Závody
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (2.5) |
Losování | (2.5) |
Revír | (2.5) |
Občerstvení | (2.5) |
Vyhlášení a ceny | (2.5) |
Celkové hodnocení | (2.5) |
Dosud hodnotili 2 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 09.05.2020 | ||||||
Datum konce závodu | 09.05.2020 | ||||||
Místo konání závodu | Pšánky - ZRUŠENO | ||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||
Název závodu | Rybářské závody - Pšánky 2020 - OBSAZENO !!! | ||||||
Minulé závody | 18.05.2019 - Pšánky - Rybářské závody | ||||||
Název vodní plochy | Obecní rybník v Pšánkách | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
|
|||||||
Popis cesty |
Obec Pšánky se nachází 9km od Nechanic, 22km od Hradce Králové a 10km od Hořic v Pokrkonoší. Video ze závodů v roce 2019 - https://youtu.be/9seFXfOI7JQ |
||||||
Upoutávka | |||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 90 závodníků ČERVENÝ JAROSLAV - JAROMĚŘ HAVRILA MICHAL ST. - JAROMĚŘ HAVRILA MICHAL ML. - JAROMĚŘ JIŘÍČEK JAROSLAV - VYSOKÉ MÝTO VÁGENKNECHT JIŘÍ - PARDUBICE DVOŘÁK PETR - TELECÍ KOPECKÝ JAN - PARDUBICE BRENDL PATRIK - LANŠKROUN ŠUPOL PETR - LIBIŠANY ŠUPOL MICHAL - RYCHNOV N. KNĚŽNOU TURSKÝ JINDŘICH - KRCHLEBY ŘÍČAŘ DAVID - ZDĚLOV KROBOT JIŘÍ - DOLNÍ ČERMNÁ BAREŠ VLADIMÍR - SLEPOTICE Staněk Václav - Hradec Králové JEZBERA MILAN - CHOMUTICE TOBOLKA ZDENĚK - OHNIŠŤANY PLESKAČ JAN ST. - LIBICE NAD DOUBRAVOU PLESKAČ JAN ML. - LIBICE NAD DOUBRAVOU MACO JIŘÍ - SLATINA NAD ZDOBNICÍ ČERNÝ JAN - PARDUBICE NOVOTNÁ JAROSLAVA - ZÁMRSK NOVOTNÁ PAVLÍNA - ZÁMRSK NOVOTNÝ PETR - ZÁMRSK NOVOTNÝ JIŘÍ - ZÁMRSK KONDRÁŠ PŘEMYSL - PARDUBICE TYRYCH RADEK - HK DRŽMÍŠEK MIROSLAV - HK JUHOŠ JOSEF ST. - PODŮLŠANY DOLEŽAN NIKOLA - CHOTĚBOŘ DOLEŽAN VLADIMÍR - CHOTĚBOŘ KRATOCHVÍL JAKUB - HK ŠÁŠA JAROSLAV - CEREKVICE JÓN RICHARD - CHLUM BABKA PAVEL - CHLOUMEK ČECH ZDENĚK - MNICHOVO HRADIŠTĚ HYBNER PAVEL - MNICHOVO HRADIŠTĚ ČERNÝ JINDŘICH - MNICHOVO HRADIŠTĚ KOČÍ JOSEF - MNICHOVO HRADIŠTĚ DĚČEK MILAN - SLOVEČ LEBEDA ZDENĚK - TÝNIŠTĚ N. O. NOVÁK ZDENĚK - TÝNIŠTĚ N. O. JANOUCH MIROSLAV - VŠECHLAPY TAICHNER RADEK - MIKULOVICE JOHN ROMAN - OPOČNO DVOŘÁK OLDŘICH - MELČANY HLADÍK TOMÁŠ - DOBRUŠKA TOBIÁŠEK LADISLAV - TÝNIŠTĚ N. O. VLČEK PETR - ČASTOLOVICE Aleksandrova Alena - Hradec Králové Synek Martin - Choceň Kubec Tomáš - Lanškroun Bulíček Michal - Stračov Vít Petr - Stračov Burda Michal - Myštěves Janouch Miloslav - Opatovice nad Labem Vašata Pavel - Pohřebačka Šafařík František - Pohřebačka Šafařík Petr - Pohřebačka Urban David - Opatovice nad Labem Marek Milan - Libišany Chvála Jan - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Syrůček Stanislav - Dražkovice Štarman Jiří - Staré Jesenčany Machatý David - Jaroměř Bartoněk Lukáš - Předměřice nad Labem Trnka Aleš - Třesovice Pišl Jan - Třesovice Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Pazderka Adam - Hradec Králové Vašíček Zdeněk - Opočno Horák Jan ml. - Lodín Horák Jan st. - Lodín Langr Miroslav - Libišany Novák Jan - Libišany Gančarčík Karel - Pardubice Deml Robin - Nový Bydžov Deml Vratislav - Nový Bydžov Rybenský Roman - Němčice Kučera Petr - Lodín Salava Karel - Hradec Králové Hudek Ondřej - Hradec Králové Hudek Milan - Hradec Králové Jirsák Jindřich - Bydžovská Lhotka Jirsák David - Petrovice u Nového Bydžova Pásler Vlastimil - Spyta Kadlec František - Zlíč Hencel Jiří - Police nad Metují Řehák Václav - Police nad Metují | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst |
Losování začne v den závodu od 6 hodin a bude se losovat na pokyn organizátora závodů a to na každý poločas si závodník vylosuje místo (bude losovat 2x - 1. a 2. poločas). |
||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Povolené nástrahy |
dle rybářského řádu ... |
||||||
Zakázané nástrahy |
dle rybářského řádu ... |
||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb |
kapr, amur, štika, candát, sumec, jeseter, úhoř, tolstolobik, okoun a bílá ryba |
||||||
Bodování |
štika, jeseter, úhoř, sumec, candát a tolstolobik = 100 bodů kapr, amur, lín nad 20cm = 50 bodů kapr, amur, lín do 20cm = 10 bodů bílá ryba + okoun nad 20cm = 5 bodů bílá ryba + okoun do 20cm = 1 bod Organizátor si vyhrazuje právo měnit před zahájením závodu změnit systém hodnocení. |
||||||
Ocenění pro vítěze |
Prvních 20 nejlepších závodníků bude oceněno hodnotnými cenami. Poháry, horské kolo, televize, telefon, tablet, rybářské potřeby, elektronika, dekorativní ryby Gaby a další ... |
||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) |
Povinná výbava: podběrák a vyprošťovač háčků Občerstvení: Klobásy z udírny, guláš, rybí speciality, alko a nealko nápoje |
||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Rybářské potřeby TRAPERCZ.CZ WWW: www.trapercz.cz |
||||||
Další sponzoři |
Obecní úřad Pšánky |
||||||
Pořadatel |
Název: Rybářský spolek Pšánky WWW: http://rybari.psanky.info Email: rybaripsanky@seznam.cz Telefon: 734 578 500 (p. Flégl) |