Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 140 termínů závodů
V minulosti zadáno 6074 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody 

  

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 06.09.2018
Datum konce závodu 09.09.2018
Místo konání závodu Slapy
Kraj Středočeský
Název závodu Český sumec 2018
Název vodní plochy Vltava
Popis cesty

Vltava 10-14, Údolní nádrž Slapy (401 022 ) od Živohošťského mostu až po Cholínský most.

Přihlášky závodníků
Možno předem na email pampaliny@centrum.cz
Možno předem na telefonu +420 605 545 669

Startovné 5000,- zašlete na účet pořadatele
č.ú. 107-2174280267/0100
Startovné lze zaplatit také na Prodejně Black Bass po domluvě z Filipem (fídžou).
Za přihlášený tým se počítá je ten co má zaplaceno startovné, a následně se objeví v tabulce (Týmy ČS 2018). Pro případ že by si to snad někdo rozmyslel a blokoval tak účast jiného tymu je startovné nevratné!
Do zprávy pro příjemce uveďte název týmu, nebo přímení pro snadnou identifikaci. Uzávěrka pro přihlášení a zaplacení startovného je 30.Června 2018!!!

 

Časový harmonogram vícedenních či 24. hodinových apod. Vyplňte.

6.9 Příjezd 12:00
6.9 Přátelské posezení 16:00-?
7.9 Prezentace 8:00-11:00
7.9 Začátek závodu 12:00
9.9 Konec závodu 12:00
9.9 Vyhlášení závodu a předání cen 15:00

Typ závodu
Položená
Vláčka
Závod pro
Dvojice
Startovné
Dvojice 5000 Kč Tým 5000 Kč
Chytá se na
Doplňující údaje:

Chytat se bude zase z lodě, (pokud zakotví tým u břehu dodržuje ty samá pravidla jako na lodi, okruh 50 m atd… pokud tým zavolá rozhodčímu může sedět i na břehu, kam se přepraví lodí či člunem po startu závodu ).
Tým je Maximálně dvou-členný to znamená 2 chytající rybáři, každý dle rybářského řádu !!! ( každý může chytat na 2 udice, dohromady tým muže mít nahozené 4 udice při dodržení RŘ)

Typ revíru
Tekoucí
Bodování

Bodování: 1cm = 1bod.
Bodovaná ryba je Sumec velký (Silurus glanis)

Okamžitě při ulovení sumce nebo při zaseknutí velké ryby, co nejrychleji telefonicky kontaktovat rozhodčího. Který dorazí co nejrychleji a provede měření, zapíše délku do karty závodního týmu a sumec se pouští zpět do revíru. Pokud rozhodčí po telefonátu!!!, rozhodne že není časově možné aby on sám provedl měření a tím by ryba mohla utrpět újmu, dostanou všechny týmy speciální podložku s metrem, rybu na ni položí, změří a vyfotí dle přesných postupu které budou dodržovány. Fotku předají rozhodčímu, který ji důkladně posoudí, zkontroluje na PC a poté připíše body danému týmu. Předem upozorňujeme, jakýkoliv podvod s fotkami bude uveřejněn a daný tým diskvalifikován. V případě rovnosti rozhoduje o pořadí nejdelší ryba a v případě že nerozhodne ani toto kritérium, bude rozhodující čas ulovené první ryby.

Ocenění pro vítěze

1. Místo - Pohár a výběr jedné ceny
2. Místo - Pohár a výběr jedné ceny
3. Místo - Pohár a výběr jedné ceny
Samozřejmě ani letos nebude chybět putovní pohár za největší rybu závodu. Na který přibude jméno týmu, jméno rybáře, míra sumce a revír kde se závod konal. A bude týmu  propůjčen do opatrování na jeden rok do dalšího ročníku závodu. Plus dostane cena za největší rybu závodu.
Ceny budou pro všechny účastníky závodu
A to formou 1. místo si vybírá jako první ze všech možných cen, 2. místo si vybírá jako druhý se zbývajících cen , 3. místo si vybírá jako třetí v pořadí ze zbývajících cen atd. Až na poslední tým zbude poslední cena.
Ceny jsou: 
Týdenní pobyty na Ebru v hodnotě 15 000,- Španělsko !!! A to ubytování pro 2 osoby v kempu Sumci.com , kde jsem nachytal mnoho krásných ryb a pokaždé se tam rád vracím , termín pobytu si domluví z Pavlem Strakou kontakt na stránkách Sumci.com
Poukazy v různé hodnotě do prodejny rybářských potřeb black bass.
Oblíbené pruty never crack a další rybářské náčiní od značky WFT.
Rybářské náčiní na chytání sumců od značky Uni Cat
Poukaz na rybník sumcak.cz
Po minulém ročníku již víme že ceny nám do závodu přibývali i v průběhu přihlášek od různých přátel a kamarádů co sami pořádají různé rybářské akce.

Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.)

Techniky lovu jsou bez omezení ( přívlač, vábnička, vertikálka, bójky, trhačky, podvoďáky, atd. ),  ale dle platného rybářského řádu. Na revíru Vltava 10-14, ( 401 022 ) je povolen lov 24 hodin, ale za předpokladu dodržení bližších podmínek, které jsou uvedeny v RŘ a každý je musí dodržovat. Osoba provádějící lov z plavidla je povinna respektovat ustanovení Řádu plavební bezpečnosti. Závod je ve stylu chyť a pusť, všechny ulovené ryby budou vráceni zpět do revíru !!!

Zázemí samotného závodu, registrace, vyhlášení výsledků, prostor pro parkování automobilu s podvalníky bude v areálu
Rekreační středisko U Fary. K dispozici je nonstop 24 hodin sociální zařízení ( WC, sprcha ).
Adresa: Rekreační středisko U FARY.
Stará Živohošť (cca 45 km od Prahy, na levém břehu Slapské přehrady)
GPS – 49.7571964N, 14.4238581E
Pokud by měl někdo zájem je možnost využít služeb Rekreačního střediska U Fary dle jejich ceníku
Sjezd pro velké lodě je zde 49.7614864N, 14.4203067E

Lodě a motory:
Velikost lodí není nijak omezena. Výkon motorů není nijak omezován. Maximální rychlost plavby není nijak omezena. Všechny lodě se ale musí předem seznámit s pravidly lodního provozu na dané vodě a tyto pravidla dodržovat.
Vzdálenost lovících a projíždějících lodí:
Minimálně 50 metrů - zakotvená loď se objíždí volným prostorem. Pokud je úsek postavením lodí „neprůjezdný", může loď projet mezi nimi se snížením rychlosti průjezdu a maximální ohleduplností k chytajícím závodníkům.
Lovný úsek lodi:
Okruh 50 metrů okolo zakotvené lodi - do tohoto úseku nesmí další tým vjíždět. Okruh 50 metrů okolo zakotvené lodi – do tohoto úseku nesmí další tým nahazovat. Závodník nesmí svým hlučným chováním rušit lovné místo soupeře či omezovat možnosti nahazování soupeře (křížení vlasců), který byl na místě zakotven dřív. Je povoleno nahazovat jakkoliv daleko do prostoru neobsazeném žádnou z lodí. Pokud loď driftuje, musí respektovat lovný úsek ostatních zakotvených lodí.
Předčasné ukončení závodu:
V případě nepřízně počasí či jiného nebezpečí si pořadatel vyhrazuje právo ukončit závod. Do výsledků se započítávají ryby ulovené do tohoto času. Pořadatel si vyhrazuje právo v případě důležité potřeby upravit pravidla, všichni závodníci souhlasí s těmito pravidly, což potvrdí uhrazením startovného a svým podpisem při registraci. Pořadatel si vyhrazuje právo závod zrušit, pokud nebude naplněna kapacita , nebo nebude o závod zájem a vrátí startovné v plné výši.
Diskvalifikace týmů:
V případně podvodů s rybami, předávání ryb mezi jednotlivými loděmi,pokud bude po registraci některý člen týmu přistižen, že v areálu závodu, nebo kdekoliv narušuje veřejný pořádek (agresivní chování, útoky na ostatní účastníky závodu, atd.) bude celý tým bez náhrady vyloučen a okamžitě je povinen opustit areál závodu a má do areálu zákaz vstupu. Rozhodčí má právo kdykoli kontrolovat dodržování pravidel závodu. Jakékoliv porušení pravidel znamená, okamžité vyloučení týmu ze závodu bez náhrady.
K účasti na závodě jsou nutné následující platné doklady:
Platný státní rybářský lístek, platná povolenka k rybolovu na revír 401 022, Vltava 10-14, (sedmidenní povolenku je možno koupit Územní svaz města Prahy nebo ji po dohodě zajistíme, cena povolenky je 500,- Kč ) Pořadatel organizuje závod tak, aby byla v maximální míře zaručena bezpečnost všech závodníků včetně doprovodu a diváků. Přesto všechno je účast na této akci výhradně na vlastní nebezpečí. Za nezletilého do 15-ti let ručí rodiče, nebo zákonný zástupce. Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody na majetku ani zdraví a účastníci závodu berou toto svým přihlášením se do závodu na vědomí. Závodníci i doprovod jsou povinni dbát všech pokynů pořadatele, zejména pokud jde o parkování vozidel a udržování pořádku v místě závodu. Případné škody na pozemcích a majetku jdou na vrub viníka, nikoliv pořadatele.
Po celý závod bude přítomen fotograf a kameraman. Účastníci závodu dávají svým podpisem při registraci souhlas k pořizování záznamů a použití pro komerční užití.

 

Další sponzoři

Sumci.com , Adler-Dobruška WFT , Boat 007, Sanger.cz –Uni Cat ,  Sumcak.cz , Rekreační středisko U Fary

Pořadatel Název: Rybářské Potřeby Black Bass

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.