Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 152 termínů závodů
V minulosti zadáno 6743 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 13.4.2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Duben 2019
13.04.2019 Sobota N Dřenice JEDNA DVOJICE VOLNÁ ZDŮVODU NEMOCI !!!!!!!!!!!!!! - Pardubický
Název: závod dvojic
13.04.2019 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ - JARNÍ KOLO
13.04.2019 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Cejnobití
13.04.2019 Sobota N Miřetice - Pardubický
Název: Malá voda Ležáky
13.04.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Třebechovice pod Orebem - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: Gunki cup - jarní přívlač jednotlivců
13.04.2019 Sobota N Radějov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Radějov - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Senomaty - Středočeský
Název: IX. Memoriál Jaroslava Blechy POZOR ZMĚNA!! Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ SE ZÁVODY PŘESOUVAJÍ NA RYBNÍK V OBCI SENOMATY!!!
13.04.2019 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: King Spin Cup
13.04.2019 Sobota N Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Králíky (Horní Lipka) - Pardubický
Název: Memoriál ing.Michala Konče
13.04.2019 Sobota N Kolín - Středočeský
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Ronov nad Doubravou - Pardubický
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Ronov nad Doubravou mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Krašovice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 11.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 1. KOLO
13.04.2019 Sobota N Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský
Název: PRVNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
13.04.2019 Sobota N Velký Osek - mládež - Středočeský
Název: Velkoosecký trojzubec
13.04.2019 Sobota N Chranišov - Karlovarský
Název: Rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.