Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 149 termínů závodů
V minulosti zadáno 6811 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 31.8.2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Srpen 2019
31.08.2019 Sobota N Kostelany nad Moravou - mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Hrochův Týnec - Pardubický
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Hrochův Týnec - mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Drozdice ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen 10.ročník
31.08.2019 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem ,mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Ptenín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
31.08.2019 Sobota N Dačice - Jihočeský
Název: 4. ročník rybářských závodů na rybníku Rybářská na 26. hodin
31.08.2019 Sobota N Olešnice na Moravě - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Sedlčany mládež - Středočeský
Název: Sedlčanský cejn
31.08.2019 Sobota N Bakov nad Jizerou - Středočeský
Název: Posvícenecké závody
31.08.2019 Sobota N Mladá Boleslav - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Nahošice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Dobroměřice - Ústecký
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Dobroměřice mládež - Ústecký
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Třeboň - Jihočeský
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Kondrac - Středočeský
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Lodín mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Teplice - Ústecký
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Ostrov nad Ohří - Karlovarský
Název: O krále Betoňáku
31.08.2019 Sobota N Pánský rybník v Janově - Královéhradecký
Název: O pohár starostky Janova
31.08.2019 Sobota N Zbilidy mládež - Vysočina
Název: MORDOVENSKÝ KAPŘÍK
31.08.2019 Sobota N Nakvasovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Robčice - Plzeňský
Název: Rybářské závody " o Živé sele "
31.08.2019 Sobota N Podůlšany mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody .Ukončení prázdnin
31.08.2019 Sobota N Jindřichův Hradec mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Prušánky mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Kolešov II. Rybník u Máni - Středočeský
Název: Konec prázdnin na Máně.
31.08.2019 Sobota N Tuhaň - Středočeský
Název: Noční rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.