Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 180 termínů závodů
V minulosti zadáno 4509 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 2.9.2017

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Září 2017
02.09.2017 Sobota Kostelany nad Moravou - mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
02.09.2017 Sobota Pňovany plavaná - Plzeňský
Název: Rive CUP
02.09.2017 Sobota Nymburk - Středočeský
Název: Středočeská juniorka
02.09.2017 Sobota Humpolec - Vysočina
Název: Humpolecká třicítka
02.09.2017 Sobota Dolní Lysečiny - mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
02.09.2017 Sobota Luže (Voletice) - Pardubický
Název: Rybářské závody dvojic
02.09.2017 Sobota Letiny - Plzeňský
Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru
02.09.2017 Sobota Kvasice - Zlínský
Název: Rybářské závody
02.09.2017 Sobota Svitavy - senioři - přeloženo na 9.9. - Pardubický
Název: Rybářské závody seniorů
02.09.2017 Sobota Hrochův Týnec - Pardubický
Název: Rybářské závody
02.09.2017 Sobota Hrochův Týnec - mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
02.09.2017 Sobota Hosty mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
02.09.2017 Sobota Prosenická Lhota - Středočeský
Název: O pohár předsedy ČRS Středočeského územního svazu
02.09.2017 Sobota Litoměřice - Ústecký
Název: 2.kolo Divize/KP SvÚS feeder
02.09.2017 Sobota Pasohlávky feeder - Jihomoravský
Název: 3.kolo II.Liga sk B feeder
02.09.2017 Sobota Sedlčánky feeder divize - Středočeský
Název: 2. kolo Divize
02.09.2017 Sobota Český Šternberk - Středočeský
Název: centrální divize A
02.09.2017 Sobota Velký Osek mládež - Středočeský
Název: dětské závody o pohár starosty Velkého Oseka
02.09.2017 Sobota Božice - Jihomoravský
Název: Božický kaprařský maraton 25 hod.
02.09.2017 Sobota Bystřice nad Pernštejnem ,mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
02.09.2017 Sobota Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina
Název: Rybářské závody
02.09.2017 Sobota Kfely - Karlovarský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOJIC KFELY 6.ROČNÍK
02.09.2017 Sobota Miletín (Jordánek) - Královéhradecký
Název: 1. ročník 24hodinovky
02.09.2017 Sobota Drozdice - Pardubický
Název: Rybářské závody žen 9.ročník
02.09.2017 Sobota Kondrac - Středočeský
Název: Rybářské závody
02.09.2017 Sobota Litultovice - Moravskoslezský
Název: Noční rybářské závody
02.09.2017 Sobota Bernartice - Středočeský
Název: Rybářské závody
02.09.2017 Sobota Plánice mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
02.09.2017 Sobota Čečkovice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
02.09.2017 Sobota Sedlčánky feeder KP - Středočeský
Název: KP SÚS feeder
02.09.2017 Sobota Liběchov plavaná KP - Středočeský
Název: Krajský přebor
02.09.2017 Sobota Vsetín muška týmy - Zlínský
Název: Krajská divize týmy
02.09.2017 Sobota Nová Včelnice plavaná KP - Jihočeský
Název: Krajský přebor

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.