Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 36 termínů závodů
V minulosti zadáno 6018 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 







Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Opočínek
1290030
2
Opočínek
1210029
3
Všechlapy
300028
4
Pardubice
300027
5
Třesovice
300026
6
Sezemice
200025
7
Zámrsk
150024
8
Dolní Bučice
130023
9
Předměřice nad Labem
100022
10
Sezemice
50021
11
Třesovice
20020
12
Hradec Králové
20019
13
Chýšť
20018
14
Plotiště nad Labem
20017
14
Chýšť
20017
14
Předměřice nad Labem
20017
17
Libišany
001
17
Jaroměř
001
17
Zlíč
001
17
Vysoké Mýto
001
17
Zámrsk
001
17
Spyta
001
17
Vrdy
001
17
Zámrsk
001
17
Vysoké Mýto
001
17
Zámrsk
001
17
Zámrsk
001
17
Sezemice
001
17
Pardubice
001
17
Platěnice
001


 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 6 příspěvků

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Organizace závodu(4)
Losování(5)
Revír(3)
Občerstvení(5)
Vyhlášení a ceny(4)
Celkové hodnocení(4.2)

Dosud hodnotil 1 uživatel.

 

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 25.12.2016
Místo konání závodu Podůlšany - pouze náhradníci
Kraj Pardubický
Název závodu Vánoční kapřík 3.ročník
Název vodní plochy Kačák (požární nádrž)
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně



Přihlášky závodníků
Možno předem na telefonu 774 199 855
Zavod se kona !V pripade zamrzu bude lov na dirkach.
Pouze 32 míst.
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 32 závodníků

Brzobohatý Karel - Pardubice
Rolník Jan - Chýštˇ
Hudeček František - Chýštˇ
Pásler Vlastimil - Spyta
Kadlec František - Zlíč
Píšl Jan - Třesovice
Trnka Aleš - Třesovice
Havrila Michal ml. - Jaroměř
Wittvar Zdeněk - Vrdy
Poskočil Petr - Dolní Bučice
Šrámek Patrik - Opočínek
Šrámek Petr - Opočínek
Mihalík Ondřej - Pardubice
Vágenknecht Jiří - Pardubice
Šafr Zdeněk - Oskořínek
Houser Otakar - Všechlapy
Čerňanský Antonín - Zámrsk
Novotná Pavlína ml. - Zámrsk
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotná Jaroslava - Zámrsk
Novotný Petr - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Hájek Vladimír - Dobříkov
Aleksandrová Alena -Hradec Králové
Brodský Michal - Hradec Králové
Bartoněk Lukáš - Předměřice n.L.
Petružálek Jiří - Plotiště
Chválová Lubica - Sezemice
Chvála Jan - Sezemice
Chvála Petr - Sezemice
Novák Jan - Libišany
Gančarčík Karel - Pardubice
Časový harmonogram závodu
První část od 08.30 hodin do 11.00 hodin
Přestávka od 11.00 hodin do 12.00 hodin
Druhá část od 12.00 hodin do 14.00 hodin
Způsob losování závodních míst Poctivé z kbelíčku
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 250 Kč
Povolené nástrahy Dle R.ř.
Zakázané nástrahy Rybička
Krmení
Povoleno
červi kukuřice
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb kapr amur candát štika lín bílá ryba
Bodování ušlechtilá ryba 50 bodů, lín+ostatní 20 bodů
Ocenění pro vítěze 10 pohárů
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) občerstvení v ceně startovného (povinná výbava teplá obuv+oblečení) (jako předešlý ročník nějakou tu drobnost do ceny sebou)
Další sponzoři Rybáři Kačák

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.