Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 154 termínů závodů
V minulosti zadáno 6696 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Červen 2019
01.06.2019 Sobota N Přepychy - OBSAZENO - Královéhradecký
Název: Zlatý karas
01.06.2019 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Vojice - Královéhradecký
Název: Vojický kapr
01.06.2019 Sobota N Skuhrov nad Bělou mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Benátky nad Jizerou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Kounice mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Chřibská - Ústecký
Název: Rybářské závody 7. ročník
01.06.2019 Sobota N Mirovice - Jihočeský
Název: Jarní Rybářské závody
01.06.2019 Sobota N VRCHLABÍ - Královéhradecký
Název: O pohár MO ČRS Vrchlabí
01.06.2019 Sobota N Hodkovice nad Mohelkou - Liberecký
Název: Memoriál Petra Vnuka 8. ročník-týmové závody
01.06.2019 Sobota N Pokojov - Vysočina
Název: Pokojovský Kapr
01.06.2019 Sobota N Unhošť - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Studénky - Vysočina
Název: STUDÝNSKÝ ČERVEŇÁK
01.06.2019 Sobota N Svratouch - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Žamberk mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Žamberk ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Ledenice - mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Dobroměřice - mládež - Ústecký
Název: Jarní závody.
01.06.2019 Sobota N Dobroměřice - OBSAZENO - Ústecký
Název: Jarní závody.
01.06.2019 Sobota N Křepice - Jihomoravský
Název: rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Okrouhlé Hradiště, Konstantinovy Lázně - Plzeňský
Název: Rybářské závody Sportovní rybolov rybník Hradiště
01.06.2019 Sobota N Nakvasovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Nedvědice mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Ctidružice mládež - Jihomoravský
Název: Dětské závody
01.06.2019 Sobota N Valašské Meziříčí (Podlesí) - Zlínský
Název: Rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Mikulčice mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N SlAVONÍN MLÁDEŽ - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Soběslav mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Sadová mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Otovice u Karlových Varů mládež - Karlovarský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Batelov mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Řeznovice - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Šťáhlavy mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2019 Neděle N Vojice - mládež - Královéhradecký
Název: Vojický kapřík
02.06.2019 Neděle N Bzenec mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody ve Bzenci
02.06.2019 Neděle N Lično - Královéhradecký
Název: Liga Rybářské žebříčky
02.06.2019 Neděle N Dobříš mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2019 Neděle N Pokojov mládež - Vysočina
Název: Dětské závody Pokojov
02.06.2019 Neděle N Byškovice mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2019 Neděle N Babice mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2019 Neděle N Dymokury - mládež - Středočeský
Název: Dymokurský mamlasák
02.06.2019 Neděle N Valašské Mezříčí (Podlesí) mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2019 Neděle N Vrchlabí mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
02.06.2019 Neděle N Letkovice - Cortina - Jihomoravský
Název: Rybářské závody pro dospělé
02.06.2019 Neděle N Tuhaň u Lomnice nad Popelkou - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
07.06.2019 Pátek N Letny - Vysočina
Název: Magic Cup
07.06.2019 Pátek N Zichovec - Středočeský
Název: CARP MARATHON ZICHOVEC – „Zichovecká 24“
08.06.2019 Sobota N Dolní Bukovsko mládež - Jihočeský
Název: Strhaná hráz - Junior Cup 2019 - OBSAZENO - jen náhradníci
08.06.2019 Sobota N Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Zadní Třebaň - Středočeský
Název: Memoriál Franty Hartmanna
08.06.2019 Sobota N Nová Včelnice - Jihočeský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV 2019
08.06.2019 Sobota N Míčov mládež - Pardubický
Název: DĚTSKÉ RYBÁŘKÉ ZÁVODY "MÍČOVSKÁ UDIČKA"
08.06.2019 Sobota N Dobřív - Plzeňský
Název: 13.ročník Rybářských závodů
08.06.2019 Sobota N Týn nad Vltavou - Jihočeský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Hradec Králové ZRUŠENO - Královéhradecký
Název: Master of Method - zrušeno.. Startovné se vrací
08.06.2019 Sobota N Měcholupy - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
08.06.2019 Sobota N Markovice ZRUŠENO - Pardubický
Název: Velká cena Markovic 2019 ZRUŠENO
08.06.2019 Sobota N Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký
Název: Kocourák
08.06.2019 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký
Název: Malšovický kapr
08.06.2019 Sobota N Skořice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Zaječí - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Vodňany - Jihočeský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Stéblová - Pardubický
Název: Rybářské závody Stéblová
08.06.2019 Sobota N Radovesnice II - Středočeský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Sloup v Čechách - Liberecký
Název: Sloupská čtyřiadvacítka
08.06.2019 Sobota N Čáslav - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Mladá Boleslav - Středočeský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Olešná - mládež U10 - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Teplice - Ústecký
Název: 24 hodin
08.06.2019 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 11.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 2. KOLO
08.06.2019 Sobota N Brandýs nad Orlicí - Pardubický
Název: 21. ročník rybářských závodů „O putovní pohár starosty města"
08.06.2019 Sobota N Tuhaň mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Vejprty mládež - Ústecký
Název: Dětské rybářské závody v LRU
08.06.2019 Sobota N Hromnice mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Brozany nad Ohří - Ústecký
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Fryšták - Zlínský
Název: Noční rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Tmaň u Berouna - Středočeský
Název: Rybářské závody Chyť a pusť II. ročník
08.06.2019 Sobota N Hlinsko - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Kocourov u Horšovského Týna - Plzeňský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Nová Role - Karlovarský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Vejprty mládež - Ústecký
Název: Dětské rybářské závody v LRU
08.06.2019 Sobota N Jenišov u Karlových Varů - Karlovarský
Název: Bambus cup XI. ročník
08.06.2019 Sobota N Hostinné - mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Milevsko mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Lovosice - Ústecký
Název: Lovosický úhoř
08.06.2019 Sobota N Radotín - Praha
Název: Memorial Václava Hanzla
08.06.2019 Sobota N Olešná - mládež U15 - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Podbořany - Ústecký
Název: Rybářské závody
09.06.2019 Neděle N Míčov (Uvolnilo se 1místo!!!) - Pardubický
Název: IV.Ročník Míčovské Udice
09.06.2019 Neděle N Mokrovousy- mládež - Královéhradecký
Název: BÍLÁ RYBA Z MOKROVOUS -ZRUŠENO!Z důvodu rekonstrukce hasičárny co slouži k občerstvení.
09.06.2019 Neděle N Zaječí mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
14.06.2019 Pátek N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: 24 hodin
14.06.2019 Pátek N Hraštice - Královéhradecký
Název: Hraštický Rutilus
14.06.2019 Pátek N Jimramov - Obsazeno - Vysočina
Název: závod dvojic
14.06.2019 Pátek N Zbilidy - Vysočina
Název: ZMordovaný kapr
15.06.2019 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Dřenice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Humpolec mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY O 100KG PRASE
15.06.2019 Sobota N Bučovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Řeřichy mládež - Středočeský
Název: dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Přehýšov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Dešná - Jihočeský
Název: o dešanské sele
15.06.2019 Sobota N Dlouhý Újezd - Plzeňský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Teplá - Karlovarský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Teplá - mládež - Karlovarský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Blížejov - Dolní rybník - Plzeňský
Název: Memoriál Jardy Sekereše
15.06.2019 Sobota N Babice - Zlínský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Uherský Ostroh - Zlínský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Kroměříž - Zlínský
Název: Rybářské závody na revíru ŠLAJZA
15.06.2019 Sobota N Modřany mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Šluknov - Ústecký
Název: Rybářské závody O pohár předsedy MO
15.06.2019 Sobota N Babice - Zlínský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Buřenice - Vysočina
Název: Rybářské závody - 10. ročník
15.06.2019 Sobota N Nesuchyně - Středočeský
Název: Nesuchyňské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Dolní Poustevna - Ústecký
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Jablonec nad Nisou ODLOŽENO - Liberecký
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Soběchleby - Olomoucký
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Oslavany mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Zlosyň mládež U10 - Středočeský
Název: 10. ročník dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Odolena voda mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Zlosyň mládež U15 - Středočeský
Název: 10. ročník dětské rybářské závody
16.06.2019 Neděle N Dlouhý Újezd mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
16.06.2019 Neděle N Moravský Krumlov mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
16.06.2019 Neděle N Rankovice - Karlovarský
Název: MEMORIAL TONDY HLAVÁČKA
16.06.2019 Neděle N Podůlšany mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody dětí
22.06.2019 Sobota N Drozdice závěrečná - Pardubický
Název: Vesnická liga
22.06.2019 Sobota N Ústaleč - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
22.06.2019 Sobota N Měřín - Vysočina
Název: Maver CUP FEEDER 2019
22.06.2019 Sobota N Šanov - Středočeský
Název: Rybářské závody na rybníku Netrh, Šanov
22.06.2019 Sobota N Týnec nad Labem mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
22.06.2019 Sobota N Hřebečníky - Středočeský
Název: Tradiční rybářské závody Hřebečníky
22.06.2019 Sobota N Varvažov - mládež - Ústecký
Název: Dětské rybářské závody
22.06.2019 Sobota N Bohdalín - Vysočina
Název: Rybářské závody
22.06.2019 Sobota N Cizkrajov mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
22.06.2019 Sobota N Třebíč mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
22.06.2019 Sobota N Hluboká nad Vltavou - Jihočeský
Název: DUO FEEDER CUP 2019
22.06.2019 Sobota N Zlín - Zlínský
Název: 1.ročník Dřevnického poháru v přívlači dvojic
22.06.2019 Sobota N Jablonné v Podještědí mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
22.06.2019 Sobota N Kravsko - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
22.06.2019 Sobota N Čenkov u Třeště - Vysočina
Název: ČENKOVSKÁ ŠUPINA - 4. ROČNÍK
23.06.2019 Neděle N Slatiňany - Kunčí mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářšké závody
23.06.2019 Neděle N Vestec - Nouzín - Královéhradecký
Název: Jaxon 2019 Vestec
23.06.2019 Neděle N Loučky - Karlovarský
Název: Rybářské závody
28.06.2019 Pátek N Velký Šenov - Ústecký
Název: O Pohár MO ČRS
29.06.2019 Sobota N Kostelany nad Moravou - Zlínský
Název: Noční rybářské závody
29.06.2019 Sobota N Trhová Kamenice - Pardubický
Název: 10.ROČNÍK RYBÁŘSKYCH ZÁVODŮ O POHÁR VÍTĚZŮ
29.06.2019 Sobota N Polička - mládež - Pardubický
Název: 9. ročník dětských závodů O pohár starosty
29.06.2019 Sobota N Ptenín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
29.06.2019 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Hraštice - Královéhradecký
Název: Závody dvojic téměř 24 hodin
29.06.2019 Sobota N Králíky mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody pro děti a mládež
29.06.2019 Sobota N Bílichov - Středočeský
Název: Rybářské závody Bílichov
29.06.2019 Sobota N Bílichov mládež - Středočeský
Název: Rybářské závody Bílichov
29.06.2019 Sobota N Koloveč - Plzeňský
Název: Rybářské závody KOLOVEČ
29.06.2019 Sobota N Arneštovice - Vysočina
Název: Rybářské závody
29.06.2019 Sobota N Lestkov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
30.06.2019 Neděle N Mokrovousy ZRUŠENO - Královéhradecký
Název: Mokrovouský kapřík 2 - ZRUŠENO!Z důvodu rekonstrukce hasičárny co slouži k občerstvení.
30.06.2019 Neděle N Brno - Obřany - Jihomoravský
Název: Svitavský pohár
30.06.2019 Neděle N Libchavy mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.