Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dřenice | 920 | 0.000 | 57 | |
2 | Jaroměř | 915 | 0.000 | 56 | |
3 | Čankovice | 860 | 0.000 | 55 | |
4 | Pardubice | 845 | 0.000 | 54 | |
5 | Hradec Králové | 840 | 0.000 | 53 | |
6 | Lanškroun | 690 | 0.000 | 52 | |
7 | Třesovice | 660 | 0.000 | 51 | |
8 | Opočno | 640 | 0.000 | 50 | |
9 | Dobruška | 605 | 0.000 | 49 | |
10 | Staré Jesenčany | 600 | 0.000 | 48 | |
11 | Sezemice | 580 | 0.000 | 47 | |
12 | Týniště nad Orlicí | 560 | 0.000 | 46 | |
13 | Libišany | 545 | 0.000 | 45 | |
14 | Týniště nad Orlicí | 525 | 0.000 | 44 | |
15 | Hradec Králové | 520 | 0.000 | 43 | |
16 | Zámrsk | 465 | 0.000 | 42 | |
17 | Pardubice | 450 | 0.000 | 41 | |
18 | Staré Jesenčany | 420 | 0.000 | 40 | |
19 | Třebechovice pod Orebem | 415 | 0.000 | 39 | |
19 | Dřenice | 415 | 0.000 | 39 | |
21 | Borohrádek | 410 | 0.000 | 37 | |
21 | Pardubice | 410 | 0.000 | 37 | |
23 | Slepotice | 400 | 0.000 | 35 | |
24 | Sezemice | 385 | 0.000 | 34 | |
25 | Hradec Králové | 360 | 0.000 | 33 | |
26 | Opočno | 350 | 0.000 | 32 | |
27 | Mělčany | 345 | 0.000 | 31 | |
28 | Hradec Králové | 325 | 0.000 | 30 | |
29 | Králíky | 320 | 0.000 | 29 | |
29 | Dolní Čermná | 320 | 0.000 | 29 | |
31 | Zlíč | 305 | 0.000 | 27 | |
32 | Týniště nad Orlicí | 300 | 0.000 | 26 | |
33 | Moravičany | 275 | 0.000 | 25 | |
34 | Choceň | 260 | 0.000 | 24 | |
35 | Zámrsk | 255 | 0.000 | 23 | |
36 | Plotiště nad Labem | 240 | 0.000 | 22 | |
37 | Dražkovice | 235 | 0.000 | 21 | |
38 | Třesovice | 225 | 0.000 | 20 | |
39 | Slatiňany | 220 | 0.000 | 19 | |
40 | Svítkov | 215 | 0.000 | 18 | |
41 | Holice | 210 | 0.000 | 17 | |
42 | Police nad Metují | 170 | 0.000 | 16 | |
43 | Zámrsk | 145 | 0.000 | 15 | |
44 | Lípa nad Orlicí | 115 | 0.000 | 14 | |
44 | Kunvald | 115 | 0.000 | 14 | |
44 | Lukavice | 115 | 0.000 | 14 | |
44 | Týniště nad Orlicí | 115 | 0.000 | 14 | |
48 | Lípa nad Orlicí | 110 | 0.000 | 10 | |
49 | Kostelec nad Orlicí | 105 | 0.000 | 9 | |
49 | Vysoké Mýto | 105 | 0.000 | 9 | |
51 | Hradec Králové | 100 | 0.000 | 8 | |
51 | Borohrádek | 100 | 0.000 | 8 | |
51 | Sezemice | 100 | 0.000 | 8 | |
51 | Kostelec nad Orlicí | 100 | 0.000 | 8 | |
55 | Chrudim | 95 | 0.000 | 8 | |
56 | Rychnov nad Kněžnou | 85 | 0.000 | 8 | |
57 | Hradec Králové | 80 | 0.000 | 8 | |
58 | Police nad Metují | 55 | 0.000 | 8 | |
59 | Zámrsk | 20 | 0.000 | 8 | |
60 | Svatý Mikuláš | 10 | 0.000 | 8 | |
61 | Zdelov | 5 | 0.000 | 8 | |
62 | Letohrad | 0 | 0.000 | 8 | |
62 | Žamberk | 0 | 0.000 | 8 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (4) |
Občerstvení | (5) |
Vyhlášení a ceny | (4.5) |
Celkové hodnocení | (4.7) |
Dosud hodnotili 2 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 28.04.2019 | ||||||
Datum konce závodu | 28.04.2019 | ||||||
Místo konání závodu | Kostelec nad Orlicí | ||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||
Název závodu | Čarodějnická plavaná 3.ročník | ||||||
Minulé závody | 30.04.2017 - Kostelec nad Orlicí - OBSAZENO - Rybářské závody | ||||||
Název vodní plochy | Podhorná (chovný rybník) | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 67 závodníků Blaščík Petr - Staré Jesenčany Vašíček Zdeněk - Opočno John Roman - Opočno Dvořák Oldřich - Mělčany Hladík Tomáš - Dobruška Kratochvíl Jan - Hláska Kondras Přemysl - Pardubice Novák Petr - Čankovice Provazník Michal - Dřenice Provazník Jiří - Dřenice Štarman Jiří - Staré Jesenčany Řehák Václav 2- Police nad Metují Řehák Václav - Police nad Metují Kadlec František - Zlíč Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Syruček Antonín - Hradec Králové Syrůček Stanislav - Dražkovice Lochman Pavel - Zdelov Vágenknecht Jiří - Pardubice Držmíšek Miroslav - Hradec Králové 2 Držmíšek Miroslav - Hradec Králové Dostál Matouš - Králíky Klapka Daniel - Chrudim Žemlička Radek - Slatiňany Aleksandrová Alena - Hradec Králové Hofman Vladimír - Hrochův Týnec Hodík Martin - Slepotice Fiala Jan - Kostelec nad Orlicí Lebeda Zdeněk - Týniště nad Orlicí Horák Jaromír - Albrechtice nad Orlicí Staněk Václav - Hradec Králové Hamerský David - Vamberk Hamerský Aleš - Vamberk Kupka Tomáš - Hradec Králové Kubec Tomáš - Lanškroun Čepelka Rudolf - Lípa nad Orlicí Musil Jiří - Kunvald Kořán Tomáš - Letohrad Kubový Jiří - Letohrad Synek Martin - Choceň Pazderka Adam - Hradec Králové Machatý David - Jaroměř Vyhlídal Emanuel - Borohrádek Brodský Michal - Hradec Králové Novotný Petr - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Novotná Pavlína - Zámrsk Novotná Jaroslava - Zámrsk Poslušný Josef - Lípa nad Orlicí Bareš Vladimír - Slepotice Izaiasz Petr - Holice Václavík Petr - Borohrádek Pišl Jan - Třesovice Gančarčík Karel - Pardubice Šupol Petr - Libišany Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Krobot Jiří - Dolní Čermná Chválová Lubica - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Trnka Aleš - Třesovice Polák Petr - Vysoké Mýto Kašpar Petr - Kostelec nad Orlicí Tobiášek Ladislav - Týniště nad Orlicí Bařinka Tomáš - Týniště nad Orlicí Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí Šabata Jiří - Svatý Mikuláš | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Losování na každy poločas zvlášť. | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | Patentka | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,lín,bílá ryba. | ||||||
Bodování | Kapr 1kus = 100 bodů.Vše ostatní 1 kus = 5 bodů | ||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry 1.-3. místo. Věcné ceny pro cca 15 závodníků.Hlavní cena TELEVIZE . TOMBOLA | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení bude zajištěno. Grilované prase, pivo,nealko.,káva,čaj,atd. Poradatel si VYHRAZUJE pravo operativnich zmen podle aktualnich podminek na reviru! Hlavni poradatel je jediny, kdo rozhoduje o pripadnych protestech - bez kauce a bez moznosti odvolani. Za zavazne poruseni pravidel se povazuje zejmena nesetrne zachazeni s ulovky a nekolegialni chovani k ostatním účastníkům. | ||||||
Hlavní sponzor závodu | WWW: http://rybaruvkramek.cz/cs/ | ||||||
Pořadatel |
Název: Ludvík Tomáš, Říčař David,Mačo Jiří |