Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 320 termínů závodů
V minulosti zadáno 6470 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Březen 2019
16.03.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Dřenický Duhák-Dudák 1.VOLNÉ MÍSTO !!!!!!!!!!!!!!!!
16.03.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: Zimní vláčka a muška
16.03.2019 Sobota N Libčeves Poslední Obsazeno 28 přihlášeno - Ústecký
Název: Libčeves Vabank
16.03.2019 Sobota N Hněvkovice - Jihočeský
Název: Zimní feeder liga
17.03.2019 Neděle N Karviná - Moravskoslezský
Název: PETROVICKÝ PSTRUH
23.03.2019 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: VIII. ročník Skutečský pstroužek
23.03.2019 Sobota N Lázně Bohdaneč - Pardubický
Název: Běloba CUP 2019 - OBSAZENO
23.03.2019 Sobota N Poděbrady - Středočeský
Název: Bodovaný závod do Trout Area Ligue
30.03.2019 Sobota N Nová Ves u Českých Budějovic - Jihočeský
Název: Novoveská Plavaná
30.03.2019 Sobota N Mokrovousy - Královéhradecký
Název: Mokrovouský siven
30.03.2019 Sobota N Křesetice OBSAZENO - Středočeský
Název: Zahajovačka Křesetice
30.03.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: MFcraft Trout Area Cup - 5. ročník závodu dvojic v přívlači
30.03.2019 Sobota N Dymokury OBSAZENO - Středočeský
Název: 10. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DYMOKURY
30.03.2019 Sobota N Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
30.03.2019 Sobota N Čelákovice - Středočeský
Název: 12. ročník rybářských závodů na Grádě
30.03.2019 Sobota N Smilovice - Středočeský
Název: Smilovická vláčka
30.03.2019 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Dolovná
30.03.2019 Sobota N Jestřabice - Zlínský
Název: Jarní muškařský maratón
31.03.2019 Neděle N Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
31.03.2019 Neděle N Čelákovice mládež - Středočeský
Název: 12. ročník rybářských závodů na Grádě

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.