Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Žďár nad Sázavou | 945 | 0.000 | 24 | |
2 | Havlíčkův Brod | 621 | 0.000 | 23 | |
3 | Třebíč | 571 | 0.000 | 22 | |
4 | Jindřichův Hradec | 541 | 0.000 | 21 | |
5 | Žďár nad Sázavou | 524 | 0.000 | 20 | |
6 | Hruškovy Dvory | 494 | 0.000 | 19 | |
7 | Havlíčkův Brod | 416 | 0.000 | 18 | |
8 | Jihlava | 382 | 0.000 | 17 | |
9 | Kamenice u Jihlavy | 339 | 0.000 | 16 | |
10 | Ostrov nad Oslavou | 324 | 0.000 | 15 | |
11 | Žďár nad Sázavou | 303 | 0.000 | 14 | |
12 | Ústrašín | 280 | 0.000 | 13 | |
13 | Kozlov | 204 | 0.000 | 12 | |
14 | Jaroměřice nad Rokytnou | 180 | 0.000 | 11 | |
15 | Havlíčkův Brod | 178 | 0.000 | 10 | |
16 | Olomouc | 165 | 0.000 | 9 | |
17 | Rebešovice | 145 | 0.000 | 8 | |
18 | Žďár nad Sázavou | 140 | 0.000 | 7 | |
19 | Otín | 130 | 0.000 | 6 | |
20 | Žďár nad Sázavou | 125 | 0.000 | 5 | |
21 | Dublovice | 110 | 0.000 | 4 | |
22 | Najdek | 81 | 0.000 | 3 | |
23 | Ostrov nad Oslavou | 59 | 0.000 | 2 | |
24 | Kochánov | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (4.3333333333333) |
Losování | (5) |
Revír | (4.666665) |
Občerstvení | (4.666665) |
Vyhlášení a ceny | (2.666665) |
Celkové hodnocení | (4.2666656666667) |
Dosud hodnotili 3 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 07.09.2019 | ||||||||
Místo konání závodu | Ždírec okr.Jihlava | ||||||||
Kraj | Vysočina | ||||||||
Název závodu | Ždírecký kapřík | ||||||||
Název vodní plochy | Nový rybník | ||||||||
|
|||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 32 závodníků Vlastimil Drápal Jindřichův Hradec Jaroslav Tošer Ustrašín Milan Bertok Dublovice Jana Mokrá Najdek Miroslav Sobotka Žďár n/S Kamil Ondráček Žďár n/S Ivo Soukup Třebíč Zdeněk Vacík Havlíčkův Brod Jaroslav Horáček Havlíčkův Brod Ludvík Homolka Ostrovn/Oslavou Matěj Skryja Ostrovn/Oslavou Jiří Sobotka Žďár n/S Josef Svoboda Dobronín Vladimír Doležan Chotěboř Martin Hos Otín František Toman Jaroměřice Tomášek ml. Ždírec Tomášek Jaroslav st. Ždírec Eduard Ištván Hruškovy Dvory Pavel Bednář Jihlava Petr Vítek ml. Jihlava Petr Vítek st. Jihlava Lambert Doležal Žďár n/S Jaroslav Pavlíček Žďár n/S Petr Pavlík Ždírec Káťa Šimunková Bohdalov Jan Prchal Lučice Petr Zemen Žďár n/S Bohuslav Unzeitig Žďár n/S Jiří Dobeš Rajhrad Jan Janiček Kamenice u Jihlavy Zdeněk Coufal Jihlava | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | losování při prezentaci pro obě kola najednou | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Zakázané nástrahy | malá i velká patentka | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | kapr,amur,bílá ryba | ||||||||
Bodování | kapr,amur-1cm-bod bílá ryba 5bodů/ks ryba se dává do vezírku počítá se ke konci kola,pořadatel může kdykoliv nahlédnout do vezírku | ||||||||
Ocenění pro vítěze | první tři místa trofej + cena 4-10 místo nějaká drobnost trofej za nejdelší rybu | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | podběrák,pean,vezírek atd občerstvení zajištěno |