Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 151 termínů závodů
V minulosti zadáno 6798 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 18.5.2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2019
18.05.2019 Sobota N Havířov mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Lužec nad Vltavou - Středočeský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Lužec nad Vltavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Byšice - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Luhačovice mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Bulhary - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Říkov - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Vesnická liga
18.05.2019 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: Rybářské závody pouze pro členy MO
18.05.2019 Sobota N Zlaté Hory - Olomoucký
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Pustá Kamenice - Pardubický
Název: KAMENICKÝ LOSOS
18.05.2019 Sobota N Uhersko OBSAZENO - Pardubický
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Jemnice - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Pšánky - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Jimramov mládež - Vysočina
Název: Jimramovský feeder
18.05.2019 Sobota N Jimramov - Vysočina
Název: Jimramovský feeder
18.05.2019 Sobota N Klapý - Ústecký
Název: 6 ročník rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Žákava - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
18.05.2019 Sobota N Lesonice - Vysočina
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Jičín - Dvorce - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Počátky - Vysočina
Název: Rybářské závody Počátky
18.05.2019 Sobota N Litomyšl mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Levínská Olešnice mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Jívka mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Ivančice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody dospělých
18.05.2019 Sobota N Kravaře mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Ledenice - Jihočeský
Název: MEMORIAL JAROSLAVA CUKRA
18.05.2019 Sobota N Lukavice mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Litultovice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Česká Lípa - Středočeský
Název: Memoriál Standy Pecháčka
18.05.2019 Sobota N Česká Lípa (Dubice) - mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N České Velenice - Jihočeský
Název: rybářské závody
18.05.2019 Sobota N České Velenice mládež - Jihočeský
Název: dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Čimelice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Staňkov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Skalice u Znojma - Jihomoravský
Název: rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Božice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Holešov - Zlínský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Vlašim mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Slavičky - Vysočina
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Slavičky mládež - Vysočina
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Chlumec - mládež - Ústecký
Název: Dětské rybářské závody O pohár města Chlumce
18.05.2019 Sobota N Míškovice - Zlínský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Kelč - Zlínský
Název: Tradiční rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Brno - Obřany - Jihomoravský
Název: Lov kapra o ceny
18.05.2019 Sobota N Bartošovice - Moravskoslezský
Název: Bartošovická 24
18.05.2019 Sobota N Dolní Metelsko - Plzeňský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Dražíč - Jihočeský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Jablunkov (Návsí) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Leština - Královéhradecký
Název: Leštinský králík
18.05.2019 Sobota N Medlov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Kravsko - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Stolany mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Lukavice mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Kelč mládež - Zlínský
Název: Tradiční rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.