Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 72 termínů závodů
V minulosti zadáno 4730 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodů pro datum 16.9.2017

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Září 2017
16.09.2017 Sobota Štětí plavaná - Ústecký
Název: Štětský pohár
16.09.2017 Sobota Šumperk - Olomoucký
Název: I liga - 4. kolo
16.09.2017 Sobota Humpolec - Vysočina
Název: Humpolecké cejnobraní - podzimní kolo
16.09.2017 Sobota Luhačovice mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
16.09.2017 Sobota Sobáčov - Olomoucký
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Ostrava - Nová ves - Moravskoslezský
Název: Podzimní kaprový závod
16.09.2017 Sobota Nymburk - Středočeský
Název: Středočeská juniorka - podzimní kolo
16.09.2017 Sobota Rožmberský pohár muška - Jihočeský
Název:
16.09.2017 Sobota Ledečko - Středočeský
Název: Čtyřboj 2 0 1 7 závod rybářské všestrannosti
16.09.2017 Sobota Třebíč - Vysočina
Název: Podzimní košíček dvojic feeder
16.09.2017 Sobota Dolní Bukovsko - Jihočeský
Název: OPEN TOUR feeder
16.09.2017 Sobota Mladá Boleslav - Středočeský
Název: II.liga sk A 3.kolo přívlač
16.09.2017 Sobota Letiny - ZRUŠENO - Plzeňský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY LETINY - obsazenost 13/32
16.09.2017 Sobota Darkovice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Obědovice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody U Vavřince
16.09.2017 Sobota České Budějovice - ZRUŠENO - Jihočeský
Název: feederové rybářské závody
16.09.2017 Sobota Strachovice (Dívčice) - přeloženo na 23.9. - Jihočeský
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Milovy - Vysočina
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Jetenovice - Plzeňský
Název: 4. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ
16.09.2017 Sobota Chuchel mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
16.09.2017 Sobota Ostrava - Svinov (MMtalian) - ZRUŠENO - Moravskoslezský
Název: rybářské závody dvojic
16.09.2017 Sobota Nový Hrozenkov - Zlínský
Název: XVIII. rybářské závody v lovu ryb udicí
16.09.2017 Sobota Ostrata - Zlínský
Název: Kaprové závody 24 hod
16.09.2017 Sobota Horažďovice - Plzeňský
Název: Horažďovický pohár
16.09.2017 Sobota Borovany - Jihočeský
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Štoky - Vysočina
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Obříství mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
16.09.2017 Sobota Bezdružice - Plzeňský
Název:
16.09.2017 Sobota Dolní Benešov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Myslín - Jihočeský
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Bylany (Most) - Ústecký
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Vatín - Vysočina
Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN
16.09.2017 Sobota Vatín mládež - Vysočina
Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN
16.09.2017 Sobota Svratouch - Pardubický
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Březůvky ženy - Zlínský
Název: 3. ročník memoriálu Viléma Mojžíše
16.09.2017 Sobota Olbramovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Blížejov - Plzeňský
Název: Memoriál Jardy Sekereše
16.09.2017 Sobota Řeřichy - Středočeský
Název: Řeřišský kapr
16.09.2017 Sobota Zbilidy - Vysočina
Název: ZMordovaný kapr III
16.09.2017 Sobota Sedmpány - Středočeský
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Bohušovice nad Ohří - Ústecký
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Praha přívlač - Středočeský
Název: Extraliga přívlač 3.kolo
16.09.2017 Sobota Butov - Plzeňský
Název: 14.rybářské klání Butov 2017 - výsledky

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.