Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 152 termínů závodů
V minulosti zadáno 6744 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 20.4.2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Duben 2019
20.04.2019 Sobota N Zeměchy u Kralup n./Vlt. - Středočeský
Název: Kralupský kapr 2019
20.04.2019 Sobota N Zájezdec - Pardubický
Název: Rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Zájezdec - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Medlešice - Pardubický
Název: Vesnická liga
20.04.2019 Sobota N Poděbrady - Středočeský
Název: Poděbradský kapr 2019
20.04.2019 Sobota N Voznice - Středočeský
Název: Rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský
Název: Přebor Čech feeder
20.04.2019 Sobota N Brandýs n.L. - Stará Boleslav mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Vrbová Lhota - Středočeský
Název: Jarní rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Velká Jesenice - Královéhradecký
Název: Velkojesenický pohár
20.04.2019 Sobota N Telce - Ústecký
Název: 5.ročník rybářských závodů o putovní pohár ředitele Ekostaveb Louny
20.04.2019 Sobota N Malešovice - Jihomoravský
Název: Jarní rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Ostrava - Poruba - mládež - Moravskoslezský
Název: Pohár Svinovských tůní 2018
20.04.2019 Sobota N Nový Hrozenkov - Zlínský
Název: rybářské závody v lovu ryb udicí
20.04.2019 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: Method feeder Cup Vítězná 2019
20.04.2019 Sobota N Dobřany, Dolní Kotynka - Plzeňský
Název: Rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka
20.04.2019 Sobota N Doubravice nad Svitavou - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský
Název: Velikonoční závody
20.04.2019 Sobota N Zlosyň - Středočeský
Název: Jarní závody 11. ročník

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.