Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 151 termínů závodů
V minulosti zadáno 6798 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 11.5.2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2019
11.05.2019 Sobota N Vehlovice mládež - Středočeský
Název: 32.ročník dětských rybářských závodů
11.05.2019 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: HADINA CUP 2019
11.05.2019 Sobota N Mnichovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Byšice - Středočeský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Markovice - mládež - Pardubický
Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2019
11.05.2019 Sobota N Luhačovice - Zlínský
Název: Jarní rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: 46.ročník rybářských závodů Drozdice - hlavní cena plynový gril za 6.500,- Kč
11.05.2019 Sobota N Pnětluky u Loun - Ústecký
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Mlékojedy - Středočeský
Název: NERATOVICKÁ PLOUTEV 2019
11.05.2019 Sobota N Protivín - Jihočeský
Název: 3. ročník rybářských závodů
11.05.2019 Sobota N Hradec Králové mládež U15 - Královéhradecký
Název: Tablet na udici 2019
11.05.2019 Sobota N Strážnice - Jihomoravský
Název: Vešky
11.05.2019 Sobota N Želvice - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
11.05.2019 Sobota N Zdislavice zrušeno - Středočeský
Název: Zdislavický šupináč
11.05.2019 Sobota N Doksy - Liberecký
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Police u Jemnice - Vysočina
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Darkovice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Horažďovice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Mšeno u Mělníka - Středočeský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Lázně Bělohrad - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Zámrsk - Pardubický
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Velká Černoc - Ústecký
Název: KVĚTNOVÝ POHÁR – VELKÁ ČERNOC
11.05.2019 Sobota N Podivín - Jihomoravský
Název: Tradiční rybářské závody v Podivíně
11.05.2019 Sobota N Unhošť ženy - Středočeský
Název: závody žen
11.05.2019 Sobota N Nižbor - Středočeský
Název: 13. Ročník rybářských závodů
11.05.2019 Sobota N Český Těšín - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Vítovice mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Kolín mládež - Středočeský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Tábor - Jihočeský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Ctidružice - Jihomoravský
Název: Ctidružice
11.05.2019 Sobota N Mnichovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Heřmanův Městec (Konopáč) mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Želetava - Vysočina
Název: 15.Rybářské závody - Hadrava
11.05.2019 Sobota N České Vrbné - Jihočeský 
Název: Krajský přebor v LRU feeder
11.05.2019 Sobota N Březnice u Bechyně mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Luby - Karlovarský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Loštice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Trutnov mládež - Královéhradecký
Název: Peklo
11.05.2019 Sobota N Zahájí mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Zahájí - Jihočeský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Hněvnice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Lodín - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Hradec Králové mládež U10 - Královéhradecký
Název: Tablet na udici 2019
11.05.2019 Sobota N Hradec Králové mládež U18 - Královéhradecký
Název: Tablet na udici 2019
11.05.2019 Sobota N Mšeno u Mělníka mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Kateřinice mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Krucemburk mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.