Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 33 termínů závodů
V minulosti zadáno 7015 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Říjen 2019
05.10.2019 Sobota N Miřetice - Pardubický
Název: Rybářské závody
05.10.2019 Sobota N Vrchlabí rybník Letiště - Královéhradecký
Název: XV. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s.
05.10.2019 Sobota N Pístina (Třeboňsko) - Jihočeský
Název: Rybářské závody
05.10.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Liga rybářských žebříčků 4. kolo
05.10.2019 Sobota N Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský
Název: 2 ročník Podzimní šupinky
05.10.2019 Sobota N Tři Sekery, Mariánské Lázně - Karlovarský
Název: Tradiční podzimní rybářské závody 2019
05.10.2019 Sobota N Hrobice - Pardubický
Název: Hasičský kapr
05.10.2019 Sobota N Bílichov Velký rybník - zrušeno - Středočeský
Název: Rybářské závody Bílichov- zrušeno pro nepřízeň počasí
05.10.2019 Sobota N Křesanov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
05.10.2019 Sobota N Bystřice nad Olší - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
05.10.2019 Sobota N Tichá (Frenštát pod Radhoštěm) - Moravskoslezský
Název: Podzimní rybářské závody
05.10.2019 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY
06.10.2019 Neděle N Kravaře - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
06.10.2019 Neděle N Kameničky - Pardubický
Název: Rybářské závody
06.10.2019 Neděle N Bystřice nad Olší - mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
06.10.2019 Neděle N Tichá (Frenštát pod Radhoštěm) mládež - Moravskoslezský
Název: Podzimní rybářské závody
06.10.2019 Neděle N Polouvsí - mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské závody v lovu ryb udicí s očky a navijákem
11.10.2019 Pátek N Rybník Sykovec - Vysočina
Název: RT Carp Cup Sykovec 2019
12.10.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 2.ROČNÍK
12.10.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
12.10.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 24. ročník Podzimní přívlače - RedBass Cup
12.10.2019 Sobota N Kladruby - Středočeský
Název: Rybářské závody
12.10.2019 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 11.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 4. KOLO
12.10.2019 Sobota N Stará Ves nad Ondřejnicí - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
12.10.2019 Sobota N Sázava - Středočeský
Název: Mazec Cup 2019
12.10.2019 Sobota N Mirovice - Jihočeský
Název: Podzimní rybářské závody Mirovice
12.10.2019 Sobota N Telce (Peruc) - Ústecký
Název: Rybářské závody o putovní pohár starosty městyse Peruc
12.10.2019 Sobota N Telce (Peruc) mládež - Ústecký
Název: Rybářské závody o putovní pohár starosty městyse Peruc
12.10.2019 Sobota N Teplá - Karlovarský
Název: Všeobecné
12.10.2019 Sobota N Dolní Břežany - Středočeský
Název: POHÁR DOLNOBŘEŽANSKÉ BĚLICE - RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DOSPĚLÝCH
13.10.2019 Neděle N Kladruby mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
13.10.2019 Neděle N Nová Ves u Českých Budějovic - Jihočeský
Název: 1. ročník podzimní Novoveské Plavané
13.10.2019 Neděle N Plzeň - Plzeňský
Název: Plzeňský Feedercup
19.10.2019 Sobota N Trhová Kamenice - Pardubický
Název: Podzimní rybářské závody na počest Františka Rajneta
19.10.2019 Sobota N Otovice u Karlových Varů - Karlovarský
Název: Rybářské závody na Kocandě
19.10.2019 Sobota N Sedlčany - Středočeský
Název: Podzimní závody u Milana
19.10.2019 Sobota N Chýně - Středočeský
Název: Rybářské závody
19.10.2019 Sobota N Šenov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
19.10.2019 Sobota N Šenov - mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
20.10.2019 Neděle N Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
20.10.2019 Neděle N Horšovský Týn Podhájí - Plzeňský
Název: Rybářské závody
20.10.2019 Neděle N Přelouč mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody v přívlači
26.10.2019 Sobota N Újezd nad Lesy - mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
26.10.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: Podzimní muška
26.10.2019 Sobota N Štoky - Vysočina
Název: Ukončení sezóny na sportovním rybníku "TYŠLÁK"
26.10.2019 Sobota N Bylany - Středočeský
Název: Rybárské závody Bylany
26.10.2019 Sobota N Ostrava (Radvanice a Bartovice) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
26.10.2019 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: ZÁVODY NA DRAVCE
26.10.2019 Sobota N Křesetice OBSAZENO - Středočeský
Název: Ukončení sezony Křesetice
27.10.2019 Neděle N Újezd nad Lesy - Praha
Název: Rybářské závody
28.10.2019 Pondělí N Vestec - Nouzín - Královéhradecký
Název: Sváteční pondělní závod ve Vestci

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.