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Dolní Metelsko - Plzeňský
Název: rybářské závody o prase
14.09.2019 Sobota N Milovy - Vysočina
Název: Rybářské závody dvojic
14.09.2019 Sobota N Radovesnice II - Středočeský
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Netřebice mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Velká Jesenice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Šlapanice v Čechách - Středočeský
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Darkovice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody plavaná
14.09.2019 Sobota N Mělník - Středočeský
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Uhersko - Pardubický
Název: Rybářské závody Uhersko
14.09.2019 Sobota N Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Cizkrajov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Vrčeň - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
15.09.2019 Neděle N Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky - OPEN
15.09.2019 Neděle N Havířov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
15.09.2019 Neděle N Holýšov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
20.09.2019 Pátek N Podnovoveský rybník - Jihočeský
Název: Magic Cup
21.09.2019 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ - PODZIMNÍ KOLO
21.09.2019 Sobota N Most - Ústecký
Název: Rybářské závody
21.09.2019 Sobota N Arnolec - Vysočina
Název: 28 hodin v ARNOLCI
21.09.2019 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Řeřišský kapr
21.09.2019 Sobota N Libkov - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
21.09.2019 Sobota N Brušperk - POZASTAVENO - Moravskoslezský
Název: Feeder Ostrava a okolí
21.09.2019 Sobota N Dolní Bukovsko - Jihočeský
Název: STRHANÁ HRÁZ - 24H 2019 - ZMĚNA TERMÍNU!!!!
21.09.2019 Sobota N BlÍŽEJOV - Dolní rybník - Plzeňský
Název: Memoriál Jardy Sekereše
21.09.2019 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: O pohár Děkana Královédvorského a O pohár starosty obce Vítězná
21.09.2019 Sobota N Měřín - Vysočina
Název: Měřínský kapr
21.09.2019 Sobota N Trutnov (Dolce) - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
21.09.2019 Sobota N Koloveč - Plzeňský
Název: Rybářské závody KOLOVEČ
21.09.2019 Sobota N Hnanice - Jihomoravský
Název: O POHÁR HNANICKEHO VODNÍKA
21.09.2019 Sobota N Nedvědice - ženy - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
21.09.2019 Sobota N Předhradí - Středočeský
Název: O POHÁR PŘEDSEDY
21.09.2019 Sobota N Ctidružice - Jihomoravský
Název: Ctidružický kapr
21.09.2019 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
21.09.2019 Sobota N Bohušovice nad Ohří - Ústecký
Název: Rybářské závody
21.09.2019 Sobota N Myslín - Jihočeský
Název: 21. rybářské závody
21.09.2019 Sobota N Vlasatice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
21.09.2019 Sobota N Choceň - Tichá Orlice (Peliny) - Pardubický
Název: O pohár starosty města Chocně
21.09.2019 Sobota N Herálec - Vysočina
Název: 4.ročník závodů v lovu pstruhů a okounů
21.09.2019 Sobota N Most - Ústecký
Název: Rybářské závody
21.09.2019 Sobota N Semily (Chuchelna) - Liberecký
Název: ZÁVODY " O CENU KAMARÁDA "
22.09.2019 Neděle N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody OBSAZENO !!!!!!!!
22.09.2019 Neděle N Měřín - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
22.09.2019 Neděle N Zdislavice mládež - Středočeský
Název: dětské závody
22.09.2019 Neděle N Loučky Nové Sedlo - Karlovarský
Název: Rybářské závody !!!!! obsazeno !!!!!
28.09.2019 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Loket - Karlovarský
Název: Podzimní kaprařské závody
28.09.2019 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Cejnobití
28.09.2019 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Memoriál Honzy Švandy 6.ročník
28.09.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 9. ročník Václavská trofej - přívlač + muška
28.09.2019 Sobota N České Budějovice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Holubov - Jihočeský
Název: Rybářské závody - memoriál Josefa HURDY
28.09.2019 Sobota N Dešenice - Plzeňský
Název: Rybářské závody Hoŕák 2019 ZRUŠENO
28.09.2019 Sobota N Jaroměř - Královéhradecký
Název: O posvícenskou husu
28.09.2019 Sobota N Tample - Liberecký
Název: 6. závody dvojic v Tampli
28.09.2019 Sobota N Žitná, okr. Prachatice - Jihočeský
Název: Žitenský návesák
28.09.2019 Sobota N Dražíč - Jihočeský
Název: Rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: 1. Memoriál Karla Kovandy
28.09.2019 Sobota N Kochánky - Středočeský
Název: Kačovský kapr 2019
28.09.2019 Sobota N Senomaty - Středočeský
Název: Senomatský kapr
28.09.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Milevsko (rybník Kadoch) - Jihočeský
Název: 8. ročník o pohár předsedy MO ČRS Milevsko
28.09.2019 Sobota N Litomyšl mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Jablunkov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Litovel - Olomoucký
Název: Rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Litultovice - Moravskoslezský
Název: podzimní rybářský maraton
28.09.2019 Sobota N Litultovice mládež - Moravskoslezský
Název: podzimní rybářský maraton
28.09.2019 Sobota N Obříství mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Slavičín mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Strážov na Šumavě - Plzeňský
Název: Strážovský pohár 2019
28.09.2019 Sobota N Brzotice - Středočeský
Název: 4. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ
28.09.2019 Sobota N Blansko mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Brušperk mládež - Moravskoslezský
Název: O Zlatou šupinu mikroregionu povodí Ondřejnice
28.09.2019 Sobota N Třešť - Vysočina
Název: Rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Jasenná - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
29.09.2019 Neděle N Mohelnice mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
29.09.2019 Neděle N Hulín - Champions CUP 2019 - Středočeský
Název: Pohár šampionů
29.09.2019 Neděle N Dražíč mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
29.09.2019 Neděle N Jablunkov mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.