Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 404 termínů závodů
V minulosti zadáno 5209 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 5.5.2018

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2018
05.05.2018 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Kostelní Radouň - Jihočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: MÁJOVÝ DVOJBOJ - kapr, pstruh
05.05.2018 Sobota N Čermná nad Orlicí mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Boleradice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody "O pohár starosty městyse"
05.05.2018 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody na Libčeveském rybníku
05.05.2018 Sobota N Těchobuz - Vysočina
Název: O pohár předsedy MO Těchobuz, 3.ročník
05.05.2018 Sobota N Veselí nad Lužnicí - Jihočeský
Název: 11.ročník rybářských závodů
05.05.2018 Sobota N Kněževes u Rakovníka - Středočeský
Název: Rybářské závody - Kněževes 2018
05.05.2018 Sobota N Kravsko - Jihomoravský
Název: Rybářské závody dvojic
05.05.2018 Sobota N Řevničov - Obsazeno - Středočeský
Název: SRANDA MAČ
05.05.2018 Sobota N Božice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Skalice u Znojma - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Žitná - Jihočeský
Název: Žitenský návesák
05.05.2018 Sobota N Velké Poříčí - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Bravantice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Velký Luh - Karlovarský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Jičín (Dvorce) mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Teplice - mládež - Ústecký
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Kladruby - Středočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Jaroměř - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Morašice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Kostelec nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Nové Město na Moravě - Vysočina
Název: KOUPALIŠTĚ 2018
05.05.2018 Sobota N Neratovice - Středočeský 
Název: Grand Prix Čech v LRU Feeder
05.05.2018 Sobota N Budislav - Kamenné Sedliště - Pardubický
Název: Jarní rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Žákava - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
05.05.2018 Sobota N Nová Ves u Chotěboře - Vysočina
Název: Rybářské závody 2018 - 12.ročník
05.05.2018 Sobota N Nová Ves u Chotěboře mládež - Vysočina
Název: Rybářské závody 2018 - 12.ročník
05.05.2018 Sobota N Světlá nad Sázavou - Vysočina
Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2018
05.05.2018 Sobota N Světlá nad Sázavou - mládež - Vysočina
Název: Rybářské závody Světlá n.S. - mládež
05.05.2018 Sobota N Český Těšín - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Jiříkov - Ústecký 
Název: Krajský přebor 2018 LRU – přívlač
05.05.2018 Sobota N Šenov u Nového Jičína - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Lohenice u Přelouče - Pardubický
Název: Přeloučský kapr 2018
05.05.2018 Sobota N Březnice u Bechyně mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Beroun - Středočeský
Název: Memoriál Františka Hlaváčka
05.05.2018 Sobota N Nasavrky - Pardubický
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Milčice mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Jablunkov mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Kostelec nad Černými Lesy - Středočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Brno - Opatovice - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Obruby - Středočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Obruby mládež - Středočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Říkov - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Dražíč - Jihočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Zbraslavice - Středočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Alfredov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Velké Poříčí mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Žitná mládež - Jihočeský
Název: Žitenský návesák

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.