Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 404 termínů závodů
V minulosti zadáno 5209 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 19.5.2018

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2018
19.05.2018 Sobota N Lužec nad Vltavou - Středočeský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Lužec nad Vltavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: Rybářské závody pouze pro členy MO
19.05.2018 Sobota N Jemnice - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Bartošovice - Moravskoslezský
Název: Bartošovická 24
19.05.2018 Sobota N Slavičky - Vysočina
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Týnec nad Sázavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Bulhary - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: 45. ročník rybářských závodů v Drozdicích
19.05.2018 Sobota N Luhačovice mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Pustá Kamenice - Pardubický
Název: KAMENICKÝ LOSOS
19.05.2018 Sobota N Čermná nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Rybářské závody o pohár starosty obce
19.05.2018 Sobota N Mšeno u Mělníka - Středočeský
Název: rybářimšeno
19.05.2018 Sobota N Mšeno u Mělníka mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Bylany - Středočeský
Název: Rybářské závody Bylany
19.05.2018 Sobota N Jimramov - Vysočina
Název: Jimramovský feeder
19.05.2018 Sobota N Počátky - Vysočina
Název: Rybářské závody Počátky 2018
19.05.2018 Sobota N Rožďalovice,obec Hasina - Středočeský
Název: 2.Veřejný závod rybník,,Babínek" Rožďalovice
19.05.2018 Sobota N Dlouhoňovice - Pardubický
Název: 4. ročník rybářských závodů
19.05.2018 Sobota N Náchod Babí - Královéhradecký
Název: ZÁVODY BAGR
19.05.2018 Sobota N Vrčeň - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
19.05.2018 Sobota N Neratovice - Středočeský 
Název: 1. kolo Divize/KP SÚS feeder
19.05.2018 Sobota N Voznice - Středočeský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Skoronice - Jihočeský
Název: Jarní kolo Krajské divize – LRU muška
19.05.2018 Sobota N Starý Rybník - Karlovarský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Týnec - Jihomoravský
Název: Jarní rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Praha Kolovraty - Praha
Název: 8.kolovratské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Praha Kolovraty mládež - Praha
Název: 8.kolovratské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský
Název: MÁJOVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
19.05.2018 Sobota N Pacov - Vysočina
Název: Pacovský kapr
19.05.2018 Sobota N Dehtín - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
19.05.2018 Sobota N Mirovice - Jihočeský
Název: 4 Ročník Rybářských závodů
19.05.2018 Sobota N České Velenice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Levínská Olešnice mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Ledenice - Jihočeský
Název: MEMORIAL JAROSLAVA CUKRA
19.05.2018 Sobota N Hašov - Plzeňský
Název: odpolední rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Měšice - Středočeský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Jívka mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Brno - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Cizkrajov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Kateřinice mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Česká Lípa - Středočeský
Název: Memoriál Standy Pecháčka
19.05.2018 Sobota N Česká Lípa (Dubice) - mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Pasohlávky - Jihomoravský 
Název: Mušovský pohár
19.05.2018 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký 
Název: Závod krajského přeboru a divize
19.05.2018 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký 
Název: Hradecká juniorka U15, U20
19.05.2018 Sobota N Litultovice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Telce - Ústecký
Název: CHY - TEP CUP TELCE 2018
19.05.2018 Sobota N Telce mládež - Ústecký
Název: CHY - TEP CUP TELCE 2018 mládež
19.05.2018 Sobota N Vítovice mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: memoriál Jardy Pelikána
19.05.2018 Sobota N Byšice - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Beroun mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Sojovice - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Hrádek u Znojma mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Šluknov mládež - Ústecký
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Habrovany - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Habrovany mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Litoměřice - Ústecký 
Název: 1. kolo DIVIZE LRU Feeder 2018 a 1.kolo Krajského přeboru
19.05.2018 Sobota N Leština - Královéhradecký
Název: Leštinský králík
19.05.2018 Sobota N Vlasatice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Vlasatice mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Starý rybník - Karlovarský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Chlumec ženy - Ústecký
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Štětí - Ústecký
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Holešov - Zlínský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Stárkov - mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Jimramov mládež - Vysočina
Název: Jimramovský feeder

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.