Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 445 termínů závodů
V minulosti zadáno 6192 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Duben 2019
06.04.2019 Sobota N Markovice - Pardubický
Název: Markovice - Jarní 2019
06.04.2019 Sobota N Ostrava (Radvanice a Bartovice) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
06.04.2019 Sobota N Lhotka Laguna - Moravskoslezský
Název: Veřejné rybářské závody
06.04.2019 Sobota N Pasohlávky - Jihomoravský
Název: O Mistra Mušova
06.04.2019 Sobota N Olomouc - Olomoucký
Název: Rybářské závody
06.04.2019 Sobota N Těšetice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
06.04.2019 Sobota N Kobylníky - Středočeský
Název: Jarní závody
06.04.2019 Sobota N Ostřešany - Pardubický
Název: Vesnická liga
07.04.2019 Neděle N Sendražice-obsazeno jen náhradníci - Královéhradecký
Název: Sendražický kapřík
07.04.2019 Neděle N Týn nad Vltavou - Jihočeský
Název: Zimní feeder liga
13.04.2019 Sobota N Dřenice JEDNA DVOJICE VOLNÁ ZDŮVODU NEMOCI !!!!!!!!!!!!!! - Pardubický
Název: závod dvojic
13.04.2019 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ - JARNÍ KOLO
13.04.2019 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Cejnobití
13.04.2019 Sobota N Miřetice - Pardubický
Název: Malá voda Ležáky
13.04.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Třebechovice pod Orebem - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: Gunki cup - jarní přívlač jednotlivců
13.04.2019 Sobota N Radějov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Radějov - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Senomaty - Středočeský
Název: IX. Memoriál Jaroslava Blechy POZOR ZMĚNA!! Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ SE ZÁVODY PŘESOUVAJÍ NA RYBNÍK V OBCI SENOMATY!!!
13.04.2019 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: King Spin Cup
13.04.2019 Sobota N Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Králíky (Horní Lipka) - Pardubický
Název: Memoriál ing.Michala Konče
13.04.2019 Sobota N Kolín - Středočeský
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Ronov nad Doubravou - Pardubický
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Ronov nad Doubravou mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Krašovice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 11.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 1. KOLO
13.04.2019 Sobota N Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský
Název: PRVNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
13.04.2019 Sobota N Velký Osek - mládež - Středočeský
Název: Velkoosecký trojzubec
13.04.2019 Sobota N Chranišov - Karlovarský
Název: Rybářské závody
14.04.2019 Neděle N Mokrovousy: poslední 2 volnámísta - Královéhradecký
Název: Mokrovouský kapřík 1.
14.04.2019 Neděle N Podlesí - Středočeský
Název: Podlesí u Příbrami 2019
14.04.2019 Neděle N Loučky - Karlovarský
Název: Rybářské závody
19.04.2019 Pátek N Arnolec - Vysočina
Název: 28 hodin v ARNOLCI
19.04.2019 Pátek N Starý Kolín - Středočeský
Název: Motorová pila na udici
19.04.2019 Pátek N Milovy ZRUŠENO - Vysočina
Název: 1.CCAM KEMP MILOVY CUP, 85 000 KČ V HOTOVOSTI + VĚCNÉ CENY
19.04.2019 Pátek N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: Jarní závod v přívlači
20.04.2019 Sobota N Zeměchy u Kralup n./Vlt. - Středočeský
Název: Kralupský kapr 2019
20.04.2019 Sobota N Zájezdec - Pardubický
Název: Rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Zájezdec - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Medlešice - Pardubický
Název: Vesnická liga
20.04.2019 Sobota N Poděbrady - Středočeský
Název: Poděbradský kapr 2019
20.04.2019 Sobota N Voznice - Středočeský
Název: Rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský
Název: Přebor Čech feeder
20.04.2019 Sobota N Brandýs n.L. - Stará Boleslav mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Vrbová Lhota - Středočeský
Název: Jarní rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Velká Jesenice - Královéhradecký
Název: Velkojesenický pohár
20.04.2019 Sobota N Telce - Ústecký
Název: 5.ročník rybářských závodů o putovní pohár ředitele Ekostaveb Louny
20.04.2019 Sobota N Malešovice - Jihomoravský
Název: Jarní rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Ostrava - Poruba - mládež - Moravskoslezský
Název: Pohár Svinovských tůní 2018
20.04.2019 Sobota N Nový Hrozenkov - Zlínský
Název: rybářské závody v lovu ryb udicí
20.04.2019 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: Method feeder Cup Vítězná 2019
20.04.2019 Sobota N Dobřany, Dolní Kotynka - Plzeňský
Název: Rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka
20.04.2019 Sobota N Doubravice nad Svitavou - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský
Název: Velikonoční závody
20.04.2019 Sobota N Zlosyň - Středočeský
Název: Jarní závody 11. ročník
21.04.2019 Neděle N Zdislavice - Středočeský
Název: ZDISLAVICKÝ OTVÍRÁK 2019
21.04.2019 Neděle N Žďár nad Sázavou - Vysočina
Název: Maver CUP FEEDER 2019
21.04.2019 Neděle N Horka u Chrasti - Pardubický
Název: VELIKONOČNÍ KAPŘÍK
21.04.2019 Neděle N Lejšovka-1.cena-ryb.lehátko-posledních 8 míst - Královéhradecký
Název: Rybářské závody Lejšovka
21.04.2019 Neděle N Rybník Kokovice - Středočeský
Název: Velikonoční závody.
21.04.2019 Neděle N Nový Hrozenkov mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
21.04.2019 Neděle N Dobřany, Dolní Kotynka - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka 2019
22.04.2019 Pondělí N Vestec - Nouzín - Královéhradecký
Název: Velikonoční kapřík
26.04.2019 Pátek N Podnovoveský rybník - Jihočeský
Název: Magic Cup
26.04.2019 Pátek N Tovačov - Olomoucký
Název: Tovačovská jarní čtyřiadvacítka
27.04.2019 Sobota N Hruškov - Středočeský
Název: 5.ROČNÍK HRUŠKOV CUP 24H. JEDNOTLIVCI
27.04.2019 Sobota N Malá Skála - Liberecký
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Újezd nad Lesy - mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Kostelany nad Moravou - Zlínský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Příbram - Středočeský
Název: O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY MO ČRS
27.04.2019 Sobota N Tůň u Loukova - Liberecký
Název: Jarní rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Šenov u Nového Jičína - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Šenov - mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Hustopeče nad Bečvou - Olomoucký
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Kostelec nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Lanškroun - Pardubický
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Mikulovice Náves - Pardubický
Název: Vesnická Liga
27.04.2019 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: BĚLSKÝ KAPR 12. ROČNÍK
27.04.2019 Sobota N Domažlice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Chroustovice - Pardubický
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Rajhrad - Jihomoravský
Název: Tradiční rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Lednice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečský kapřík
27.04.2019 Sobota N Veselí nad Lužnicí mládež - Jihočeský
Název: Veselská zlatá udice
27.04.2019 Sobota N Kladruby - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Červený Kostelec - Královéhradecký
Název: Rybářské závody Krčmařík Červený Kostelec - Přijď si seknout
27.04.2019 Sobota N Olešná - Středočeský
Název: Rakovnický kapr
27.04.2019 Sobota N Dehtín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
27.04.2019 Sobota N Svídnice u Chrudimě - Pardubický
Název: Tradiční rybářské klání
27.04.2019 Sobota N Dymokury ženy - Středočeský
Název: 3. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY ŽEN O POHÁR STAROSTKY OBCE DYMOKURY
27.04.2019 Sobota N Močerady - Plzeňský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Beroun - Středočeský
Název: Memoriál Františka Hlaváčka
27.04.2019 Sobota N Horka nad Sázavou - Středočeský
Název: Rybářské závody Písník Horka nad Sázavou 2019
27.04.2019 Sobota N Černá u Bohdanče - Pardubický
Název: Bohdanečská vydra
27.04.2019 Sobota N Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Myslín - Jihočeský
Název: 20. rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Týnec nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Lubenec - Ústecký
Název: Rybářské závody jednotlivců
27.04.2019 Sobota N Čakovice - Praha
Název: GULÁŠOVKY V ČAKOVICÍCH
27.04.2019 Sobota N Miletín - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Dubňany - Jihomoravský
Název: memoriál M. Dvořáka
27.04.2019 Sobota N Třinec - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Velký Šenov - Ústecký
Název: „Plavaná 2019“
27.04.2019 Sobota N Tři Dvory - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Nymburk mládež - Středočeský
Název: Místní kolo Zlaté udice 2017 RYBÁŘSKÉ ZÁVODYMLÁDEŽE
27.04.2019 Sobota N Kosova Hora - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Čakovice mládež - Praha
Název: GULÁŠOVKY V ČAKOVICÍCH
27.04.2019 Sobota N Chlumec nad Cidlinou - mládež - Královéhradecký
Název: Pamětník 2019
27.04.2019 Sobota N Nové Město na Moravě - Vysočina
Název: KOUPALIŠTĚ
27.04.2019 Sobota N Syrovice - mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Lošany - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Olbramovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Šlapanice v Čechách - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Bystřice nad Olší - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Jevíčko mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Trhové Sviny - Jihočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Trhové Sviny ženy - Jihočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský
Název: 14.ročník R.Z. pouze pro členy MO
27.04.2019 Sobota N Loučovice - Jihočeský
Název: FEEDER CUP Loučovice
28.04.2019 Neděle N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Čarodějnická plavaná 3.ročník - OBSAZENO JEN NÁHRADNÍCI
28.04.2019 Neděle N Malá Skála - mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Újezd nad Lesy - Praha
Název: Rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Tůň u Loukova - mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Domažlice mládež - Plzeňský
Název: Rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Lednice - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Skuteč (Štěpánov) - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Kladruby - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Dubňany mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Nové Město na Moravě mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Bystřice nad Olší - mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Trhové Sviny mládež - Jihočeský
Název: Rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Rožmitál pod Třemšínem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Lanškroun mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
29.04.2019 Pondělí N Hustopeče nad Bečvou - mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.