Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 102 termínů závodů
V minulosti zadáno 6915 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Žďár nad Sázavou
9450.00024
2
Havlíčkův Brod
6210.00023
3
Třebíč
5710.00022
4
Jindřichův Hradec
5410.00021
5
Žďár nad Sázavou
5240.00020
6
Hruškovy Dvory
4940.00019
7
Havlíčkův Brod
4160.00018
8
Jihlava
3820.00017
9
Kamenice u Jihlavy
3390.00016
10
Ostrov nad Oslavou
3240.00015
11
Žďár nad Sázavou
3030.00014
12
Ústrašín
2800.00013
13
Dalečín
2040.00012
14
Jaroměřice nad Rokytnou
1800.00011
15
Havlíčkův Brod
1780.00010
16
Olomouc
1650.0009
17
Rebešovice
1450.0008
18
Žďár nad Sázavou
1400.0007
19
Otín
1300.0006
20
Žďár nad Sázavou
1250.0005
21
Dublovice
1100.0004
22
Najdek
810.0003
23
Ostrov nad Oslavou
590.0002
24
Kochánov
00.0001


 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Organizace závodu(4)
Losování(5)
Revír(5)
Občerstvení(4.5)
Vyhlášení a ceny(2.5)
Celkové hodnocení(4.2)

Dosud hodnotili 2 uživatelé.

 

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 07.09.2019
Místo konání závodu Ždírec okr.Jihlava
Kraj Vysočina
Název závodu Ždírecký kapřík
Název vodní plochy Nový rybník
Přihlášky závodníků
V den závodu od 6:00
Možno předem na email brjezek@centrum.cz
Možno předem na telefonu 605804675
vzhledem k omezenému počtu startujících(32) závazná registrace nutná na e-mail nebo sms do 4.9.2019 jméno,příjmení a adresa(stačí město)
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 32 závodníků

Vlastimil Drápal Jindřichův Hradec
Jaroslav Tošer Ustrašín
Milan Bertok Dublovice
Jana Mokrá Najdek
Miroslav Sobotka Žďár n/S
Kamil Ondráček Žďár n/S
Ivo Soukup Třebíč
Zdeněk Vacík Havlíčkův Brod
Jaroslav Horáček Havlíčkův Brod
Ludvík Homolka Ostrovn/Oslavou
Matěj Skryja Ostrovn/Oslavou
Jiří Sobotka Žďár n/S
Josef Svoboda Dobronín
Vladimír Doležan Chotěboř
Martin Hos Otín
František Toman Jaroměřice
Tomášek ml. Ždírec
Tomášek Jaroslav st. Ždírec
Eduard Ištván Hruškovy Dvory
Pavel Bednář Jihlava
Petr Vítek ml. Jihlava
Petr Vítek st. Jihlava
Lambert Doležal Žďár n/S
Jaroslav Pavlíček Žďár n/S
Petr Pavlík Ždírec
Káťa Šimunková Bohdalov
Jan Prchal Lučice
Petr Zemen Žďár n/S
Bohuslav Unzeitig Žďár n/S
Jiří Dobeš Rajhrad
Jan Janiček Kamenice u Jihlavy
Zdeněk Coufal Jihlava
Časový harmonogram závodu
První část od 7:00 hodin do 10:30 hodin
Přestávka od 10:30 hodin do 11:30 hodin
Druhá část od 11:30 hodin do 15:00 hodin
  prezentace v 6:00 hodin na hrázi rybníka
Způsob losování závodních míst losování při prezentaci pro obě kola najednou
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 300 Kč
Zakázané nástrahy malá i  velká patentka
Krmení
Povoleno
10 min před začátkem kola
Chytá se na
1 prut
2 návazce
Krmítko: Ano
Typ revíru
Stojatá cca 0,9 ha
Osádka ryb kapr,amur,bílá ryba
Bodování kapr,amur-1cm-bod bílá ryba 5bodů/ks ryba se dává do vezírku počítá se ke konci kola,pořadatel může kdykoliv nahlédnout do vezírku
Ocenění pro vítěze první tři místa trofej + cena 4-10 místo nějaká drobnost trofej za nejdelší rybu
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) podběrák,pean,vezírek atd občerstvení zajištěno

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.