Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 320 termínů závodů
V minulosti zadáno 6470 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 25.5.2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2019
25.05.2019 Sobota N Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody 2019
25.05.2019 Sobota N Lysá nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Lady Cup
25.05.2019 Sobota N Praha - Zbraslav - Praha
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Slavkov u Brna - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Rakvice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Pěkov - Hony - Královéhradecký
Název: Grimův Pohár
25.05.2019 Sobota N Napajedla - Spytihněv mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Zadní Třebaň - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Drozdice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Holice - mládež OBSAZENO pouze náhradníci - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody v Holicích " TABLET na udici "
25.05.2019 Sobota N Zlaté Hory mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Cizkrajov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Ponětovice mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Kácov - Jihočeský
Název: Noční rybářské závody - Kácov
25.05.2019 Sobota N Dolce - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
25.05.2019 Sobota N Lukavice u Letohradu - Pardubický
Název: O živého čuníka - XIV. ročník
25.05.2019 Sobota N Klánovice - mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY
25.05.2019 Sobota N Velešín mládež - Jihočeský
Název: O POHÁR PŘEDSEDY ČRS MO VELEŠÍN
25.05.2019 Sobota N Vrčeň - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
25.05.2019 Sobota N Pacov - Vysočina
Název: Pacovský kapr
25.05.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Kyjov - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Kyjov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Velký Osek - mládež - Středočeský
Název: Velkoosecký trojzubec
25.05.2019 Sobota N Letovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Bylany II - Ústecký
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Knířov - Pardubický
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Telce - Ústecký
Název: CHY - TEP CUP TELCE
25.05.2019 Sobota N Telce mládež - Ústecký
Název: CHY - TEP CUP TELCE mládež
25.05.2019 Sobota N Pěkov - Hony - mládež - Královéhradecký
Název: Grimův Pohár
25.05.2019 Sobota N Petřvald u Mošnova mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Dolní Věstonice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Šťáhlavy - Plzeňský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Heřmanova Huť - Plzeňský
Název: Rybářské závody Heřmanova Huť
25.05.2019 Sobota N Praha Kolovraty - Praha
Název: kolovratské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Praha Kolovraty mládež - Praha
Název: kolovratské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Číhošť - Vysočina
Název: Rybářské závody o Putovní pohár
25.05.2019 Sobota N Trutnov - Královéhradecký
Název: Peklo
25.05.2019 Sobota N Chlumec - Ústecký
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Hraštice mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Tursko - Středočeský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Vlasatice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Vlasatice mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Úsobí - Vysočina
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Kamberk - Středočeský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Blovice mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Hrádek u Znojma mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Horka nad Moravou - Olomoucký
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Horka nad Moravou mládež - Olomoucký
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Opava mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Kvasiny - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Citonice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Vrábče - Jihočeský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Borohrádek - Královéhradecký
Název: O pohár starosty města
25.05.2019 Sobota N Chrastava mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Chrastava - Liberecký
Název: Rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.