Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 94 termínů závodů
V minulosti zadáno 6912 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 1.6.2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Červen 2019
01.06.2019 Sobota N Přepychy - OBSAZENO - Královéhradecký
Název: Zlatý karas
01.06.2019 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Vojice - Královéhradecký
Název: Vojický kapr
01.06.2019 Sobota N Skuhrov nad Bělou mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Benátky nad Jizerou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Kounice mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Chřibská - Ústecký
Název: Rybářské závody 7. ročník
01.06.2019 Sobota N Mirovice - Jihočeský
Název: Jarní Rybářské závody
01.06.2019 Sobota N VRCHLABÍ - Královéhradecký
Název: O pohár MO ČRS Vrchlabí
01.06.2019 Sobota N Hodkovice nad Mohelkou - Liberecký
Název: Memoriál Petra Vnuka 8. ročník-týmové závody
01.06.2019 Sobota N Pokojov - Vysočina
Název: Pokojovský Kapr
01.06.2019 Sobota N Unhošť - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Studénky - Vysočina
Název: STUDÝNSKÝ ČERVEŇÁK
01.06.2019 Sobota N Svratouch - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Žamberk mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Žamberk ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Ledenice - mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Dobroměřice - mládež - Ústecký
Název: Jarní závody.
01.06.2019 Sobota N Dobroměřice - OBSAZENO - Ústecký
Název: Jarní závody.
01.06.2019 Sobota N Křepice - Jihomoravský
Název: rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Okrouhlé Hradiště, Konstantinovy Lázně - Plzeňský
Název: Rybářské závody Sportovní rybolov rybník Hradiště
01.06.2019 Sobota N Nakvasovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Nedvědice mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Ctidružice mládež - Jihomoravský
Název: Dětské závody
01.06.2019 Sobota N Valašské Meziříčí (Podlesí) - Zlínský
Název: Rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Mikulčice mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N SlAVONÍN MLÁDEŽ - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Soběslav mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Sadová mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Otovice u Karlových Varů mládež - Karlovarský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Batelov mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Řeznovice - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Šťáhlavy mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Mladé Bříště - Vysočina
Název: Mladé Bříště

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.