Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 151 termínů závodů
V minulosti zadáno 6798 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 4.5.2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2019
04.05.2019 Sobota N Milín - Středočeský
Název: Pohár předsedy SÚS
04.05.2019 Sobota N Kostelec nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Kostelní Radouň - Jihočeský
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: FEEDEROVÉ ZAVODY
04.05.2019 Sobota N Roudnice nad Labem - Ústecký
Název: rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Mikulovice Fryčák - Pardubický
Název: Vesnická Liga
04.05.2019 Sobota N Veselí nad Lužnicí - Jihočeský
Název: 12.ročník rybářských závodů
04.05.2019 Sobota N Božice - přeloženo na 18.5. - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: MÁJOVÝ DVOJBOJ - kapr, pstruh
04.05.2019 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Boleradice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody "O pohár starosty městyse"
04.05.2019 Sobota N Dobrá voda u Březnic - Středočeský
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Jaroměř - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Karviná - Moravskoslezský
Název: memoriál bratří Wraniků
04.05.2019 Sobota N Bylany - Středočeský
Název: Rybářské závody Bylany
04.05.2019 Sobota N Kounice - Středočeský
Název: Rybářské závody Kounice
04.05.2019 Sobota N Bílichov - Středočeský
Název: Bilichovský kapřík
04.05.2019 Sobota N Lipno - Jihočeský
Název: Bodovaný závod do Trout Area Ligue
04.05.2019 Sobota N Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina
Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2019 - mládež
04.05.2019 Sobota N Oskořínek - Středočeský
Název: 6.Jarní Rybářské závody v Oskořínku
04.05.2019 Sobota N Žitná - Jihočeský
Název: Žitenský návesák
04.05.2019 Sobota N Světlá nad Sázavou - Vysočina
Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2019
04.05.2019 Sobota N Těchobuz, okr.Pelhřimov - Vysočina
Název: O pohár předsedy MO Těchobuz - 4.ročník
04.05.2019 Sobota N Bystré - Pardubický
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Štětí - Ústecký
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Bravantice - Moravskoslezský
Název: Jarní rybářské závody dospělých
04.05.2019 Sobota N Březí - Plzeňský
Název: XII.Březská vydra
04.05.2019 Sobota N Poděbrady mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Nasavrky - Pardubický
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Odolena Voda - Středočeský
Název: Veřejné rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Žerotice u Znojma - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Křižánky - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Týnec - Jihomoravský
Název: Jarní rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Hostinné - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Šenov u Nového Jičína - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Lohenice u Přelouče - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Řevničov - Středočeský
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Miroslav - Jihomoravský
Název: Memoriál Josefa Diviše
04.05.2019 Sobota N Dolní Bousov mládež - Středočeský
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Stráž pod Ralskem - Liberecký
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Litětiny - Pardubický
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Budislav - Kamenné Sedliště - Pardubický
Název: Jarní rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Žitná mládež - Jihočeský
Název: Žitenský návesák

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.