Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 320 termínů závodů
V minulosti zadáno 6470 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2019
01.05.2019 Středa N Klášter u Nepomuku - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
01.05.2019 Středa N Strakonice mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.05.2019 Středa N Bravantice - mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody Bravantický kapřík
01.05.2019 Středa N Třinec - mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
01.05.2019 Středa N Městec Králové - Středočeský
Název: Rybářské závody
01.05.2019 Středa N Bojkovice - Zlínský
Název: Memoriál Zdeňka Bařinky
01.05.2019 Středa N Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
01.05.2019 Středa N Pečky mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
02.05.2019 Čtvrtek N Skuteč - Pardubický
Název: 7. ROČNÍK SKUTEČSKÉ PADESÁTKY
04.05.2019 Sobota N Milín - Středočeský
Název: Pohár předsedy SÚS
04.05.2019 Sobota N Kostelec nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Kostelní Radouň - Jihočeský
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: FEEDEROVÉ ZAVODY
04.05.2019 Sobota N Roudnice nad Labem - Ústecký
Název: rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Mikulovice Fryčák - Pardubický
Název: Vesnická Liga
04.05.2019 Sobota N Veselí nad Lužnicí - Jihočeský
Název: 12.ročník rybářských závodů
04.05.2019 Sobota N Božice - přeloženo na 18.5. - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: MÁJOVÝ DVOJBOJ - kapr, pstruh
04.05.2019 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Boleradice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody "O pohár starosty městyse"
04.05.2019 Sobota N Dobrá voda u Březnic - Středočeský
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Jaroměř - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Karviná - Moravskoslezský
Název: memoriál bratří Wraniků
04.05.2019 Sobota N Bylany - Středočeský
Název: Rybářské závody Bylany
04.05.2019 Sobota N Kounice - Středočeský
Název: Rybářské závody Kounice
04.05.2019 Sobota N Bílichov - Středočeský
Název: Bilichovský kapřík
04.05.2019 Sobota N Lipno - Jihočeský
Název: Bodovaný závod do Trout Area Ligue
04.05.2019 Sobota N Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina
Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2019 - mládež
04.05.2019 Sobota N Oskořínek - Středočeský
Název: 6.Jarní Rybářské závody v Oskořínku
04.05.2019 Sobota N Žitná - Jihočeský
Název: Žitenský návesák
04.05.2019 Sobota N Světlá nad Sázavou - Vysočina
Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2019
04.05.2019 Sobota N Těchobuz, okr.Pelhřimov - Vysočina
Název: O pohár předsedy MO Těchobuz - 4.ročník
04.05.2019 Sobota N Bystré - Pardubický
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Štětí - Ústecký
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Bravantice - Moravskoslezský
Název: Jarní rybářské závody dospělých
04.05.2019 Sobota N Březí - Plzeňský
Název: XII.Březská vydra
04.05.2019 Sobota N Poděbrady mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Nasavrky - Pardubický
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Odolena Voda - Středočeský
Název: Veřejné rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Žerotice u Znojma - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Křižánky - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Týnec - Jihomoravský
Název: Jarní rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Hostinné - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Šenov u Nového Jičína - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Lohenice u Přelouče - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Řevničov - Středočeský
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Miroslav - Jihomoravský
Název: Memoriál Josefa Diviše
04.05.2019 Sobota N Dolní Bousov mládež - Středočeský
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Stráž pod Ralskem - Liberecký
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Litětiny - Pardubický
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Budislav - Kamenné Sedliště - Pardubický
Název: Jarní rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Žitná mládež - Jihočeský
Název: Žitenský návesák
05.05.2019 Neděle N Dobrá voda u Březnic - mládež - Středočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2019 Neděle N Týnec mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2019 Neděle N Otovice u Karlových Varů - Karlovarský
Název: Rybářské závody na Kocandě
05.05.2019 Neděle N Kravsko mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2019 Neděle N Lohenice u Přelouče - Pardubický
Název: Přeloučský Kapr 2019
05.05.2019 Neděle N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ
08.05.2019 Středa N Hošťalovice - Pardubický
Název: Rybářské závody
08.05.2019 Středa N Loket - Karlovarský
Název: Rybářské závody
08.05.2019 Středa N Levínská Olešnice - Liberecký
Název: Rybářské závody
08.05.2019 Středa N Zdislavice mládež - Středočeský
Název: Zdislavický potěr 2019
08.05.2019 Středa N Jičín (Dvorce) mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
08.05.2019 Středa N Nová Ves u Chotěboře - Vysočina
Název: Rybářské závody - 13. ročník
08.05.2019 Středa N Horoměřice - Středočeský
Název: Rybářské závody
08.05.2019 Středa N Seník - Pardubický
Název: SENICKÝ KAPR
10.05.2019 Pátek N Roudný - Liberecký
Název: 24 hodinový ROUDNÝ CARP CUP 1 jednotlivců
11.05.2019 Sobota N Vehlovice mládež - Středočeský
Název: 32.ročník dětských rybářských závodů
11.05.2019 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: HADINA CUP 2019
11.05.2019 Sobota N Mnichovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Byšice - Středočeský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Markovice - mládež - Pardubický
Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2019
11.05.2019 Sobota N Luhačovice - Zlínský
Název: Jarní rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: 46.ročník rybářských závodů Drozdice - hlavní cena plynový gril za 6.500,- Kč
11.05.2019 Sobota N Pnětluky u Loun - Ústecký
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Mlékojedy - Středočeský
Název: NERATOVICKÁ PLOUTEV 2019
11.05.2019 Sobota N Protivín - Jihočeský
Název: 3. ročník rybářských závodů
11.05.2019 Sobota N Hradec Králové mládež U15 - Královéhradecký
Název: Tablet na udici 2019
11.05.2019 Sobota N Strážnice - Jihomoravský
Název: Vešky
11.05.2019 Sobota N Želvice - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
11.05.2019 Sobota N Zdislavice zrušeno - Středočeský
Název: Zdislavický šupináč
11.05.2019 Sobota N Doksy - Liberecký
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Police u Jemnice - Vysočina
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Darkovice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Horažďovice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Mšeno u Mělníka - Středočeský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Lázně Bělohrad - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Zámrsk - Pardubický
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Velká Černoc - Ústecký
Název: KVĚTNOVÝ POHÁR – VELKÁ ČERNOC
11.05.2019 Sobota N Podivín - Jihomoravský
Název: Tradiční rybářské závody v Podivíně
11.05.2019 Sobota N Unhošť ženy - Středočeský
Název: závody žen
11.05.2019 Sobota N Nižbor - Středočeský
Název: 13. Ročník rybářských závodů
11.05.2019 Sobota N Český Těšín - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Vítovice mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Kolín mládež - Středočeský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Tábor - Jihočeský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Ctidružice - Jihomoravský
Název: Ctidružice
11.05.2019 Sobota N Mnichovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Heřmanův Městec (Konopáč) mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Želetava - Vysočina
Název: 15.Rybářské závody - Hadrava
11.05.2019 Sobota N České Vrbné - Jihočeský 
Název: Krajský přebor v LRU feeder
11.05.2019 Sobota N Březnice u Bechyně mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Luby - Karlovarský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Loštice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Trutnov mládež - Královéhradecký
Název: Peklo
11.05.2019 Sobota N Zahájí mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Zahájí - Jihočeský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Hněvnice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Lodín - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Hradec Králové mládež U10 - Královéhradecký
Název: Tablet na udici 2019
11.05.2019 Sobota N Hradec Králové mládež U18 - Královéhradecký
Název: Tablet na udici 2019
11.05.2019 Sobota N Mšeno u Mělníka mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Kateřinice mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Krucemburk mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
12.05.2019 Neděle N Dřenice 2.MÍTA VOLNÁII!!!!!!!!!!!!!!! - Pardubický
Název: Rybářské závody
12.05.2019 Neděle N Jiříkov - Ústecký
Název: Rybářské závody
12.05.2019 Neděle N Luže - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
12.05.2019 Neděle N Police u Jemnice - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
12.05.2019 Neděle N Příbram mládež - Středočeský
Název: O pohár předsedy MO ČRS
12.05.2019 Neděle N Velešovice 1.místo plavačkový prut Colmic - Jihomoravský
Název: Velešovická dvoukolovka Pouze 48 MÍST!!!
12.05.2019 Neděle N Podivín mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
12.05.2019 Neděle N Český Těšín mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
17.05.2019 Pátek N Otrokovice - Zlínský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Havířov mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Lužec nad Vltavou - Středočeský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Lužec nad Vltavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Byšice - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Luhačovice mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Bulhary - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Říkov - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Vesnická liga
18.05.2019 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: Rybářské závody pouze pro členy MO
18.05.2019 Sobota N Zlaté Hory - Olomoucký
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Pustá Kamenice - Pardubický
Název: KAMENICKÝ LOSOS
18.05.2019 Sobota N Uhersko OBSAZENO - Pardubický
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Jemnice - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Pšánky - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Jimramov mládež - Vysočina
Název: Jimramovský feeder
18.05.2019 Sobota N Jimramov - Vysočina
Název: Jimramovský feeder
18.05.2019 Sobota N Klapý - Ústecký
Název: 6 ročník rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Žákava - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
18.05.2019 Sobota N Lesonice - Vysočina
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Jičín - Dvorce - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Počátky - Vysočina
Název: Rybářské závody Počátky
18.05.2019 Sobota N Litomyšl mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Levínská Olešnice mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Jívka mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Ivančice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody dospělých
18.05.2019 Sobota N Kravaře mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Ledenice - Jihočeský
Název: MEMORIAL JAROSLAVA CUKRA
18.05.2019 Sobota N Lukavice mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Litultovice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Česká Lípa - Středočeský
Název: Memoriál Standy Pecháčka
18.05.2019 Sobota N Česká Lípa (Dubice) - mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N České Velenice - Jihočeský
Název: rybářské závody
18.05.2019 Sobota N České Velenice mládež - Jihočeský
Název: dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Čimelice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Staňkov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Skalice u Znojma - Jihomoravský
Název: rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Božice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Holešov - Zlínský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Vlašim mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Slavičky - Vysočina
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Slavičky mládež - Vysočina
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Teplice - Ústecký
Název: 24 hodin
18.05.2019 Sobota N Chlumec - mládež - Ústecký
Název: Dětské rybářské závody O pohár města Chlumce
18.05.2019 Sobota N Míškovice - Zlínský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Kelč - Zlínský
Název: Tradiční rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Brno - Obřany - Jihomoravský
Název: Lov kapra o ceny
18.05.2019 Sobota N Bartošovice - Moravskoslezský
Název: Bartošovická 24
18.05.2019 Sobota N Dolní Metelsko - Plzeňský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Dražíč - Jihočeský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Jablunkov (Návsí) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Leština - Královéhradecký
Název: Leštinský králík
18.05.2019 Sobota N Medlov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Kravsko - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Havířov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický
Název: Rybářské závody o Pohár starosty města Slatiňany -
19.05.2019 Neděle N Bulhary - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Česká Třebová mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Jemnice - Vysočina
Název: O putovní pohár Barchanu
19.05.2019 Neděle N Pšánky mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody Pšánky
19.05.2019 Neděle N Ivančice - mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody dospělých
19.05.2019 Neděle N Kravaře - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Kutná Hora - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Litultovice mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Čimelice mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Staňkov mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Otěšice - Plzeňský
Název: Rybářské závody Otěšice
19.05.2019 Neděle N Dolní Bousov - Středočeský
Název: Rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Třemešné pod Přimdou - Plzeňský
Název: Rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Dražíč mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Jablunkov (Návsí) mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Medlov mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
23.05.2019 Čtvrtek N Nová Ves - Jihočeský
Název: BOILIES CUP 75 HODIN 2019
25.05.2019 Sobota N Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody 2019
25.05.2019 Sobota N Lysá nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Lady Cup
25.05.2019 Sobota N Praha - Zbraslav - Praha
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Slavkov u Brna - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Rakvice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Pěkov - Hony - Královéhradecký
Název: Grimův Pohár
25.05.2019 Sobota N Napajedla - Spytihněv mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Zadní Třebaň - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Drozdice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Holice - mládež OBSAZENO pouze náhradníci - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody v Holicích " TABLET na udici "
25.05.2019 Sobota N Zlaté Hory mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Cizkrajov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Ponětovice mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Kácov - Jihočeský
Název: Noční rybářské závody - Kácov
25.05.2019 Sobota N Dolce - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
25.05.2019 Sobota N Lukavice u Letohradu - Pardubický
Název: O živého čuníka - XIV. ročník
25.05.2019 Sobota N Klánovice - mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY
25.05.2019 Sobota N Velešín mládež - Jihočeský
Název: O POHÁR PŘEDSEDY ČRS MO VELEŠÍN
25.05.2019 Sobota N Vrčeň - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
25.05.2019 Sobota N Pacov - Vysočina
Název: Pacovský kapr
25.05.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Kyjov - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Kyjov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Velký Osek - mládež - Středočeský
Název: Velkoosecký trojzubec
25.05.2019 Sobota N Letovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Bylany II - Ústecký
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Knířov - Pardubický
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Telce - Ústecký
Název: CHY - TEP CUP TELCE
25.05.2019 Sobota N Telce mládež - Ústecký
Název: CHY - TEP CUP TELCE mládež
25.05.2019 Sobota N Pěkov - Hony - mládež - Královéhradecký
Název: Grimův Pohár
25.05.2019 Sobota N Petřvald u Mošnova mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Dolní Věstonice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Šťáhlavy - Plzeňský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Heřmanova Huť - Plzeňský
Název: Rybářské závody Heřmanova Huť
25.05.2019 Sobota N Praha Kolovraty - Praha
Název: kolovratské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Praha Kolovraty mládež - Praha
Název: kolovratské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Číhošť - Vysočina
Název: Rybářské závody o Putovní pohár
25.05.2019 Sobota N Trutnov - Královéhradecký
Název: Peklo
25.05.2019 Sobota N Chlumec - Ústecký
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Hraštice mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Tursko - Středočeský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Vlasatice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Vlasatice mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Úsobí - Vysočina
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Kamberk - Středočeský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Blovice mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Hrádek u Znojma mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Horka nad Moravou - Olomoucký
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Horka nad Moravou mládež - Olomoucký
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Opava mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Kvasiny - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Citonice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Vrábče - Jihočeský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Borohrádek - Královéhradecký
Název: O pohár starosty města
25.05.2019 Sobota N Chrastava mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Chrastava - Liberecký
Název: Rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Lysá nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Mohelnice - Olomoucký
Název: „Bambusák“
26.05.2019 Neděle N Praha - Zbraslav mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Solnice mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Kvasiny mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Rakvice - mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Miřetice mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Holice - Pardubický
Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH
26.05.2019 Neděle N Polouvsí - mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské závody v lovu ryb udicí s očky a navijákem
26.05.2019 Neděle N Náchod - Královéhradecký
Název: 15. ročník "PODBORSKÝ" nedělní rybářský závod v Náchodě
26.05.2019 Neděle N Letovice mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Žďár nad Sázavou mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Ptenín - Plzeňský
Název: Rybářské závody Ptenín
26.05.2019 Neděle N Choceň mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
31.05.2019 Pátek N Boskovice mládež - Jihomoravský
Název: O Pohár starosty

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.