Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 180 termínů závodů
V minulosti zadáno 4509 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 9.9.2017

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Září 2017
09.09.2017 Sobota Žamberk mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
09.09.2017 Sobota Žamberk - Pardubický
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Všenory plavaná - Středočeský
Název: II. liga - 3. kolo - A
09.09.2017 Sobota Štětí - Ústecký
Název: II. liga - 3. kolo - B - COLMIC
09.09.2017 Sobota Přerov plavaná - Olomoucký
Název: II. liga - 3. kolo - C
09.09.2017 Sobota Dolní Lysečiny - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Luhačovice - Zlínský
Název: Podzimní rybářské závody
09.09.2017 Sobota Kvasice - mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
09.09.2017 Sobota Bezděkov - Plzeňský
Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru
09.09.2017 Sobota Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Noční rybářské závody v lovu dravců
09.09.2017 Sobota Ostřešany - Pardubický
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Brandýs nad Labem - Středočeský
Název: MiČR feeder
09.09.2017 Sobota Šluknov - mládež - Ústecký
Název: O pohár předsedy SÚS ÚL
09.09.2017 Sobota Chrastava mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
09.09.2017 Sobota Břeclav - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Měřín - Vysočina
Název: Měřínský kapr
09.09.2017 Sobota Hostákov - Vysočina
Název: 4. ročník hostákovské sele
09.09.2017 Sobota Týniště nad Orlicí - Královéhradecký
Název: O pohár řeky Orlice
09.09.2017 Sobota Velká Jesenice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Veselá - Vysočina
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Koloveč - Plzeňský
Název: Podzimní rybářské závody
09.09.2017 Sobota Dolní Metelsko - Plzeňský
Název: rybářské závody o prase
09.09.2017 Sobota Kvasiny - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Potštát mládež - Olomoucký
Název: Hastrmanův škrpál 2017
09.09.2017 Sobota Dománovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Zámrsk - na Prváku - Pardubický
Název: Závody dospělých na Prváku v Zámrsku
09.09.2017 Sobota Vrchlabí - Královéhradecký
Název: tradiční „POSLEDNÍ NAHOZENÍ „
09.09.2017 Sobota Šenov u Nového Jičína mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
09.09.2017 Sobota Mladá Boleslav - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
09.09.2017 Sobota Svitavy - senioři - Pardubický
Název: Rybářské závody seniorů
09.09.2017 Sobota Kravsko mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Trutnov (Dolce) - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Písek přívlač U14 - Jihočeský
Název: MMiČR dětí a mládeže
09.09.2017 Sobota Písek přívlač U18 - Jihočeský
Název: MMiČR dětí a mládeže
09.09.2017 Sobota Smolnice - Ústecký
Název: Rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.