Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Třesovice | 3 | 118.000 | 45 | |
2 | Hradec Králové | 4 | 120.000 | 44 | |
3 | Dražkovice | 5 | 302.000 | 43 | |
4 | Lanškroun | 5 | 158.000 | 42 | |
5 | Chotěboř | 5 | 150.000 | 41 | |
6 | Jaroměř | 5 | 136.000 | 40 | |
7 | Chotěboř | 5 | 110.000 | 39 | |
8 | Hradec Králové | 7 | 152.000 | 38 | |
9 | Opočno | 8 | 256.000 | 37 | |
10 | Nechanice | 8 | 64.000 | 36 | |
11 | Nechanice | 8 | 58.000 | 35 | |
12 | Libišany | 8.5 | 100.000 | 34 | |
13 | Jaroměř | 11.5 | 160.000 | 33 | |
14 | Pardubice | 11.5 | 52.000 | 32 | |
15 | Sezemice | 12 | 110.000 | 31 | |
16 | Uhlířská Lhota | 12.5 | 34.000 | 30 | |
17 | Čeperka | 13 | 54.000 | 29 | |
18 | Semily | 13 | 24.000 | 28 | |
19 | Onomyšl | 14 | 54.000 | 27 | |
19 | Chotěboř | 14 | 54.000 | 27 | |
21 | Barchov | 14 | 14.000 | 25 | |
22 | Plotiště nad Labem | 14 | 12.000 | 24 | |
23 | Dobruška | 14.5 | 54.000 | 23 | |
24 | Uhlířské Janovice | 14.5 | 52.000 | 22 | |
25 | Hradec Králové | 14.5 | 16.000 | 21 | |
26 | Pardubice | 15 | 54.000 | 20 | |
27 | Jaroměř | 15 | 12.000 | 19 | |
28 | Libišany | 15.5 | 4.000 | 18 | |
29 | Poděbrady | 16 | 50.000 | 17 | |
30 | Chmelovice | 16 | 6.000 | 16 | |
31 | Mělčany | 17 | 2.000 | 15 | |
32 | Hradec Králové | 17.5 | 54.000 | 14 | |
33 | Předměřice nad Labem | 17.5 | 12.000 | 13 | |
34 | Třesovice | 18 | 40.000 | 12 | |
35 | Hradec Králové | 18 | 16.000 | 11 | |
36 | Sezemice | 19 | 50.000 | 10 | |
37 | Myštěves | 19.5 | 54.000 | 9 | |
38 | Hradec Králové | 19.5 | 40.000 | 8 | |
39 | Rychnov nad Kněžnou | 19.5 | 12.000 | 7 | |
40 | Sezemice | 20.5 | 6.000 | 6 | |
41 | Mlázovice | 20.5 | 4.000 | 6 | |
42 | Sezemice | 21 | 8.000 | 6 | |
43 | Dolní Přím | 22.5 | 0.000 | 6 | |
43 | Ohnišťany | 22.5 | 0.000 | 6 | |
45 | Hořice v Podkrkonoší | 23 | 6.000 | 6 | |
46 | Čibuz | 23 | 0.000 | 6 | |
46 | Hrádek u Nechanic | 23 | 0.000 | 6 | |
46 | Němčice | 23 | 0.000 | 6 | |
49 | Dolní Čermná | 23.5 | 2.000 | 6 | |
49 | Hradec Králové | 23.5 | 2.000 | 6 | |
51 | Česká Skalice | 24.5 | 12.000 | 6 | |
52 | Čelákovice | 24.5 | 4.000 | 6 | |
53 | Hradec Králové | 25 | 6.000 | 6 | |
54 | Moravičany | 25 | 0.000 | 6 | |
55 | Rychnov nad Kněžnou | 25.5 | 6.000 | 6 | |
56 | Chlum | 25.5 | 2.000 | 6 | |
57 | Chloumek | 26 | 2.000 | 6 | |
58 | Staré Jesenčany | 27 | 0.000 | 6 | |
59 | Jaroměř | 27.5 | 0.000 | 6 | |
60 | Ohnišťany | 28.5 | 0.000 | 6 | |
61 | Těchlovice | 29 | 0.000 | 6 | |
61 | Mikulovice | 29 | 0.000 | 6 | |
61 | Hradec Králové | 29 | 0.000 | 6 | |
61 | Lupenice | 29 | 0.000 | 6 | |
65 | Pardubice | 29.5 | 0.000 | 6 | |
65 | Staré Jesenčany | 29.5 | 0.000 | 6 | |
65 | Zdelov | 29.5 | 0.000 | 6 | |
68 | Hradec Králové | 31 | 0.000 | 6 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (3.333335) |
Občerstvení | (4.666665) |
Vyhlášení a ceny | (4.666665) |
Celkové hodnocení | (4.533333) |
Dosud hodnotili 3 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 19.09.2020 | ||||||
Místo konání závodu | Hradec Králové | ||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||
Název závodu | Pohár prodejny Rybářský ráj Hradec Králové | ||||||
Název vodní plochy | rybárna Malšovice | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 72 závodníků Janků Jiří - Hradec Králové Tobolka Zdeněk - Ohnišťany Pumr Milan - Ohnišťany Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Kupka Tomáš - Hradec Králové Fišer Jaroslav - Dolní Přím Bartoněk Lukáš - Předměřice nad Labem Dodek Lubor - Lupenice Rybka Jan - Rychnov nad Kněžnou Červený Jaroslav - Jaroměř Kastner Martin - Uhlířská Lhota Machatý David - Jaroměř Dušek Jan - Hradec Králové Černohlávek Martin - Barchov Pleskač Jan st. - Libice nad Doubravou Pleskač Jan ml. - Libice nad Doubravou Páv Tomáš - Hradec Králové Sádovský Roman - Hradec Králové Štefan Pavel - Čibuz Dostál Matouš - Králíky Havrila Michal st. - Jaroměř Havrila Michal ml. - Jaroměř Chválová Lubica - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Růžička Pavel - Dašice Zahradník Vlastimil - Vysoké Mýto Syrůček Stanislav - Dražkovice Taichner Radek - Mikulovice Gančarčík Karel - Pardubice Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Klečák Miloslav - Onomyšl Zeman Luboš - Semily Šprinc Rudolf - Těchlovice Lánský Petr - Česká Skalice Pišl Jan - Třesovice Trnka Aleš - Třesovice Štarman Jiří - Staré Jesenčany Blaščík Petr - Staré Jesenčany Rybenský Roman - Němčice Kopa Stanislav - Moravičany Pšeničný Pavel - Opočno Fiala Jaroslav - Chmelovice Hloušek Petr - Myštěves Šprinc Ota - Hrádek u Nechanic Doležán Vladimír - Chotěboř Doležán Nikola - Chotěboř Brodský Michal - Hradec Králové Pětík Marek - Libišany Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí Brandl Patrik - Lanškroun Kondras Přemysl - Pardubice Hladík Tomáš - Dobruška Dvořák Oldřich - Mělčany Hruška Jiří - Hradec Králové Oubrecht Milan - Čelákovice Hlotan Milan - Sezemice Musílek Petr - Chotěboř Kosztyo Alexander - Poděbrady Tobolka Milan - Nechanice Tobolka Daniel - Nechanice Šupol Petr - Libišany Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Krobot Jiří - Dolní Čermná Říčař David - Zdelov Růžička Josef - Čeperka Vojtěch Václav - Mlázovice Babka Pavel - Chloumek Jón Richard - Chlum Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší Vašíček Zdeněk - Opočno Aleksandrová Alena - Hradec Králové | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Losování. | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | patentka | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Převážně kapr, omezeně ostatní | ||||||
Bodování | Bodování může být upraveno (nejdéle však 14 dní před závodem) kapr, amur, úhoř, lín, sumec,jeseter 50 bodů/kus ostatní 2 body/kus 4 sektory, v případě rovnosti umístění rozhoduje větší počet bodů za celý závod. | ||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry, potřeby pro rybáře. Pohár pro nejlepší ženu a mládež do 15ti let (pokud bude v každé kategorii přihlášeno alespoň 5 závodníků.) | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení zajištěno. |