Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 155 termínů závodů
V minulosti zadáno 7355 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 




 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Místo konání závodu
Kraj
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 80 závodníků

Pazderka Adam - Hradec Králové
Babka Pavel - Chloumek
Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší
Říčař David - Zdelov
Šrámek Petr - Opočínek
Musílek Petr - Chotěboř
Roušal Luděk - Neratovice
Machatý David - Jaroměř
Spiller Karel - Stod
Dvořák Oldřich - Mělčany
Hladík Tomáš - Dobruška
Solodivnyk Vladyslav - Běchary
Spilko Michal - Běchary
Zeman Luboš - Semily
Synek Martin - Choceň
Havlíček Stanislav - Mělník
Pleskač Jan ml. - Libice nad Doubravou
Pleskač Jan st. - Libice nad Doubravou
Dydňanský Roman - Vrbno
Smítka Radek - Bolina
Vrba Tomáš - Svítkov
Jón Richard - Chlum
Novotná Jaroslava - Zámrsk
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotný Petr - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Techlovský Jiří - Praha
Kratochvíl Jakub - Hradec Králové
Vojtěch Václav - Mlázovice
Šabata Jiří - Svatý Mikuláš
Havrila Michal st. - Jaroměř
Havrila Michal ml. - Jaroměř
Mačo Jiří - Slatina nad Zdobnicí
Brodský Michal - Hradec Králové
Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště
Čech Zdeněk - Mnichovo Hradiště
Kočí Josef - Mnichovo Hradiště
Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště
Turský Jindřich - Krchleby
Mokrý Jan - Uhlířské Janovice
Klečák Miloslav - Onomyšl
Izaiasz Petr - Holice
Porazík Václav - Kolešov
Záhora Petr - Bílina
Mackura Zdeněk - Pernink
Chválová Lubica - Sezemice
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Tošer Jaroslav - Ústrašín
Janouch Miroslav - Všechlapy
Vágenknecht Jiří - Pardubice
Kopa Stanislav - Moravičany
Charvát Lukáš - Černčice
Krobot Jiří - Dolní Čermná
Doležán Vladimír - Chotěboř
Doležán Nikola - Chotěboř
Taichner Radek - Mikulovice
Perout Josef - Perštejn
Bertok Milan - Dublovice
Kadlec František - Zlíč
Vlček Petr - Častolovice
Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí
Pišl Jan - Třesovice
Trnka Aleš - Třesovice
Jirásek Petr - Chotěboř
Sixta Jan - Týnec nad Labem
Kastner Martin - Uhlířská Lhota
Vašíček Zdeněk - Opočno
Sixta Tomáš - Krakovany
Gančarčík Karel - Pardubice
Ondráček Kamil - Žďár nad Sázavou
Hos Martin - Otín
Unzetig Bohuslav - Žďár nad Sázavou
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Chvála Jan - Sezemice
Chvála Petr - Sezemice
Staněk Václav - Hradec Králové
Řehák Václav - Police nad Metují
Hencel Jiří - Police nad Metují
Váňa Michal - Vepřek
Váňa Tomáš - Zlosyň

 

 


Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.