Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 445 termínů závodů
V minulosti zadáno 6192 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 27.4.2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Duben 2019
27.04.2019 Sobota N Hruškov - Středočeský
Název: 5.ROČNÍK HRUŠKOV CUP 24H. JEDNOTLIVCI
27.04.2019 Sobota N Malá Skála - Liberecký
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Újezd nad Lesy - mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Kostelany nad Moravou - Zlínský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Příbram - Středočeský
Název: O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY MO ČRS
27.04.2019 Sobota N Tůň u Loukova - Liberecký
Název: Jarní rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Šenov u Nového Jičína - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Šenov - mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Hustopeče nad Bečvou - Olomoucký
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Kostelec nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Lanškroun - Pardubický
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Mikulovice Náves - Pardubický
Název: Vesnická Liga
27.04.2019 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: BĚLSKÝ KAPR 12. ROČNÍK
27.04.2019 Sobota N Domažlice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Chroustovice - Pardubický
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Rajhrad - Jihomoravský
Název: Tradiční rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Lednice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečský kapřík
27.04.2019 Sobota N Veselí nad Lužnicí mládež - Jihočeský
Název: Veselská zlatá udice
27.04.2019 Sobota N Kladruby - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Červený Kostelec - Královéhradecký
Název: Rybářské závody Krčmařík Červený Kostelec - Přijď si seknout
27.04.2019 Sobota N Olešná - Středočeský
Název: Rakovnický kapr
27.04.2019 Sobota N Dehtín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
27.04.2019 Sobota N Svídnice u Chrudimě - Pardubický
Název: Tradiční rybářské klání
27.04.2019 Sobota N Dymokury ženy - Středočeský
Název: 3. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY ŽEN O POHÁR STAROSTKY OBCE DYMOKURY
27.04.2019 Sobota N Močerady - Plzeňský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Beroun - Středočeský
Název: Memoriál Františka Hlaváčka
27.04.2019 Sobota N Horka nad Sázavou - Středočeský
Název: Rybářské závody Písník Horka nad Sázavou 2019
27.04.2019 Sobota N Černá u Bohdanče - Pardubický
Název: Bohdanečská vydra
27.04.2019 Sobota N Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Myslín - Jihočeský
Název: 20. rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Týnec nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Lubenec - Ústecký
Název: Rybářské závody jednotlivců
27.04.2019 Sobota N Čakovice - Praha
Název: GULÁŠOVKY V ČAKOVICÍCH
27.04.2019 Sobota N Miletín - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Dubňany - Jihomoravský
Název: memoriál M. Dvořáka
27.04.2019 Sobota N Třinec - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Velký Šenov - Ústecký
Název: „Plavaná 2019“
27.04.2019 Sobota N Tři Dvory - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Nymburk mládež - Středočeský
Název: Místní kolo Zlaté udice 2017 RYBÁŘSKÉ ZÁVODYMLÁDEŽE
27.04.2019 Sobota N Kosova Hora - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Čakovice mládež - Praha
Název: GULÁŠOVKY V ČAKOVICÍCH
27.04.2019 Sobota N Chlumec nad Cidlinou - mládež - Královéhradecký
Název: Pamětník 2019
27.04.2019 Sobota N Nové Město na Moravě - Vysočina
Název: KOUPALIŠTĚ
27.04.2019 Sobota N Syrovice - mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Lošany - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Olbramovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Šlapanice v Čechách - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Bystřice nad Olší - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Jevíčko mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Trhové Sviny - Jihočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Trhové Sviny ženy - Jihočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský
Název: 14.ročník R.Z. pouze pro členy MO
27.04.2019 Sobota N Loučovice - Jihočeský
Název: FEEDER CUP Loučovice

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.