Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 149 termínů závodů
V minulosti zadáno 5834 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 12.5.2018

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2018
12.05.2018 Sobota N Vehlovice mládež - Středočeský
Název: 31.ročník dětských rybářských závodů
12.05.2018 Sobota N Markovice - mládež - Pardubický
Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2017
12.05.2018 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: HADINA CUP 2018 - ZÁVODY DVOJIC V LOVU KAPRŮ A AMURŮ - 24H
12.05.2018 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský
Název: O pohár předsedy SÚS děti a mládež
12.05.2018 Sobota N Štít (Chlumec nad Cidlinou) - Královéhradecký
Název: 11. TSCC JEZERA ŠTÍT 2018
12.05.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: 24 hodin dvojic
12.05.2018 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Lukov u Moravských Budějovic - Vysočina
Název: 28. Rybářské závody - OBSAZENO!
12.05.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečský kapřík
12.05.2018 Sobota N Hradec Králové mládež - Královéhradecký
Název: Tablet na udici 2018
12.05.2018 Sobota N Křižánky - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Luhačovice - Zlínský
Název: Jarní rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Pšánky OBSAZENO - Královéhradecký
Název: Rybářské závody OBSAZENO
12.05.2018 Sobota N Horka nad Sázavou - Středočeský
Název: PÍSNÍK 2018
12.05.2018 Sobota N Protivín - OBSAZENO - Jihočeský
Název: 2. ročník rybářských závodů
12.05.2018 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Velká Černoc - Ústecký
Název: KVĚTNOVÝ POHÁR – VELKÁ ČERNOC 2018
12.05.2018 Sobota N Krásná Lípa - Ústecký
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Hruškov - Středočeský
Název: Memoriál Emila Jíchy - 1. ročník „24 hodinový závod“
12.05.2018 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Březí - Plzeňský
Název: XII.Březská vydra
12.05.2018 Sobota N Močerady - Plzeňský
Název: 6.ročník rybářských závodů
12.05.2018 Sobota N Poděbrady - Středočeský 
Název: Pohár krále Jiřího 2018
12.05.2018 Sobota N Doksy - Liberecký
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Luby - Karlovarský
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Dolní Metelsko - Plzeňský
Název: rybářské závody o prase
12.05.2018 Sobota N Darkovice - Moravskoslezský
Název: Jarní rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Klapý - Ústecký
Název: Klapy 1 závody
12.05.2018 Sobota N Lázně Bělohrad - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Valašské Meziříčí - Zlínský 
Název: První kolo extraligy přívlače
12.05.2018 Sobota N Touškov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Rohozno - ZRUŠENO - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
12.05.2018 Sobota N Lipnice nad Sázavou - Vysočina
Název: Lipnická udice
12.05.2018 Sobota N Bystré - Pardubický
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Zámrsk - Pardubický
Název: Rybářské závody v Zámrsku
12.05.2018 Sobota N Byšice - Středočeský
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Kloužovice mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Odolena Voda - Středočeský
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Trutnov mládež - Královéhradecký
Název: Peklo
12.05.2018 Sobota N Podivín - Jihomoravský
Název: Tradiční rybářské závody v Podivíně
12.05.2018 Sobota N Hostinné - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Hradec Králové mládež U18 - Královéhradecký
Název: Tablet na udici 2018
12.05.2018 Sobota N Doksy mládež - Liberecký
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Vesnická liga
12.05.2018 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Valašské Mezříčí - Zlínský 
Název: První kolo extraligy přívlače

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.