Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 55 termínů závodů
V minulosti zadáno 5996 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2018

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Říjen 2018
02.10.2018 Úterý N Sedlčánky - Středočeský
Název: Regional Carp Classic Cup Souboj rytířů
03.10.2018 Středa N Chlumec (Dělouš) - Ústecký
Název: Carpmarathon Dělouš 2018 - 6.ročník - 100hodin závodu !!
03.10.2018 Středa N Dešná - Jihočeský
Název: NIKL CARP CUP DEŠNÁ 88HOD
04.10.2018 Čtvrtek N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: P.M.GAME 2.ROČNÍK CARP CUP HADINA 2018
05.10.2018 Pátek N Letiny - Plzeňský
Název: LETINY 50 HODIN 1.CENA 22 000.- KČ
05.10.2018 Pátek N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Kaprodrom 2018 (závod v lovu kaprů na pelety a boilie)
05.10.2018 Pátek N Podnovoveský rybník - Jihočeský
Název: Magic Cup
05.10.2018 Pátek N Brandýs nad Labem - Středočeský
Název: FEEDER SRAZ
06.10.2018 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: XIV. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s.
06.10.2018 Sobota N Brumovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
06.10.2018 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký
Název: Pohár prodejny Rybářský ráj Hradec Králové
06.10.2018 Sobota N Miřetice - Pardubický
Název: Rybářské závody
06.10.2018 Sobota N Kloužovice - Jihočeský
Název: Přívlačový závod
06.10.2018 Sobota N Předměřice nad JIzerou - Středočeský
Název: Kačovský kapr
06.10.2018 Sobota N Štoky - Vysočina
Název: Ukončení rybářské sezóny na "Tyšláku"
06.10.2018 Sobota N Kladruby - Středočeský
Název: Rybářské závody
06.10.2018 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY
06.10.2018 Sobota N Hlinsko mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
06.10.2018 Sobota N Krašovice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
06.10.2018 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
06.10.2018 Sobota N Ráztely u Mirovic - Jihočeský
Název: Druhý ročník rybářských závodů
06.10.2018 Sobota N Telce (Peruc) - Ústecký
Název: Rybářské závody o putovní pohár starosty městyse Peruc
06.10.2018 Sobota N Telce (Peruc) mládež - Ústecký
Název: Rybářské závody o putovní pohár starosty městyse Peruc
06.10.2018 Sobota N Horní Planá - Jihočeský
Název: Mistrovství Horní Plané v přívlači "O pohár Heinze Zörnera"
07.10.2018 Neděle N Kladruby mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
07.10.2018 Neděle N Polouvsí - mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
07.10.2018 Neděle N Kameničky - Pardubický
Název: Rybářské závody
07.10.2018 Neděle N Loučky - Karlovarský
Název: Loucky
11.10.2018 Čtvrtek N Hostim - Jihomoravský
Název: 2.DRAGON BAITS CUP NEDVEKA 66 H
11.10.2018 Čtvrtek N Dešná - Jihočeský
Název: II.ROČNÍK BETAFISH CARP CUP DEŠNÁ 2018
11.10.2018 Čtvrtek N Polouvsí ZRUŠENO - Moravskoslezský
Název: kaprové závody 72hodin
12.10.2018 Pátek N Luhačovice - Zlínský
Název: SBS - CUP LUHAČOVICE PODZIM 2018 - 50H.
12.10.2018 Pátek N Křížkový Újezdec - Středočeský
Název: Rybářské závody
13.10.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 23. ročník Podzimní přívlače
13.10.2018 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Dřenický Duhák-Dudák POSLEDNÍ ZÁVOD SEZONY .3VOLNÉ MÍSTA
13.10.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: 4. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018
13.10.2018 Sobota N Mirovice - Jihočeský
Název: Podzimní rybářské závody Mirovice
13.10.2018 Sobota N Brušperk - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
13.10.2018 Sobota N Mladá Boleslav mládež - Středočeský 
Název: Jizerský okounek
13.10.2018 Sobota N Nový Hrozenkov - Zlínský
Název: XVIII. rybářské závody v lovu ryb udicí
13.10.2018 Sobota N Mirovice - Jihočeský
Název: Podzimní rybářské závody Mirovice
13.10.2018 Sobota N Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský
Název: podzimní šupinka
13.10.2018 Sobota N Králíky (Horní Lipka) - Pardubický
Název: MEMORIÁL MICHALA KONČE
13.10.2018 Sobota N Krnov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
13.10.2018 Sobota N Dolní Břežany - Středočeský
Název: Dolnobřežanská bělice
13.10.2018 Sobota N Nižbor mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
14.10.2018 Neděle N Nový Hrozenkov mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
14.10.2018 Neděle N Polnička u Žďáru nad Sázavou - Vysočina
Název: odlov kapra váží se všechny druh rýb, candát né.
18.10.2018 Čtvrtek N Jestřabice - Zlínský
Název: 2. ročník L&M Baits cup Jestřabice 2017
18.10.2018 Čtvrtek N Račice - Ústecký
Název: 1. ročník poháru předsedy ČRS v lovu kapra
18.10.2018 Čtvrtek N Chvojnice - Vysočina
Název: CARP CUP CHVOJNICE II.
19.10.2018 Pátek N Dešná - Jihočeský
Název: LASTIA CUP DEŠNÁ
19.10.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský
Název: 2.ROČNÍK HRUŠKOVSKÁ PODZIMNÍ 50TKA
19.10.2018 Pátek N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Podzimní Benátský blinkr
19.10.2018 Pátek N Zdechovice - Pardubický
Název: II.ROČNÍK PODZIMNÍ 50 NA PETROVĚ REVÍRU
20.10.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečský pstroužek - VII. Ročník závodů v muškaření a vláčení umělých nástrah.
20.10.2018 Sobota N Sázava - Středočeský
Název: Mazec Cup 2018
20.10.2018 Sobota N Praha - Praha
Název: STREETFISHING OPEN PRAGUE 2018
20.10.2018 Sobota N Čakovice - Praha
Název: Rybářské závody
20.10.2018 Sobota N Tři Sekery u Mariánských Lázních - Karlovarský
Název: Tradiční podzimní rybářské závody
20.10.2018 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: Závěrečná OBSAZENO
20.10.2018 Sobota N Chýně - Středočeský
Název:
20.10.2018 Sobota N Šenov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
20.10.2018 Sobota N Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
20.10.2018 Sobota N Levínská Olešnice - Liberecký
Název: Kravîn 2018
20.10.2018 Sobota N Zlosyň - Středočeský
Název: Podzimní závody
21.10.2018 Neděle N Kravaře - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
21.10.2018 Neděle N Kravaře mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
21.10.2018 Neděle N Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
21.10.2018 Neděle N Horšovský Týn Podhájí - Plzeňský
Název: Rybářské závody
21.10.2018 Neděle N Otovice u Karlových Varů - Karlovarský
Název: Rybářské závody
25.10.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina
Název: PUNK CARP TOUR 2018, MEMORIÁL, POSLEDNÍ JÍZDA MÍRY SOUČKA
26.10.2018 Pátek N Dešná - Jihočeský
Název: 3.podzimní ,,50,,O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY RKPB 2018
26.10.2018 Pátek N Katlov - Středočeský
Název: Method Feeder Cup
27.10.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Liga mistrů
27.10.2018 Sobota N Újezd nad Lesy - mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
27.10.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: Podzimní muška
27.10.2018 Sobota N Pardubice - Pardubický
Název: Labíčko CUP 2018
27.10.2018 Sobota N Křesetice - Středočeský
Název: Ukončení sezony Křesetice
27.10.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Method feeder Cup Vítězná 2018
27.10.2018 Sobota N Vlašim - Středočeský
Název: KOTYHO MEMORIÁL
28.10.2018 Neděle N Újezd nad Lesy - Praha
Název: Rybářské závody
28.10.2018 Neděle N Přelouč mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody v přívlači

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.