Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 154 termínů závodů
V minulosti zadáno 6696 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 15.6.2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Červen 2019
15.06.2019 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Dřenice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Humpolec mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY O 100KG PRASE
15.06.2019 Sobota N Bučovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Řeřichy mládež - Středočeský
Název: dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Přehýšov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Dešná - Jihočeský
Název: o dešanské sele
15.06.2019 Sobota N Dlouhý Újezd - Plzeňský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Teplá - Karlovarský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Teplá - mládež - Karlovarský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Blížejov - Dolní rybník - Plzeňský
Název: Memoriál Jardy Sekereše
15.06.2019 Sobota N Babice - Zlínský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Uherský Ostroh - Zlínský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Kroměříž - Zlínský
Název: Rybářské závody na revíru ŠLAJZA
15.06.2019 Sobota N Modřany mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Šluknov - Ústecký
Název: Rybářské závody O pohár předsedy MO
15.06.2019 Sobota N Babice - Zlínský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Buřenice - Vysočina
Název: Rybářské závody - 10. ročník
15.06.2019 Sobota N Nesuchyně - Středočeský
Název: Nesuchyňské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Dolní Poustevna - Ústecký
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Jablonec nad Nisou ODLOŽENO - Liberecký
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Soběchleby - Olomoucký
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Oslavany mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Zlosyň mládež U10 - Středočeský
Název: 10. ročník dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Odolena voda mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Zlosyň mládež U15 - Středočeský
Název: 10. ročník dětské rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.