Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 180 termínů závodů
V minulosti zadáno 4509 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2017

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Září 2017
01.09.2017 Pátek Červený Kostelec - Královéhradecký
Název: MEMORIÁL VLASTIMILA VONDRY
01.09.2017 Pátek Sobáčov - Olomoucký
Název: Sobáčovský candát 24h
01.09.2017 Pátek Liběchov plavaná - Středočeský
Název: Krajský přebor
01.09.2017 Pátek Chabařovice - Ústecký
Název: 4. ročník carpmaratonu Liščí jezero
02.09.2017 Sobota Kostelany nad Moravou - mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
02.09.2017 Sobota Pňovany plavaná - Plzeňský
Název: Rive CUP
02.09.2017 Sobota Nymburk - Středočeský
Název: Středočeská juniorka
02.09.2017 Sobota Humpolec - Vysočina
Název: Humpolecká třicítka
02.09.2017 Sobota Dolní Lysečiny - mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
02.09.2017 Sobota Luže (Voletice) - Pardubický
Název: Rybářské závody dvojic
02.09.2017 Sobota Letiny - Plzeňský
Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru
02.09.2017 Sobota Kvasice - Zlínský
Název: Rybářské závody
02.09.2017 Sobota Svitavy - senioři - přeloženo na 9.9. - Pardubický
Název: Rybářské závody seniorů
02.09.2017 Sobota Hrochův Týnec - Pardubický
Název: Rybářské závody
02.09.2017 Sobota Hrochův Týnec - mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
02.09.2017 Sobota Hosty mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
02.09.2017 Sobota Prosenická Lhota - Středočeský
Název: O pohár předsedy ČRS Středočeského územního svazu
02.09.2017 Sobota Litoměřice - Ústecký
Název: 2.kolo Divize/KP SvÚS feeder
02.09.2017 Sobota Pasohlávky feeder - Jihomoravský
Název: 3.kolo II.Liga sk B feeder
02.09.2017 Sobota Sedlčánky feeder divize - Středočeský
Název: 2. kolo Divize
02.09.2017 Sobota Český Šternberk - Středočeský
Název: centrální divize A
02.09.2017 Sobota Velký Osek mládež - Středočeský
Název: dětské závody o pohár starosty Velkého Oseka
02.09.2017 Sobota Božice - Jihomoravský
Název: Božický kaprařský maraton 25 hod.
02.09.2017 Sobota Bystřice nad Pernštejnem ,mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
02.09.2017 Sobota Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina
Název: Rybářské závody
02.09.2017 Sobota Kfely - Karlovarský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOJIC KFELY 6.ROČNÍK
02.09.2017 Sobota Miletín (Jordánek) - Královéhradecký
Název: 1. ročník 24hodinovky
02.09.2017 Sobota Drozdice - Pardubický
Název: Rybářské závody žen 9.ročník
02.09.2017 Sobota Kondrac - Středočeský
Název: Rybářské závody
02.09.2017 Sobota Litultovice - Moravskoslezský
Název: Noční rybářské závody
02.09.2017 Sobota Bernartice - Středočeský
Název: Rybářské závody
02.09.2017 Sobota Plánice mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
02.09.2017 Sobota Čečkovice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
02.09.2017 Sobota Sedlčánky feeder KP - Středočeský
Název: KP SÚS feeder
02.09.2017 Sobota Liběchov plavaná KP - Středočeský
Název: Krajský přebor
02.09.2017 Sobota Vsetín muška týmy - Zlínský
Název: Krajská divize týmy
02.09.2017 Sobota Nová Včelnice plavaná KP - Jihočeský
Název: Krajský přebor
03.09.2017 Neděle Podůlšany veteráni - Pardubický
Název: Mistrovství Klubu veteráni
03.09.2017 Neděle Podůlšany - ženy - Pardubický
Název: Mistrovství Klubu ženy
03.09.2017 Neděle Podůlšany mládež - Pardubický
Název: Mistrovství Klubu mládež
03.09.2017 Neděle Měřín - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
03.09.2017 Neděle Žirovnice mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
03.09.2017 Neděle Bystřice nad Úhlavou - Plzeňský
Název: Rybářské závody
03.09.2017 Neděle Kravsko - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
07.09.2017 Čtvrtek Velký Přelov - Královéhradecký
Název: Mutan CUP 3 - 72 hodin
07.09.2017 Čtvrtek Sykovec (Tři studně) - ZRUŠENO - Vysočina
Název:
07.09.2017 Čtvrtek Letny - Vysočina
Název: BIG CARP LETNY BORABAITS 2017
07.09.2017 Čtvrtek Chlumec nad Cidlinou - Královéhradecký
Název: 52 hodin nonstop
07.09.2017 Čtvrtek Frýdek-Místek muška - Moravskoslezský
Název: Velká cena Severní Moravy juniorů
08.09.2017 Pátek Luže (Voletice) - Pardubický
Název: Voletická padesátka
08.09.2017 Pátek Svratka - Vysočina
Název: 46. Mezinárodní muškařské závody - Svratecký lipan
08.09.2017 Pátek Bohušice - Vysočina
Název: Dafishing – Lastia cup Bohušice 2017
08.09.2017 Pátek Brandýs nad Labem - Středočeský
Název: MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY LRU FEEDER
08.09.2017 Pátek Mělice přívlač - Pardubický
Název: II. liga sk. B 3. kolo
09.09.2017 Sobota Žamberk mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
09.09.2017 Sobota Žamberk - Pardubický
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Všenory plavaná - Středočeský
Název: II. liga - 3. kolo - A
09.09.2017 Sobota Štětí - Ústecký
Název: II. liga - 3. kolo - B - COLMIC
09.09.2017 Sobota Přerov plavaná - Olomoucký
Název: II. liga - 3. kolo - C
09.09.2017 Sobota Dolní Lysečiny - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Luhačovice - Zlínský
Název: Podzimní rybářské závody
09.09.2017 Sobota Kvasice - mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
09.09.2017 Sobota Bezděkov - Plzeňský
Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru
09.09.2017 Sobota Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Noční rybářské závody v lovu dravců
09.09.2017 Sobota Ostřešany - Pardubický
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Brandýs nad Labem - Středočeský
Název: MiČR feeder
09.09.2017 Sobota Šluknov - mládež - Ústecký
Název: O pohár předsedy SÚS ÚL
09.09.2017 Sobota Chrastava mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
09.09.2017 Sobota Břeclav - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Měřín - Vysočina
Název: Měřínský kapr
09.09.2017 Sobota Hostákov - Vysočina
Název: 4. ročník hostákovské sele
09.09.2017 Sobota Týniště nad Orlicí - Královéhradecký
Název: O pohár řeky Orlice
09.09.2017 Sobota Velká Jesenice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Veselá - Vysočina
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Koloveč - Plzeňský
Název: Podzimní rybářské závody
09.09.2017 Sobota Dolní Metelsko - Plzeňský
Název: rybářské závody o prase
09.09.2017 Sobota Kvasiny - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Potštát mládež - Olomoucký
Název: Hastrmanův škrpál 2017
09.09.2017 Sobota Dománovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Zámrsk - na Prváku - Pardubický
Název: Závody dospělých na Prváku v Zámrsku
09.09.2017 Sobota Vrchlabí - Královéhradecký
Název: tradiční „POSLEDNÍ NAHOZENÍ „
09.09.2017 Sobota Šenov u Nového Jičína mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
09.09.2017 Sobota Mladá Boleslav - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
09.09.2017 Sobota Svitavy - senioři - Pardubický
Název: Rybářské závody seniorů
09.09.2017 Sobota Kravsko mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Trutnov (Dolce) - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Písek přívlač U14 - Jihočeský
Název: MMiČR dětí a mládeže
09.09.2017 Sobota Písek přívlač U18 - Jihočeský
Název: MMiČR dětí a mládeže
09.09.2017 Sobota Smolnice - Ústecký
Název: Rybářské závody
10.09.2017 Neděle Lejšovka - Královéhradecký
Název: Rybářské závody Lejšovka
10.09.2017 Neděle Břeclav - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
10.09.2017 Neděle Týniště nad Orlicí - mládež kat. starší - Královéhradecký
Název: O pohár řeky Orlice
10.09.2017 Neděle Týniště nad Orlicí - mládež kat. s pomocí - Královéhradecký
Název: O pohár řeky Orlice
10.09.2017 Neděle Humpolec mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
10.09.2017 Neděle Letonice mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
14.09.2017 Čtvrtek Jestřabice - Zlínský
Název: 1. ročník L&M Baits cup Jestřabice 2017
14.09.2017 Čtvrtek Sedlčánky ženy - Středočeský
Název: GIRLS CUP LABE 2017 v položené
15.09.2017 Pátek Hracholusky - Plzeňský
Název: Jackson TROPHY 2017 - II
15.09.2017 Pátek Zdechovice - Pardubický
Název: Rybářské závody
15.09.2017 Pátek Božice - Jihomoravský
Název: Božická kaprařská Padesátka 2017
15.09.2017 Pátek Machač (Stéblová) - Pardubický
Název: MACHAČ CARP CUP 2017 - 2.ROČNÍK
16.09.2017 Sobota Štětí plavaná - Ústecký
Název: Štětský pohár
16.09.2017 Sobota Šumperk - Olomoucký
Název: I liga - 4. kolo
16.09.2017 Sobota Humpolec - Vysočina
Název: Humpolecké cejnobraní - podzimní kolo
16.09.2017 Sobota Luhačovice mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
16.09.2017 Sobota Sobáčov - Olomoucký
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Ostrava - Nová ves - Moravskoslezský
Název: Podzimní kaprový závod
16.09.2017 Sobota Nymburk - Středočeský
Název: Středočeská juniorka - podzimní kolo
16.09.2017 Sobota Rožmberský pohár muška - Jihočeský
Název:
16.09.2017 Sobota Ledečko - Středočeský
Název: Čtyřboj 2 0 1 7 závod rybářské všestrannosti
16.09.2017 Sobota Třebíč - Vysočina
Název: Podzimní košíček dvojic feeder
16.09.2017 Sobota Dolní Bukovsko - Jihočeský
Název: OPEN TOUR feeder
16.09.2017 Sobota Mladá Boleslav - Středočeský
Název: II.liga sk A 3.kolo přívlač
16.09.2017 Sobota Letiny - ZRUŠENO - Plzeňský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY LETINY - obsazenost 13/32
16.09.2017 Sobota Darkovice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Obědovice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody U Vavřince
16.09.2017 Sobota České Budějovice - ZRUŠENO - Jihočeský
Název: feederové rybářské závody
16.09.2017 Sobota Strachovice (Dívčice) - přeloženo na 23.9. - Jihočeský
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Milovy - Vysočina
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Jetenovice - Plzeňský
Název: 4. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ
16.09.2017 Sobota Chuchel mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
16.09.2017 Sobota Ostrava - Svinov (MMtalian) - ZRUŠENO - Moravskoslezský
Název: rybářské závody dvojic
16.09.2017 Sobota Nový Hrozenkov - Zlínský
Název: XVIII. rybářské závody v lovu ryb udicí
16.09.2017 Sobota Ostrata - Zlínský
Název: Kaprové závody 24 hod
16.09.2017 Sobota Horažďovice - Plzeňský
Název: Horažďovický pohár
16.09.2017 Sobota Borovany - Jihočeský
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Štoky - Vysočina
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Obříství mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
16.09.2017 Sobota Bezdružice - Plzeňský
Název:
16.09.2017 Sobota Dolní Benešov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Myslín - Jihočeský
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Bylany (Most) - Ústecký
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Vatín - Vysočina
Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN
16.09.2017 Sobota Vatín mládež - Vysočina
Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN
16.09.2017 Sobota Svratouch - Pardubický
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Březůvky ženy - Zlínský
Název: 3. ročník memoriálu Viléma Mojžíše
16.09.2017 Sobota Olbramovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Blížejov - Plzeňský
Název: Memoriál Jardy Sekereše
16.09.2017 Sobota Řeřichy - Středočeský
Název: Řeřišský kapr
16.09.2017 Sobota Zbilidy - Vysočina
Název: ZMordovaný kapr III
16.09.2017 Sobota Sedmpány - Středočeský
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Bohušovice nad Ohří - Ústecký
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Praha přívlač - Středočeský
Název: Extraliga přívlač 3.kolo
17.09.2017 Neděle Dřenice - - Pardubický
Název: Rybářské závody 3.VOLNÁ MÍSTA.
17.09.2017 Neděle Zdislavice mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody O pohár starosty
17.09.2017 Neděle Nový Hrozenkov mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
20.09.2017 Středa Borek - Středočeský
Název: II. CARP MARATON BOREK
21.09.2017 Čtvrtek Ostrava - Nová ves - Moravskoslezský
Název: Podzimní benátský blinker
22.09.2017 Pátek Letny - Vysočina
Název: PUNK CARP TOUR, Pátá jízda 2017
22.09.2017 Pátek Dešná - Jihočeský
Název: 2.PODZIMNÍ HULÍN CUP ,,50,, O PUTOVNÍ POHÁR
22.09.2017 Pátek Přáslavice - Olomoucký
Název: Hard carp weekend 2017
22.09.2017 Pátek Řečice mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
23.09.2017 Sobota Mělník - Ústecký
Název: II. liga - 4. kolo - B - COLMIC
23.09.2017 Sobota Hranice na Moravě - Olomoucký
Název: II. liga "B", podzim
23.09.2017 Sobota Pavlov - Jihomoravský
Název: II. liga "C" - 4. kolo
23.09.2017 Sobota Mělník - Ústecký
Název: II. liga - 4. kolo - B - COLMIC
23.09.2017 Sobota Měřín - Vysočina
Název: 3.kolo AWA-S CUP 2017 feeder
23.09.2017 Sobota Rataje nad Sázavou feeder - Středočeský
Název: Šternberský Feeder CUP feeder
23.09.2017 Sobota Herálec - Vysočina
Název: 3.ročník závodů v lovu pstruhů a okounů
23.09.2017 Sobota Loučovice mládež - Jihočeský
Název: dětské rybářské závody
23.09.2017 Sobota Pávov - Vysočina
Název: PODZIMNÍ DUBÁK 2017 24 hodinový závod dvojic
23.09.2017 Sobota Trhová Kamenice - Pardubický
Název: Podzimní rybářské závody
23.09.2017 Sobota Holubov - Jihočeský
Název: Rybářské závody - II.memoriál Josefa HURDY
23.09.2017 Sobota Močerady - Plzeňský
Název: 5.ročník rybářských závodů
23.09.2017 Sobota Tůň u Loukova - Středočeský
Název: Podzimní rybářské závody
23.09.2017 Sobota Tůň u Loukova - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
23.09.2017 Sobota Rajhrad muška - Jihomoravský
Název: I. liga, podzim
23.09.2017 Sobota Drozdice - Pardubický
Název: Memoriál Honzy Švandy 4.ročník
23.09.2017 Sobota Žitná - Jihočeský
Název: Žitenský návesák
23.09.2017 Sobota Žitná mládež - Jihočeský
Název: Žitenský návesák
23.09.2017 Sobota Jaroměř - Královéhradecký
Název: O posvícenskou husu
23.09.2017 Sobota Strachovice (Dívčice) - Jihočeský
Název: Rybářské závody
23.09.2017 Sobota Choceň (Peliny) - Pardubický
Název: O pohár starosty města
23.09.2017 Sobota Otovice u Karlových Varů - Karlovarský
Název: Rybářské závody na Kocandě
23.09.2017 Sobota Dražice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
23.09.2017 Sobota Dražice - mládež - Jihočeský
Název: Rybářské závody
23.09.2017 Sobota Vrčeň - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb
23.09.2017 Sobota Vrčeň mládež - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb
23.09.2017 Sobota Jablunkov (Návsí) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
23.09.2017 Sobota Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
23.09.2017 Sobota Hostinné - mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
23.09.2017 Sobota Plzeň feeder - Plzeňský
Název: PLZEŇSKÝ FEEDERCUP
23.09.2017 Sobota Litultovice - Moravskoslezský
Název: 3. podzimní rybářský maraton
23.09.2017 Sobota Slaný mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
23.09.2017 Sobota Čerčany mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
23.09.2017 Sobota Ovčáry - Středočeský
Název: Rybářské závody
23.09.2017 Sobota Litovel mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
24.09.2017 Neděle Slatiňany - Kunčí - Pardubický
Název: Podzimní rybářské závody
24.09.2017 Neděle Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: O putovní pohár KS-FISH Jaroměř 3.kolo
24.09.2017 Neděle Grunty u Brna - Jihomoravský
Název: 10.ROČNÍK BS CUP GRUNTY U BRNA
24.09.2017 Neděle Jablunkov (Návsí) - mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
24.09.2017 Neděle Plzeň mládež feeder - Plzeňský
Název: Krajský přebor mládeže ve feederu
24.09.2017 Neděle Ptenín - Plzeňský
Název: Rybářské závody Ptenín
27.09.2017 Středa Poděbrady - Středočeský
Název: Poděbradský kaprmaraton 2017
28.09.2017 Čtvrtek Božejov - Vysočina
Název: Božejov cup 72 hod
28.09.2017 Čtvrtek Štěchovice (Buš) - Středočeský
Název: IX.ročník Memoriálu V.Hladíka
28.09.2017 Čtvrtek Lejšovka "Pohár šampionů" - Královéhradecký
Název: Champions CUP (Pohár šampionů)
28.09.2017 Čtvrtek Květoňov - Jihočeský
Název: Svatováclavský pohár
28.09.2017 Čtvrtek Planá nad Lužnicí mládež feeder - Jihočeský
Název: Dětský náborový závod feeder
28.09.2017 Čtvrtek Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: O pohár děkana Královédvorského a O pohár starosty obce Vítězná
28.09.2017 Čtvrtek Žabeň - Moravskoslezský
Název: PODZIMNÍ ZÁVODY NA ROSEDU
28.09.2017 Čtvrtek Potštát - Olomoucký
Název: POTŠTÁTSKÁ ČTYŘIADVACETIHODINOVKA
28.09.2017 Čtvrtek České Budějovice - Jihočeský
Název: memoriál Miroslava Erharta
28.09.2017 Čtvrtek Horka u Chrudimi - Pardubický
Název: Horecky kapřik
28.09.2017 Čtvrtek Ledce - Plzeňský
Název: PODZIMNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
28.09.2017 Čtvrtek Planá nad Lužnicí mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
28.09.2017 Čtvrtek Slavičín mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
28.09.2017 Čtvrtek Sloupečník mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
29.09.2017 Pátek Moravský Beroun - Olomoucký
Název: 50 hodinové závody
29.09.2017 Pátek Křížkový Újezdec - Středočeský
Název: Rybářské závody dvojic
30.09.2017 Sobota Mělník - Ústecký
Název: Pohár kněžny Ludmily - 22. ročník
30.09.2017 Sobota Libkov - Plzeňský
Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru
30.09.2017 Sobota Polička - Pardubický
Název: VII. ročník VÁCLAVSKÁ TROFEJ
30.09.2017 Sobota Poděbrady - lodní liga - Středočeský
Název: Lodní liga 3. kolo
30.09.2017 Sobota Vyšší Brod - Jihočeský
Název: Vltava
30.09.2017 Sobota Domanín - Jihočeský
Název: 4.kolo 1. LIGA feeder
30.09.2017 Sobota Mohelnice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota Loket - Karlovarský
Název: Podzimní kaprařské závody
30.09.2017 Sobota Ostrava - Svinov (MMtalian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota Choteč - Pardubický
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota Loučky - Karlovarský
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota Cizkrajov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota Chýnov přívlač - Jihočeský
Název: Rybářské závody přívlač
30.09.2017 Sobota Litovel - Olomoucký
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota Polouvsí - Moravskoslezský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY
30.09.2017 Sobota Kladruby - Středočeský
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota Mozolov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota Senomaty - Středočeský
Název: Senomatský kapr
30.09.2017 Sobota Stará Ves nad Ondřejnicí mládež - Moravskoslezský
Název: o Zatou šupinu mikroregionu povodí Ondřejnice
30.09.2017 Sobota Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota Dražíč - Jihočeský
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota Nové Město na Moravě - Vysočina
Název: KOUPALIŠTĚ 2017
30.09.2017 Sobota Tichá - Moravskoslezský
Název: PODZIMNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
30.09.2017 Sobota Hlinsko mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
30.09.2017 Sobota Hlincova Hora (Mrhal) - Jihočeský
Název: Rybářské závody memorial Petra Čejky 4.ročník
30.09.2017 Sobota Kněževes (Závlaha) - Středočeský
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota Slavičín - Zlínský
Název: Rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.