Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 200 termínů závodů
V minulosti zadáno 5602 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 26.5.2018

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2018
26.05.2018 Sobota N Benátky nad Jizerou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Praha - Zbraslav - Praha
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Zadní Třebaň - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Svitavy - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Nižbor Zrušeno - Středočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Lady Cup
26.05.2018 Sobota N Lysá nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Dolní Věstonice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Rakvice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Kácov - Středočeský
Název: Noční rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Dobřív - Plzeňský
Název: 12.ročník rybářských závodů
26.05.2018 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Přepychy OBSAZENO - Královéhradecký
Název: Zlatý karas - 12.ročník
26.05.2018 Sobota N Lukavice u Letohradu - Pardubický
Název: O živého čuníka - XIII. ročník
26.05.2018 Sobota N Dymokury ženy - Středočeský
Název: 2. rybářské závody žen
26.05.2018 Sobota N Dolní Bukovsko mládež - Jihočeský
Název: Strhánka 2018 - Junior Cup
26.05.2018 Sobota N Heřmanova Huť - Plzeňský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Holice - mládež poslední 3 místa - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody v Holicích " TABLET na udici "
26.05.2018 Sobota N Dobrá voda u Březnice - Středočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Velešín mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Šlapanice mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Blovice mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Hodkovice nad Mohelkou - Liberecký
Název: Memoriál Petra Vnuka 7. ročník-týmové závody
26.05.2018 Sobota N Knířov - Pardubický
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Lubenec - Ústecký
Název: 8.ročník 12 hodinových rybářských závodů
26.05.2018 Sobota N Tmaň - Středočeský
Název: Rybářské závody "chyť a pusť"
26.05.2018 Sobota N Ponětovice mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Staňkov mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Drozdice mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Míškovice - Zlínský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Strakonice mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Číhošť - Vysočina
Název: Rybářské závody o putovní pohár
26.05.2018 Sobota N Dolní Loučky - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Pečky - Středočeský 
Název: KP mládeže v LRU- plavaná - jarní kolo
26.05.2018 Sobota N Citonice mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Nakvasovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Trhové Sviny - Jihočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Trhové Sviny ženy - Jihočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Žerotice u Znojma - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody 2018
26.05.2018 Sobota N Chrastava - Liberecký
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Chrastava mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Tursko - Středočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Údavy - Vysočina
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Čejkovice u Znojma - Jihomoravský
Název: ČEJKOVICKÁ KARASIÁDA
26.05.2018 Sobota N Byšičky - Středočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Čimelice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Konstantinovy Lázně - Plzeňský
Název: Rybářské závody Sportovní rybolov rybník Hradiště
26.05.2018 Sobota N Otrokovice - Zlínský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Holešov - mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Slavkov u Brna - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Hodice mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládežU15 - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody 2018
26.05.2018 Sobota N Trutnov - Královéhradecký
Název: Peklo 2018
26.05.2018 Sobota N Týnec nad Labem - Středočeský 
Název: II. liga sk. A - 1. kolo
26.05.2018 Sobota N Sedlčánky - Středočeský 
Název: KP a divize ÚSMP
26.05.2018 Sobota N Šluknov - Ústecký
Název: Šluknovský pohár
26.05.2018 Sobota N Pečky - Středočeský 
Název: KP mládeže v LRU- plavaná - jarní kolo
26.05.2018 Sobota N Nymburk - Středočeský 
Název: Středočeská juniorka - jaro 1.závod

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.