Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Prostřední Vydří | 3500 | 0.000 | 40 | |
2 | České Budějovice | 2730 | 0.000 | 39 | |
3 | Nová Bystřice | 2570 | 0.000 | 38 | |
4 | Jindřichův Hradec | 2190 | 0.000 | 37 | |
5 | Příbram | 2050 | 0.000 | 36 | |
6 | Vrbno | 1960 | 0.000 | 35 | |
7 | Zhořec | 1860 | 0.000 | 34 | |
8 | Radčice | 1650 | 0.000 | 33 | |
9 | Vodňany | 1290 | 0.000 | 32 | |
9 | Praha | 1290 | 0.000 | 32 | |
11 | Mělník | 1160 | 0.000 | 30 | |
12 | Tušť | 1100 | 0.000 | 29 | |
12 | Dačice | 1100 | 0.000 | 29 | |
14 | Jindřichův Hradec | 1080 | 0.000 | 27 | |
15 | Libín | 950 | 0.000 | 26 | |
16 | Nová Olešná | 940 | 0.000 | 25 | |
17 | Dačice | 890 | 0.000 | 24 | |
18 | Kostelní Radouň | 790 | 0.000 | 23 | |
19 | Slavonice | 750 | 0.000 | 22 | |
20 | Domanín | 650 | 0.000 | 21 | |
21 | Plzeň | 560 | 0.000 | 20 | |
22 | Velká Hraštice | 550 | 0.000 | 19 | |
23 | Nová Olešná | 530 | 0.000 | 18 | |
23 | 530 | 0.000 | 18 | ||
25 | Dublovice | 480 | 0.000 | 16 | |
25 | Jindřichův Hradec | 480 | 0.000 | 16 | |
27 | Prostějov | 460 | 0.000 | 14 | |
28 | Žďár | 440 | 0.000 | 13 | |
29 | Praha | 430 | 0.000 | 12 | |
29 | Rakousko | 430 | 0.000 | 12 | |
31 | Nové Hrady | 420 | 0.000 | 10 | |
31 | Plzeň | 420 | 0.000 | 10 | |
33 | Počátky | 360 | 0.000 | 8 | |
34 | Branná | 340 | 0.000 | 7 | |
35 | Domanín | 280 | 0.000 | 6 | |
36 | Jindřichův Hradec | 270 | 0.000 | 5 | |
37 | Nová Včelnice | 260 | 0.000 | 4 | |
38 | Počátky | 200 | 0.000 | 3 | |
39 | Dačice | 140 | 0.000 | 2 | |
40 | Jindřichův Hradec | 50 | 0.000 | 1 | |
41 | Jindřichův Hradec | 11 | 0.000 | 1 | |
42 | Jindřichův Hradec | 10 | 0.000 | 1 | |
43 | Branná | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | Nýrsko | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | Branná u Třeboně | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | Lety | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | Vilémov | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | Jindřichův Hradec | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | Jemnice | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | Branná | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | Blatná | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | Benešov | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | Ústrašín | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | Jindřichův Hradec | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | 0 | 0.000 | 1 | ||
43 | 0 | 0.000 | 1 | ||
43 | Nová Včelnice | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | Zruč nad Sázavou | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | Jindřichův Hradec | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | Branná u Třeboně | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | Smrk | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 31.12.2022 | ||||||||
Místo konání závodu | Horní Žďár | ||||||||
Kraj | Jihočeský | ||||||||
Název závodu | Silvestrovský pohár- OBSAZENO | ||||||||
Název vodní plochy | Nežárka 4 | ||||||||
|
|||||||||
Upoutávka | |||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 65 závodníků Smetana Daniel - Branná u Třeboně Klouček Jan ml. - Branná Szilvasi Štefan - Lety Klouček Jan st. - Branná Herout Vít - Vojířov Šplíchal Petr - Prostějov Zrnová Jitka - Benešov Bárta Lukáš - Branná u Třeboně Bárta František - Branná Šotek Miroslav - Jindřichův Hradec Šotek Michal - Jindřichův Hradec Horký Aleš - Jemnice Slavík Alexej - Vilémov Malý František - Kostelní Radouň Kazda Jan - Nýrsko Louda Václav - Plzeň Paral Stefan - Rakousko Mojžíš Lukáš - České Budějovice Bureš Jan - Počátky Švec Jakub - Zhořec Kočí Vladimír - Sedlice Kočí Jaroslav - Sedlice Zemanová Soňa - Zruč nad Sázavou Blecha Miroslav ml. - Počátky Kaiml Marek - Jindřichův Hradec Linhart Martin - Jindřichův Hradec Ourdán Stanislav - Praha Lamač František - Praha Malaník Petr - Nová Olešná Havlíček Stanislav - Mělník Koleň Michal - Blatná Dydňanský Roman - Vrbno Kříž Josef - Jindřichův Hradec Karásek Miroslav - Slavonice Koutný Vladislav - Nová Olešná Mrázek Petr - Velká Hraštice Macků Ondřej - Dačice Matějka Václav - Nové Hrady Beneš Milan - Tušť Bertok Milan - Dublovice Mlčák Luboš - Domanín Košina Pavel - Domanín Kopáček Karel - Nová Včelnice Kopáčková Kristýna - Nová Včelnice Tošer Jaroslav - Ústrašín Vítámvás Karel ml. - Dačice Fejfar Kamil - Radčice Trousil Lukáš - Libín Volf Jakub - Žďár Borovka Luboš - Vodňany Poláček Petr st. - Příbram Kiessling Vít - Prostřední Vidří Mádlová Iva - Jindřichův Hradec Mádl Petr - Jindřichův Hradec Kučera David - Nová Bystřice Omamik Ján - Plzeň Drápal Vlastimil - Jindřichův Hradec Belušiaková Vendulka - Jindřichův Hradec Belušiak Ladislav - Jindřichův Hradec Černý Jindřich ml. - Jindřichův Hradec Číž Luboš - Jindřichův Hradec Kos Tomáš - Jindřichův Hradec Bláha Stanislav - Dačice Žáková Marie - Jindřichův Hradec Žák Miloslav - Jindřichův Hradec | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | Losování při prezentaci, jedno místo pro obě kola - místa se nemění. | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy | Dle rybářského řádu. | ||||||||
Zakázané nástrahy | PATENTKA, rybička a a její části. | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Bodování | Na váhu 1g = 1bod | ||||||||
Ocenění pro vítěze | 1.- 5. misto pohár + věcné ceny, dále ceny cca do 20. místa. Ženy ocenění zvlášť a ocenění pro nejmladšího a nejstaršího závodníka. | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení zajištěno | ||||||||
Pořadatel |
Název: Martin Kejst Email: martinkejst@seznam.cz Telefon: +420723860309 |