Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 151 termínů závodů
V minulosti zadáno 7372 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 08.08.2020
Místo konání závodu Lejšovka- pouze náhradníci
Kraj Královéhradecký
Název závodu Rybářské závody Lejšovka - 1. cena rybářské lehátko
Název vodní plochy Návesní rybník Lejšovka
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Upoutávka Zobrazit propozice
Přihlášky závodníků
V den závodu od 05:30
Možno předem na email attera1@seznam.cz
Možno předem na telefonu 731118604-Pouze SMS
Místa budou vyznačena pouze pro předem přihlášené závodníky, aby každý měl dostatečný prostor. Proto Vás žádáme o závaznou registraci předem. Děkujeme.Max 70 závodníků
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 72 závodníků

Náhradník-Blaščík Petr - Staré Jesenčany
Náhradník-Vágenknecht Jiří - Pardubice
Šupa Josef - Hradec Králové
Píša Václav - Hradec Králové
Vacek Stanislav - Hradec Králové
Tobolka Milan - Nechanice
Tobolka Daniel - Nechanice
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Zahradník Vlastimil - Vysoké Mýto
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Turský Jindřich - Krchleby
Tobiášek Ladislav - Týniště nad Orlicí
Taichner Radek - Mikulovice
Hladík Tomáš - Dobruška
Dvořák Oldřich - Mělčany
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Mrvečka Patrik - Týniště nad Orlicí
Brodský Michal - Hradec Králové
Malý Petr - Turnov
Čech Zdeněk - Mnichovo Hradiště
Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště
Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště
Kočí Josef - Mnichovo Hradiště
Janouch Miroslav - Všechlapy
Havrila Michal st. - Jaroměř
Havrila Michal ml. - Jaroměř
Hladík Jiří - Častolovice
Ryba Petr - Velká Bukovina
Pollner Jiří - Velká Bukovina
Přibyl Kevin - Svinišťany
Patrný Lukáš - Velká Bukovina
Pětík Marek - Libišany
Vlček Petr - Častolovice
Tobiášek Ladislav - Týniště nad Orlicí
Vojtěch Václav - Mlázovice
Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší
Stuchlík Jiří - Nová Paka
Jón Richard - Chlum
Vintera Ivan st. - Náchod
Vintera Ivan ml. - Náchod
Vašata Matěj - Kvasiny
Poslušný Josef ml. - Lípa nad Orlicí
Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem
Tyrych Radek st. - Hradec Králové
Držmíšek Miroslav - Hradec Králové
Machatý David - Jaroměř
Pazderka Adam - Hradec Králové
Kopecký Jan - Pardubice
Poslušný Josef - Lípa nad Orlicí
Gančarčík Karel - Pardubice
Kadlec František - Zlíč
Kosztyo Alexander - Poděbrady
Vašíček Zdeněk - Opočno
Chvála Petr - Sezemice
Chvála Jan - Sezemice
Šrámek Petr - Opočínek
Černý Jan - Pardubice
Jiříček Jaroslav - Vysoké Mýto
Synek Martin - Choceň
Kubec Tomáš - Lanškroun
Aleksandrová Alena - Hradec Králové
Bareš Vladimír - Slepotice
Krobot Jiří - Dolní Čermná
Staněk Václav - Hradec Králové
Pišl Jan - Třesovice
Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou
Šupol Petr - Libišany
Mačo Jiří - Slatina nad Zdobnicí
Říčař David - Zdelov
Kupka Tomáš - Hradec Králové
Bartoňková Petra - Předměřice nad Labem
Časový harmonogram závodu
První část od 07.00 hodin do 10.00 hodin
Přestávka od 10.00 hodin do 11.00 hodin
Druhá část od 11.00 hodin do 14.00 hodin
Způsob losování závodních míst Losování na každý poločas zvlášť, ruličky.
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 350 Kč
Zakázané nástrahy dle rybářského řádu , bez rybičky nebo její části
Krmení
Povoleno
Je povoleno pouze ohleduplné krmení!!! (velikost mandarinky) jednou rukou, prakem, feederem, kalíškem a to v průběhu každého poločasu a 10 min před každým poločasem (bude oznámeno).Zákaz krmení o přestávce.
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Typ revíru
Stojatá cca 0,6 ha
Osádka ryb cejn, plotice, kapr, amur, karas,úhoř,lín
Bodování Kapr, amur, úhoř, lín 1kus=50bodů,bílá ryba a ostatní 1ks = 5 bodů. SEKTOROVÉ HODNOCENÍ případě rovnosti součtu umístění z obou poločasů rozhoduje kdo má více bodů - dále větší počet ryb za 50 bodů - dále los.
Ocenění pro vítěze hodnotné ceny a poháry, sektorové hodnocení 1. cena rybářské lehátko.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) občerstvení zajištěno přímo u rybníka(guláš,klobása,točené pivo),roznáška kolem rybníka
Hlavní sponzor závodu Název: Rybářský Ráj HK
Pořadatel Název: Trnka Aleš, Bartoňek Lukáš
Email: attera1@seznam.cz
Telefon: 731118604-Aleš Trnka

 

 


Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.