Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 29 termínů závodů
V minulosti zadáno 6056 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2018

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Listopad 2018
03.11.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod v lovu ryb přívlačí
03.11.2018 Sobota N Bravantice - Moravskoslezský
Název: Bravantický okoun
03.11.2018 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
03.11.2018 Sobota N Sendražice-už pouze náhradníci - Královéhradecký
Název: Sendražický kapřík
03.11.2018 Sobota N Ostrava (Radvanice a Bartovice) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
03.11.2018 Sobota N Poděbrady - Středočeský
Název: PODĚBRADSKÝ DRAVEC – MEMORIÁL JOSEFA MOŽKOVSKÉHO
04.11.2018 Neděle N Loučky - Karlovarský
Název: Dětské rybářské závody
10.11.2018 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Košumberská štika
10.11.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 18. ročník poháru Poličský candát
10.11.2018 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
10.11.2018 Sobota N Kochánecká propadlina - Středočeský
Název: Kochánecká Ouklej- závod dvojic
10.11.2018 Sobota N Jiříkov - Ústecký
Název: JIŘÍKOVSKÝ OKOUN 2018
10.11.2018 Sobota N Choceň - Pardubický
Název: MEMORIÁL JIŘÍHO HOZÁKA
10.11.2018 Sobota N Kněževes u Rakovníka - Středočeský
Název: PODZIMNÍ ZÁVODY
10.11.2018 Sobota N Kolešov u Rakovníka - Středočeský
Název: Posvícenská husička
10.11.2018 Sobota N Podůlšany - Pardubický
Název: Ukaž co umíš.
11.11.2018 Neděle N Tábor - Jihočeský
Název: Jihočeská zimní feeder liga
11.11.2018 Neděle N Libčeves - Ústecký
Název: Vabank Libčeves Konec registrace přihlášených 26
15.11.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina
Název: WINTER CARP ALKO CUP,
16.11.2018 Pátek N Vejprnice - Plzeňský
Název: WEST BOHEMIAN CARP LEAGUE
17.11.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečská štika - 1. Ročník závodů v lovu štik, okounů a candátů
17.11.2018 Sobota N Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody
17.11.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod v lovu ryb přívlačí
17.11.2018 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 1.ROČNÍK
18.11.2018 Neděle N Česká Skalice - Královéhradecký
Název: Vánoční kapřík IV.
20.11.2018 Úterý N Zaječí - Jihomoravský
Název: P.M GAME WINTER CARP CUP ZAJEČÍ 2018
24.11.2018 Sobota N Mokrovousy - Královéhradecký
Název: Mokrovouský SIVEN- 15.11.18 bude nasazeno 1000kusu lososovité ryby info.ok
24.11.2018 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody přívlač
24.11.2018 Sobota N Poděbrady - Středočeský
Název: DUO PERCH PRO

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.